Rockford, Illinois, na usporiadanie prvých olympijských skúšok

Rockford, Illinois, vyložil svoje prvé olympijské skúšky po tom, čo bol udelený olympijským stolným tenisom v Severnej Amerike ITTF v roku 2019, ktorý sa má konať 5. októbra v BMO Harris Bank Stred. Oznámenie oznámilo starosta Rockford Tom McNamara, úrad Rockford Area Convention & Visitors Bureau, Úrad pre miesta Rockford Area (Rave) a Medzinárodná federácia stolného tenisu.

“Všetky oči budú v októbri Rockford, keď hosťujeme túto neuveriteľnú medzinárodnú udalosť,” uviedol prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Rockford Area CVB a generálny riaditeľ John Groh. „Budeme sa pozerať na najlepších hráčov stolného tenisu z Kanady a Spojené štáty súťažia o príležitosť zastupovať Severnú Ameriku na olympijských hrách v Tokiu 2020. Pre Rockford a pre športových nadšencov je veľmi vzrušujúce, že cesta do Tokia pôjde cez Rockford. “

Úrad pre dohovor a návštevníci tiež plánujú oznámiť programy a udalosti informovanosti komunity v úvode k skúškam.

“Táto udalosť stavia Rockford na medzinárodnú mapu ako cieľ pre šport,” uviedol Craig Thomas, predseda predstavenstva Rave, ktorý spravuje tri z Rockford’s Downtown Entertainment, vrátane BMO Harris Bank Center. “Vieme, že máme vybavenie na svetovej úrovni, a to je šanca ukázať ich celosvetovému publiku.”

Olympijské skúšky budú predstavovať mužské a ženské tímy zastupujúce tím USA a Team Canada, pričom víťazi sa kvalifikujú na letné olympijské hry v roku 2020 v Tokiu. To je prvýkrát od roku 2012, keď sa v Spojených štátoch konali severoamerické stolné tenisové skúšky. Cary, Severná Karolína, uskutočnila skúšky v roku 2012.

“Sme nadšení a šťastní za príležitosť spolupracovať s mestom Rockford,” uviedol regionálny riaditeľ ITTF v Severnej Amerike Tony Kiesenhofer. „Zariadenia spoločnosti Rockford’s World Class poskytnú pozadie pre našu udalosť a tímy v RACVB a BMO Harris Bank Center chápu našu víziu skúšok a usilovne pracujú na tom, aby zanechali odkaz na stolný tenis v meste.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Dohoda dosiahla, že tím USL, ktorý sa bude konať v Cashman Field

podľa United Soccer League (USL), Las Vegas Soccer, LLC, tento týždeň overil, že mesto Las Vegas dosiahlo v zásade zmluvu o USL. Tím, ktorý sa začína v roku 2018, sa bude konať v oblasti Cashman Field. Mesto Las Vegas navrhne mestskú radu povolenie zmluvy na budúcom stredajšom zasadnutí.

Prezident USL, Jake Edwards, povedal:

USL je nadšený obrovským vývojom a vďačný za zložitú prácu mesta Las Vegas priviesť odborný futbal do centra mesta. Dostali sme mimoriadne silnú aplikáciu od vlastníckej skupiny vedenej Brettom Lashbrookom, ako aj jeho rodinou, ako aj optimistickí, že mestská rada povoľuje nájomnú zmluvu o Cashman Field budúci týždeň. Odborný klub v Las Vegas ďalej posilňuje existenciu ligy na západnom pobreží a produkuje regionálne rivality, ktoré vedú nadšenie fanúšikov pre hru.

Lashbrook má dlhoročné skúsenosti v rámci športu v Severnej Amerike, ktorý predtým pôsobil ako hlavný prevádzkový policajt pre bývalého USL, ako aj súčasnú stranu MLS, futbalový klub Orlando City. v ústredí MLS v New Yorku.

Lashbrook – Stvoriteľ, ako aj majiteľ Las Vegas Soccer, LLC – povedal:

Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s kanceláriou starostu, aby sme priniesli svetovú hru do centra Las Vegas. Las Vegas je druhým najväčším americkým trhom bez odborného futbalového tímu a je už dávno oneskorený. Naším cieľom je, aby tento klub skutočne ukázal multikulturalizmus našej komunity.

Lashbrook, ako aj jeho domácnosť, produkoval Las Vegas Soccer, LLC, s úmyslom priniesť vášnivých futbalových fanúšikov v južnej Nevade odborný tím na podporu. Las Vegas je druhou najväčšou oblasťou metra v Spojených štátoch a Kanade bez odborného futbalového tímu. Mesto usporiadalo začiatkom tohto roka medzi Mexikom a Islandom na celom svete, čo pritiahlo viac ako 30 000 fanúšikov.

Jeden z najvýznamnejších futbalových líg divízie II na svete, USL odhalil úmysly rozšíriť sa na niekoľko trhov po celej Severnej Amerike na sezóny 2018-2020. Viac podrobností, ako aj formálne oznámenia z Las Vegas, Fresno, Kalifornia, ako aj Birmingham v Alabame, sa očakáva toto leto, zatiaľ čo Edwards špecifikoval, že liga je v súčasnosti v diskusiách s najmenej ôsmimi ďalšími skupinami pre kampane 2019-2020.

Orginálny článok od Aarona Cranforda na USlsoccer.com

Obrázok, s láskavým dovolením: USL

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Hannah Kay vymenovala manažérku športového pokroku v spoločnosti Experience Columbia

Experience Columbia Sports v Južnej Karolíne, najala Hannah Kay ako nového manažéra športového pokroku v kancelárii.

„Hannah je vynikajúcim doplnkom a sme nadšení, že môžeme privítať jej nadšenie a dychtivosť byť súčasťou športového tímu ECSC,“ uviedol výkonný riaditeľ Scott Powers. „Je osobná, skúsená v športovom marketingu, má rád Columbia a bude schopná najlepšie skočiť a pokračovať v našom úsilí o stanovenie Columbie ako najvyššieho cieľa športových udalostí. Je najlepšou osobou pre túto prácu. “

Kay, absolvent University of South Carolina, ako aj rodák zo štátu, sa pripojí k skúsenostiam Columbia Sports po nákladoch takmer tri roky so spoločnosťou Sree Hotels ako obchodný manažér spoločnosti. Pracovala ako obchodná manažérka v oblasti pre kolegyne, ako aj pre akademické trhy, ako aj predtým pracovala ako koordinátorka predaja pre Springhill Fits Downtown Place v Columbii. Rovnako pracovala ako obchodník pre národný golfový klub Augusta v Gruzínsku.

“Som neuveriteľne nadšený, že sa môžem podeliť o svoje nadšenie pre pohostinnosť v našom rastúcom susedstve rozšírením nášho portfólia v športovom výklenku a zároveň zachovávať naše spojenia v rámci skúseností Columbia SC,” uviedol Kay. “Som oveľa viac ako poctený tým, že mám skúsenosti s Columbia SC Sports ako môj nový domov.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Greg O’Dell vymenoval OVG360 Prezident pre správu polohy

Greg O’Dell opustí svoju funkciu na udalostiach DC, aby sa pripojil k OVG360, divízii skupiny Oak View Group, ako prezident organizácie pre správu polohy od apríla.

O’Dell povedie vedúcu linku spoločnosti v spoločnosti OVG360 a bude dohliadať na prevádzku polohy pre oveľa viac ako 230 nehnuteľností. Návšteva spoločnosti O’Dell je v súlade s nákupom spoločnosti OVG spoločnosti Spectra, jednej z popredných administratívy polohy v tomto odvetví, ako aj poskytovateľov pohostinstiev, s cieľom vyrobiť poprednú spoločnosť v oblasti úplných služieb online podujatia. O’Dell sa bude podávať správy generálnemu riaditeľovi OVG360 Chris Granger.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, aby sa vysporiadal s Nemeckom na Floride v New Jersey

Zažite Kissimmee vymenovaný za oficiálny cestovný cieľ NFL London Games

Pridružené špičkové hotely na celom svete Dan Meisler ako celosvetový obchodný riaditeľ

Historický návrat NASCAR na North Wilkesboro Speedway v roku 2023

Západné pobrežné súťaže mužov, ako aj ženských basketbalových súťaží, zostávajú v Las Vegas

“Možno nebudem viac nadšený, že sa pripojím k tímu OVG360,” povedal O’Dell. „Pod vedením Chrisa máme silnú víziu presne o tom, ako poskytneme našim klientom personalizované lokalizačné služby, ktoré produkujú nezmazateľné zážitky pre štvrte, ktorým slúžime. Som tak šťastný, že táto funkcia je ideálnym tvarom – vyvrcholením mojich skúseností v športe, ako aj zábave, pohostinstve, ako aj rozvoja, spojené s mojím nadšením pre rast, s kultúrou budovania a prijímaním inovácií. Pozerám sa na vedenie poplatku, keď zvyšujeme naše miesta, ako aj naše aktíva, zlepšujeme predaj, ako aj reklamné úsilie, štruktúrovanie taktických partnerstiev pre veľké udalosti, ako aj vytvárajú nové udalosti, ako aj nový obsah. “

Vo svojej predchádzajúcej funkcii prezidenta, ako aj generálneho riaditeľa policajta udalostí DC, O’Dell dohliadal na dohovory, stretnutia, športy, ako aj domácu zábavu, ako aj špeciálne udalosti. Medzi jeho hlavné povinnosti patrili dohľad nad vývojom, ako aj propagácia pohostinnosti, atletickej, domácej zábavy a kultúrne aktivity. Rovnako riešil podujatia Portfólio pokroku DC, s pracovnými miestami, ktoré zahŕňajú novú viacúčelovú domácu zábavu, ako aj športovú arénu na škole St. Alžbeths East v Kongrese Heights, ako aj prestavbu areálu štadióna/zbrojnice RFK.

O’Dell tiež predtým pôsobil ako generálny riaditeľ, ako aj generálny riaditeľ Úradu Washington Convention Center, kde bol zodpovedný za operácie kongresového centra 2,3 milióna. Pred nástupom do úradu Washington Convention Center bol O’Dell prezidentom a výkonným riaditeľom D.C. Sports, ako aj komisie pre domácu zábavu, kde viedol tím pracovných miest, ktorý dokončil Nationals Park a bol zodpovedný za operácie ako operácie Rovnako ako údržba štadióna RFK, ako aj areál.

“Greg je skutočne jednorožec na trhu s online udalosťami v tom, že jeho obrovské skúsenosti s vodcovstvom pokrývajú športy, ako aj domácu zábavu, ako aj konvencie, ako aj stretnutia,” uviedol Granger. „Prinášať Grega ako našu novú hlavu správy polohy je v súlade s naším záväzkom najímania, ako aj s vytvorením najtalentovanejších, najinovatívnejších, ako aj ľudí zameraných na hodnoty, aby rozšírili tím OVG360. Jeho záväzok voči hospodárskym, sociálnym a environmentálnym zlepšovaním štvrtí, ktorým slúžime, pomáha pri riadení nášho cieľa vytvárať obohacujúce zážitky, ktoré pomáhajú ľuďom zvolať sa, ako aj znovu sa znovu pripojiť, a zároveň podporujú regionálne ekonomiky. Som nadšený, že sa Greg pripojí k tímu. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

6 Typické chyby Pri žiadosti o komentáre

Komentáre sú ťažké. Ak sa to urobí správne, môže študentom pomôcť, aby sa ubezpečili, že sú na ideálnej ceste, ako aj pomáha im robiť vylepšenia. Výskumná štúdia však naznačuje, že 38% intervencií pripomienok skutočne spôsobuje oveľa viac škody ako úžitku.

Kniha poskytovať komentáre workshop

Táto trojdielna séria komentárov sa zameria na typické chyby, ktoré ľudia robia pri žiadosti o spätnú väzbu; Ponúka nápady, ako presne poskytnúť komentáre oveľa lepšie, a nakoniec poskytne niekoľko tipov, ako presne ľudia môžu lepšie získať komentáre.

Aké typické chyby robia ľudia pri žiadaní o spätnú väzbu, ako aj čo môžete urobiť, aby ste sa uistili, že ste do tejto pasce na súlade?

Iba sa pýtam: „Je to v poriadku?“ – Je skvelé hľadať spätnú väzbu. Táto otvorenosť k objaveniu je obrovskou súčasťou vytvorenia rastového myslenia. Ukazuje úsilie a ochotu zlepšiť sa. Problém je v tom, že pri hľadaní spätnej väzby sa ľudia pýtajú iba: „Je to v poriadku?“

Táto obava je prospešná, ak sa vykonáva, aby ste skontrolovali, či ste na ideálnej dráhe; Bežne sa však vyžaduje pod zámienkou spätnej väzby, avšak cieľom je získať chválu. Je to obava, ktorá sa žiada, aby sa usilovala o overenie. Problém je v tom, že konverzácia ide niečo také:

Osoba 1: „Je to v poriadku?“

Osoba 2: „Áno, to je v poriadku.“

Rozsah objavenia je preto obmedzený. Existujú oveľa lepšie obavy ako „Je to v poriadku?“ Jedným z takýchto problémov je: „Ako to môžem vylepšiť?“ Pre túto otázku sa konverzácia bežne pohybuje:

Osoba 1: „Ako to môžem vylepšiť?“

Osoba 2: „Môžete urobiť x, y, z….“

Táto obava môže spôsobiť konkrétne konkrétne kroky, ktoré môže druhá osoba využiť na zlepšenie svojej práce. Môže im poskytnúť menšiu chválu, avšak vysoká kvalita komentárov, ktoré vyzvú, bude vyššia.

Nie je úplne prítomný – na pomoc našim športovcom zachovať ich koncentráciu, využívame vynikajúcu frázu „Buďte tam, kde sú vaše nohy“. Vo svete plnom budúcich rozptýlenia môže byť koncentrácia a zameranie sa na danú úlohu zložitá. Nie je to len mimo vecí, ktoré môžu rozptýliť; Interiérové ​​myšlienky môžu tiež. Mať ľútosť nad minulosťou alebo obavami z budúcnosti môže zabrániť ľuďom, aby boli v tejto chvíli prítomní.

Požiadať niekoho o komentáre v podstate žiada o ich čas. Tým, že sa úplne nezameriavate na konverzáciu, navrhujete, aby ich čas je menej užitočný ako váš. Ako sa zhrnul Jack Black v tomto klipe z filmu Kung Fu Panda (aj keď trochu kŕče), je skvelé byť schopný sa úplne sústrediť na pravý rovnako ako teraz.

Ponechanie na poslednú chvíľu – zdá sa, že je to taký typický zmysel, je však úžasné, ako bežne ľudia odchádzajú žiadať o komentáre až do poslednej minúty. Pre ľudí náchylných k prokrastinácii (čo naznačuje výskumná štúdia, je to asi 75% študentov, môže sa to vyskytnúť často.

Žiadosti o komentáre na poslednú chvíľu závisia od osoby, ktorú žiadate o k dispozícii. Potom ich potrebuje, aby mali dostatok času na to, aby vám poskytli vysokokvalitné komentáre, ako aj dostatok času na to, aby ste ich mohli spracovať, ako aj na jeho konanie. Je oveľa lepšie požiadať o pripomienky skôr, čo celý proces uľahčuje, oveľa efektívnejší a oveľa efektívnejší pre všetkých zúčastnených. Ak chcete získať oveľa viac nápadov na boj proti prokrastinácii, kliknite sem.

Pýtanie sa „buď/alebo“ obáv – tieto obavy sa pýtajú, keď osoba, ktorá žiada komentáre, chce odstrániť odpoveď, ktorá z týchto dvoch možností pred nimi je tá najlepšia. Problém s takýmito obavami je v tom, že rozprávanie stanovuje osoba, ktorá žiada o spätnú väzbu, nie osoba, ktorá ju poskytuje. Môžu byť k dispozícii ďalšie možnosti. (Osoba, ktorá poskytuje spätnú väzbu, pravdepodobne bude vedieť, že na tejto téme má väčšiu základňu porozumenia ako osoba, ktorá žiada o spätnú väzbu.)

Podobne sa pýtame niekoľko obáv, kedy môže konverzáciu zatknúť. Celým bodom komentárov je získať nejaký prehľad od niekoho iného. Pri žiadosti o spätnú väzbu je úlohou, ktorú žiada osoba, je čo najjednoduchšie. Zakaždým s tým pomôže jedna obavy.

Použitie superlatívov – Superlatív je slovo, ktoré naznačuje extrém. To zahŕňa slová ako „vždy“, ako aj „nikdy“, „najlepšie“, ako aj „najhoršie“. Tieto slová naznačujú čierne alebo biele rozlíšenie. všetko alebo nič. prekvitá alebo poprsie. Život je obyčajne omnoho viac nuanovaný. Pri kúpe, aby ste získali najväčšiu vysokú kvalitu komentárov od niekoho, je nevyhnutné uznať to.

Ak žiadate o pripomienky z falošného predpokladu, je pravdepodobné, že komentáre, ktoré sú v súlade, nebudú také presné alebo praktické, ako by to mohlo byť. Aj keď osoba poskytnutá komentáre je dostatočná pre oblasť, ako aj správne vaše superlatívy, stále to odvádza čas, ktorý vám ponúkla, aby vám poskytla.

Finálenull

Jedna technika, ktorá pomáha všetkým športovcom, zatiaľ čo sa samostatne

, ako zostať na správnej ceste s cieľmi

Koronavírus hodil svet do nezmapovaných vôd. Rozsiahly vplyv Covid-19 prinútil každého, aby našiel nejaký spôsob, ako sa orientovať v rôznych a bezprecedentných okolnostiach.

V týchto náročných časoch čelia športovci aj výraznými výzvami v dôsledku vírusu Covid-19.

Ako športovec by bolo ľahké a dokonca zrozumiteľné, aby ste boli rozrušení zvrhnutia, ktoré ste stratili kvôli pozastaveniu alebo zrušeniu vašej atletickej sezóny.

Možno sa môžete stotožniť s niektorými z nasledujúcich scenárov:

* „Súťažil som, pretože som mal 8 rokov. Chcel som ukončiť svoju profesiu vysokou notou, ale teraz mi bude chýbať celý svoj senior rok. “

* „Tento rok som tak tvrdo trénoval a teraz budem musieť znova prejsť týmto tréningom.“

* „Naozaj som cítil, že to bude môj rok preniknutia. Nemôžem uveriť, že tento rok nebudem mať príležitosť splniť svoje ciele. “

* „Moji spoluhráči boli mojimi najlepšími priateľmi. Cítim sa tak izolovaný bez nich. “

* „Dal som veľa času a úsilia, ktoré zlepšujú svoje technické zručnosti. Bojím sa, že toľko času od tréningu spôsobí zhoršenie mojej mechaniky. “

* „Milujem byť športovcom. Je to celý môj život. Neviem ani, čo mám dokončiť so sebou. “

Iní športovci zažívajú podobné situácie v dôsledku pandémie. Byť rozrušený je normálny, ale to neznamená, že musíte posadnúť svojimi okolnosťami.

Existujú veci, na ktoré sa môžete sústrediť, zatiaľ čo je na bočnom športe, ktoré dobre využijú váš čas, udržiavajte hlavu v hre a umožní vám pracovať na zručnostiach, ktoré ste zanedbávali kvôli svojmu rušnému rozvrhu.

“Takže čo teraz môžem urobiť, pretože som uviaznutý doma?”

Aj keď môžete byť doma kvôli Covid-19, stále môžete niečo urobiť.

Jednou z techník, ktoré vás udržiava motivovanej, sebavedomej a čo najlepšie využíva váš čas, je stanovenie malých cieľov každý deň.

Malé ciele vám poskytnú smer a zameranie. Zakaždým, keď dokončíte úlohu alebo využijete svoj čas účelne, budete cítiť pocit úspechu.

Môžete zmeniť to, čo nemáte, na to, čo môžete urobiť.

Opýtajte sa sami seba: „Aké technické zručnosti sa môžem zlepšiť?“ “Ako si môžem udržať svoju úroveň kondície?” “Aké sú mentálne zručnosti, ktoré môžem rozvíjať, aby som v budúcnosti rozvíjal svoj výkon?”

Posadnutia zmeškaných príležitostí negatívne ovplyvní vašu dôveru a motiváciu. Športovci sú poháňaní cieľmi. Keď pracujete na svojich cieľoch, vaša dôvera rastie.

Každý krok vpred, každé zlepšenie tréningu a techniky vám pomôže udržať si vysokú úroveň dôvery.

Každý pokrok, mentálne a fyzicky, vám dáva istotu, že sa budete posunúť vpred napriek akejkoľvek prekážkam, ktorým môžete čeliť.

Ak sa pozastavíte, aby ste premýšľali o tomto časovom limite, môžete využiť svoj čas na stavbu na športovcovi, ktorého ste.

Kroky v stanovovaní cieľov

Stanovte si dlhodobý alebo sezónny cieľ (na základe aktuálnej hry)
Zhodnoťte, kde ste dnes – pozrite sa na štatistiky a výkon
Identifikujte oblasti alebo štatistiky na zlepšenie (alebo ciele výkonnosti)
Stanovte inteligentné ciele, ktoré sú merateľné a majú čas na dosiahnutie
Rozhodnúť o stratégiách cieľov a praktických stratégií; „Získanie cieľa“
Monitorovať, vyhodnotiť a upravovať
Pre mnohých športovcov je ľahké stanoviť ciele. Najdôležitejšou súčasťou stanovovania cieľov je získanie cieľa. Cieľom sú každodenné techniky, ktoré ste si pripravili na zlepšenie vašej fyzickej a mentálnej hry.

Vytvorte tri malé ciele, ktoré môžete pracovať každý deň. Zohľadnite duševné, fyzické a technické zručnosti.

Na čom chcem pracovať, pokiaľ ide o moje technické zručnosti? Aké duševné zručnosti sa chcem rozvíjať? Ako budem pracovať na svojej kondícii, keď bude doma?

Ak sa zameriavate na dosiahnutie cieľa každý deň, využijete maximum zo svojich príležitostí, aktívne zapojíte svoje telo a posilníte aj svoju mentálnu hru.

Naučte sa techniky mentálnej hry, aby ste zvýšili svoju dôveru v šport!

Ak ste športovec, ktorý zápasí s pochybnosťami, stráca dôveru alebo nemôžete „praktizovať dôveru“ v súťaži, sebavedomý športovec je pre vás!

Sebadôvera je to, čo oddeľuje športovcov šampiónov od ostatných konkurentov …

Môžete využiť moje vedomosti a skúsenosti, aby ste sa naučili, ako priniesť najvyššiu dôveru v súťaž!

Program sebavedomého športového CD a zošita sa skladá z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní cvičení na podporu dôvery a ľahko sledovateľné zošity, ktoré vás prevedie cez 14 dní, pomôže vám uplatňovať techniky a prispôsobiť cvičenia na vaše osobné potreby.

Pamätajte, že dôvera je voľba, ktorú urobíte. Musíte vynaložiť vedomé úsilie, aby ste aktívne hľadali dôveru budovanie myšlienok a správania. Dôveryhodní športovci sú proaktívni, keď sa týka dôvery!

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých populárnych programov CD v sérii sebavedomých športovcov…

Dôležitý športovec: 14-dňový plán najvyššej sebavedomia

Prevezmite kontrolu nad svojím myslením a výkonom ešte dnes!

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry o Ounull

Plán aktualizácií Formula E, Caps rozpočtového plánu

Formula E, séria automobilových pretekov s elektrickými automobilmi, vylúči Čínu zo svojej rutiny sezóny 2021–2022, pričom tiež ukladá náklady na tímy ako súčasť úplného menového usmernenia.

Rutina 2021–2022 bude mať teraz dvojité hlavy v Berlíne, ako aj Rím ako súčasť kalendára 16-rasy s Čínou, ktorá už nie je v rutine, pretože obmedzenia Covid-19. Severoamerické zastávky v ôsmej sezóne budú zahŕňať Vancouver 2. júla 2022, ako aj New York City 15. júla, ako aj 17. júla.

Finančné usmernenia sa zavedú pre tímy, ako aj pre tvorcov individuálne v deviatom a 10. sezóne série. Pokyny pre tímy budú mať vylúčenie nákladov spojených s rastom série s úrovňou nákladov stanovenou na 14,7 milióna dolárov. Samostatný súbor usmernení sa bude riadiť investíciami výrobcu do výskumného štúdia, ako aj pokrok spojený s ďalšou generáciou automobilov Formuly E.

“Za posledných 18 mesiacov sme opatrne spolupracovali s FIA, ako aj so všetkými účastníkmi majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E na vytvorení regulačného rámca, ktorý bude podporovať dlhotrvajúcu peňažnú udržateľnosť pre všetkých účastníkov Formula E,” E Generálny riaditeľ Jamie Reigle povedal. „Keď sa integruje s nedávnymi vylepšeniami našich technických usmernení, ako aj so športovými formátmi, tento menový systém zvýši návrh hodnoty Formula E. V spolupráci s FIA sme vytvorili rámec, ktorý umiestnil dlhotrvajúci peňažný úspech v jadre majstrovstiev, ktorý bude podporovať naše existujúce tímy, ako aj tvorcov, pričom sa kreslia nových konkurentov a investícií. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Kevin Jenks vymenovaný za prezidenta, generálneho riaditeľa spoločnosti Higher Wichita Sports Compensation

Kevin Jenks bol vymenovaný za nového prezidenta a generálneho riaditeľa policajta z vyššej spoločnosti Wichita Area Sports Compensation v Kansase, správny výbor predstavenstvo to odhalil týždeň.

Jenks pôsobil ako riaditeľ susedských partnerstiev pre GWASC od januára 2020, keď sa organizácia zlúčila s NBC Baseball Foundation. Pred zlúčením bol od roku 2014 generálnym riaditeľom/turnajovým riaditeľom nadácie.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, aby sa vysporiadal s Nemeckom na Floride v New Jersey

Zažite Kissimmee vymenovaný za oficiálny cestovný cieľ NFL London Games

Pridružené špičkové hotely na celom svete Dan Meisler ako celosvetový obchodný riaditeľ

Historický návrat NASCAR na North Wilkesboro Speedway v roku 2023

Západné pobrežné súťaže mužov, ako aj ženských basketbalových súťaží, zostávajú v Las Vegas

“Som pokorný a ocenený za túto úžasnú šancu s vyššou športovou komisiou Wichita Area Sports Commission,” uviedol Jenks. „Za posledných 25 rokov slúžila športová kompenzácia nášmu susedstvu rôznymi spôsobmi, pričom kultivovala silné vzťahy. Budujeme dynamický personál. Ten, ktorý sa veľmi zaujíma o naše základné udalosti, a má hlad po ďalších príležitostiach. “

Jenks promoval na záhradnej bežnej vysokej inštitúcii, ako aj Fort Hays špecifikuje univerzitu. Strávil 12 rokov prácou v televíznom vysielaní ako športový fotograf, reportér, ako aj ukotvenia predtým, ako stojí päť rokov v oblasti náboru podnikania, predaja, marketingu, ako aj rozvoja podnikania. V roku 2013 sa pripojil k organizácii Wichita Wingnuts a potom odišiel do NBC Baseball Foundation.

“Veľmi si vážime Kevinovu službu GWASC a pozeráme sa na ďalší úspech v roku 2022, ako aj ďalej,” uviedol Jeff Weiford, predseda predstavenstva.

GWASC tiež odhalil pridanie Scott Vang ako riaditeľa udalostí, ako aj Brian Turner ako riaditeľ susedských partnerstiev.

Vang bude dohliadať na uľahčenie výročných podujatí, koordináciu dobrovoľníkov a tiež zvládnuť program stáže. Vang strávil 27 rokov vo verejnom vzdelávaní ako učiteľ, tréner a atletický riaditeľ. Turner strávil 13 rokov v expertovej baseballe vo Wichite, keď pôsobil v mnohých funkciách s franšízou Wichita Wingnuts v priebehu 10 rokov, ako aj riaditeľa predaja pre veterný nárast od svojho vzniku.

“Som nesmierne nadšený, že sa môžem pripojiť k vyššej športovej kompenzácii Wichita Area, ako aj k opätovnému pripojeniu sa svetovej série NBC,” uviedol Turner. “Obidve majú dlhú históriu v susedstve Wichita a pozerám sa dopredu, aby som sa vrátil ku svojim koreňom budovania podujatí, ako aj zábavy pre mesto Wichita.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Broncos úplne prvý tím NFL, ktorý využíva AI na Equip Field na Mile High

Denver Broncos odhalil aplikáciu WaiTime, syntetickú spravodajskú službu, ktorá ponúka prehľad o zážitkoch fanúšikov v reálnom .

Inovácia bola nainštalovaná na vchodoch do výberu štadióna, ako aj na východe, ktoré pomáhajú prevádzkovateľom oveľa lepšie porozumieť presne tomu, ako sú hostia vítaní, ako aj opustiť miesto konania. Táto informácia umožní spoločnosti Broncos robiť rozhodnutia podporované údajom týkajúce sa schopností, ako aj o správe davu, čo bude mať za následok oveľa plynulejší zážitok z fanúšikov.

Patentovaná inovácia WaiTime využíva domáce zábavné miesta po celom svete, avšak Broncos sú úplne prvým tímom NFL, ktorý ju využil po tom, čo bol na prvom pilotovaní pri návrhu NFL 2021. V niektorých bránach na Equip Field na Mile High je WaitTime nainštalovaný spolu s novými gadgetmi skenovania lístkov a detektormi kovov.

Russ Trainor, senior viceprezident pre informačné inovácie pre Denver Broncos, povedal:

Dáta skorých čakacích časov naznačujú, že v bránach, kde máme novšie skenovacie prístroje, ako aj detektory kovov, sú čakacie doby, aby sme sa dostali do hry, kratšie. Toto sú druhy zistení, v ktorých dúfame, že sa budeme naďalej ukázať s WaiTime, takže pre našich fanúšikov môžeme ponúknuť to najlepšie, ako aj veľa príjemných zážitkov.

Zvyšovanie zážitku z fanúšikov
Waittime at Equip Field na Mile High, poháňaný sieťou Cisco Meraki, ako aj škálovateľných procesorov spoločnosti Intel Xeon so zabudovanými zrýchľovačmi AI, využíva svoju vlastnú extrémne pokročilú syntetickú inteligenciu, aby presne spočítal počet ľudí v poskytovanej oblasti a zistil, či Prechádzajú alebo čakajú v rade, všetko pri zachovaní súkromia súkromia. Pokiaľ ide o Broncos, tieto údaje im pomôžu potvrdiť predpoklady a robiť prevádzkové rozhodnutia na základe presných aktualizovaných informácií.

Zachary Klima, generálny riaditeľ spoločnosti Waittime, povedal:

Sme nadšení, že môžeme s Denverom Broncosom priniesť WaiTime do NFL. Skutočne pochopenie toho, ako ľudia vstupujú a opúšťajú štadión, umožní tímu nielen dávať údaje za ich predpokladmi, ale tiež im umožní strategicky vykonávať prevádzkové úpravy, ktoré vylepšujú hru fanúšikov, ako aj v skutočnom čase.

Broncos znamenajú rozšíriť inováciu WaitTime tak, aby zahŕňali ďalšie brány pre sezónu NFL 2022-2023, ako aj celý rad ďalších podujatí na štadiónoch.

Shot of WaitTime’s Syntetic Intelligence Software Application in Action
Intel, logo Intel, ako aj ďalšie značky Intel sú ochranné známky spoločnosti Intel Company alebo jej dcérskych spoločností.

O WAITTIME
WaiTime Patented Innovation ponúka informácie o hustote davu v reálnom čase, webovej prevádzke a pohybe pri veľkej domácej zábave, ako aj v športových miestach. Vďaka svojej syntetickej inteligencii poskytuje WaiTime miesta konania, návštevníci a fanúšikovia dostávajú prístup k informáciám o davoch, sociálnej dištancovaní, dĺžke riadku, ako aj o opotrebovaní liniek v kúpeľniach, koncesiách a stánkoch produktov. Táto informácia zmierňuje preťaženie davu, čo vedie k zvýšenej bezpečnosti návštevníkov a efektívnosti polohy. WaiTime v súčasnosti pracuje s niekoľkými z najznámejších miest, ako aj s hlavnými športovými tímami na svete, aby im pomohli zvládnuť vedu o davu.

Hlavný obrázok (hore): Dashboard Waittime’s Real-Time Operations

Spoločnosť Sports Location Company organizuje a poskytuje ALSD International, vedúce podujatie EMEA pre sektor prémiového sedadla a pohostinstva so zameraním na optimalizáciu príjmu s novými stavbami, prestavbami a expanziami služieb, v mene združenia špičkových riaditeľov balíka…

Podujatie 2022 bude fungovať na vysokej úrovni konferencie, výstavy predstavujúce vedúce produkty a služby v priemysle, sieťové podujatia, ako aj výlet zo štadióna Tottenham Hotspur, ktorý sponzoruje spoločnosť Levy UK + Írsko.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Ako sa pustiť z chýb, ako aj koncových obydlí

, prečo sa zameriavate na chyby, ktoré vás uviazne

Chyby môžu prenasledovať športovcov a môžu sa zmeniť na viac chýb. Nie je to však chyba, ktorá bolí výkony – je to vaša pamäť alebo prebývanie s chybou, ktorá bolí váš výkon.

Akonáhle sa chyba urobí, malo by sa to urobiť, akokoľvek je ťažké urobiť pre mnohých perfekcionistických športovcov.

Nanešťastie minulosť už nie je minulosťou, keď si v súčasnosti udržujete svoju pamäť.

Aj športovci sa často prežýdajú o chybe a psychologicky sa porazia do tej miery, že sa už nemôžu sústrediť na ďalšiu hru, výstrel alebo bod.

Keď sa bývate v chybách, poskytnete im energiu a spôsobíte, že sa vo vašej mysli zameriavajú.
Jedinou voľbou na vykonávanie najlepších v súčasnosti je odstrániť vašu myseľ, ísť ďalej a posunúť sa vpred.

Samozrejme, môže to byť jednoduché hluk, ale máte možnosť, na aké myšlienky sa zameriavate.

Zameranie sa na chybu vás udržiava v minulosti a rozdelí váš záujem na tri časti:

Prežívanie minulosti.

Byť fyzicky prítomný, ale nie mentálne.

Snažím sa v budúcnosti neopakovať túto chybu.

Ako môžete potenciálne vykonať svoje najlepšie, ak sústredíte iba jednu tretinu svojho záujmu o súčasnú súťaž?

Existuje staré príslovie: „Múdro utrácajte svoje peniaze.“ Toto uvádza varovanie, že ak utratíte svoje peniaze za zbytočné veci, nebudete môcť kúpiť to, čo potrebujete.

To isté platí pre vaše zameranie počas hry.

Platenie úrokov predchádzajúcim chybám je zbytočné, najmä ak sa zameriavate na súčasný moment, keď môžete skutočne zmeniť.

Denis Shapovalov je stúpajúca tenisová hviezda, ktorej nedávny výkon počas Rogers Cupu ho zastrelil po rebríčku ATP od 143 do 67. miesto.

To, čo prinieslo Shalovalov, veľmi nedávny záujem je chyba, ktorú urobil šesť mesiacov späť na Davis Cup…

Shapovalov rozbil guľu podráždením, ktorá náhodou zasiahla rozhodca do očí. Shapovalovova chyba ho vyvolala, aby bola okamžite diskvalifikovaná, ako aj výdavky Kanada, piaty, ako aj definitívny zápas s vynikajúcou Britániou.

Ako by táto chyba ovplyvnila budúce vystúpenia Shapovalov?
Shapovalov urobil vedomú možnosť objaviť zo svojej chyby, ísť ďalej a posunúť sa vpred.

Shapovalov’s beh na Rogerovom pohári bol kariérny výkon, ktorý bol vystavený jeho schopnosti pustiť sa z jeho chýb, ako aj zameranie v súčasnosti.

Vo svojom rozhovore po zápase v Rogerovom pohári bol Shapovalov požiadaný o vplyvy incidentu Davis Cupu.

SHAPOVALOV: „Neoberám sa tak dobre. Je to v minulosti. To, čo som urobil, bolo mimoriadne hlúpe. Bolo to mimoriadne nezrelé. Áno, teraz je to v minulosti. Vystúpil som z toho. Z toho som zistil. Som na novej kapitole svojho života. “

Minulé chyby alebo dokonca aj v rámci súčasnej hry alebo zápasu skončili … vyžadujete ich aj na nich.

Vyberte sa, aby ste sa zamerali na úplne novú šancu priamo pred vami, ako aj maximum.

Ako ísť ďalej od chyby:

Najprv potvrďte, že sa bývate pri minulej chybe, ktorú ste urobili.

Povedzte si, že túto hru nemôžete dostať ani zastreliť. Je koniec, rovnako ako za vami.

Zamerajte sa na súčasnú hru, bod alebo výstrel. Všetko, čo môžete urobiť, sa hrajte s pokojom, ako aj s najlepšími s pobytovými minútami zápasu.

Naučte sa všetky moje stratégie na vyrovnanie a púšťanie chýb so zloženým zvukom športovcov a programu zošita:

Naučte sa stratégie mentálnej hry, aby ste zlepšili pokoj v športe!

Ak ste atlét, ktorý chce presne zistiť, ako rýchlo zastaviť výkon a úzkosť rýchlo, buďte pripravení, pokojní, ako aj v riadení počas týchto „kritických okamihov“, objavte viac o zloženom športovcovi!

Môžu sa vyvinúť silné stratégie na objavenie zloženého myslenia, musíte však úplne najskôr odstrániť mentálnu sféru a reťazce, ktoré vám bránia v okamžitom pokoji, keď ho požadujete.

O koľko lepšie by ste vykonali, keby ste mali celkovú dôveru a pokoj, aby ste vykonali svoje najlepšie v čase krízy?

CD zložené atlétové CD, ako aj program zošita, pozostáva z 2 zvukových CD CD, ktoré zahŕňajú 14 dní cvičení na zvýšenie pokoja, ako aj jednoduché dodržiavanie zošita, ktorý vás vedie každým zo 14 dní, pomáha vám uplatňovať stratégie, ako aj Prispôsobuje cvičenia podľa vašich osobných ťažkostí v čase krízy, ako aj zvládanie tlaku.

Viac informácií o jednom z našich najvýznamnejších programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Zložený atlét: 14-dňový plán pre maximálny pokoj

Maximalizujte svoju pokojnosť ešte dnes!

Čo hovoria klienti mentálnych hier o našom programe zvyšovania dôvery?
„Vaša reakcia na problém hádzania pred trénerom pokrýva toľko okolností v živote … to je krása športu … Život objavujúci zážitky. Pokračujte v skvelej práci … ste tí najlepšínull