Melbourne Cricket Ground vymenuje Delaware North za dodávateľa pohostinských služieb

Delaware North, celosvetovú pohostinnosť, ako aj zábavné podnikanie so značnými operáciami v Austrálii viac ako 30 rokov, bol vymenovaný za dodávateľa pohostinských služieb pre historickú melbournú kriketovú zem (MCG).

Sedemročná zmluva s operátorom štadióna Melbourne Cricket Club sa má začať v apríli 2022. So schopnosťou viac ako 100 000 je MCG najväčším športovým štadiónom na južnej pologuli. Je držiteľom niekoľkých tímov Australian Football League (AFL), okrem kriketových zápasov, koncertov, ďalších špeciálnych udalostí, ako aj funkcií, ktoré nie sú udalosťami.

Delaware North sa bude zaoberať službami pohostinstiev v MCG v priebehu dní podujatia, bez udalostí, ako aj pre všetky obchodné apartmány, ako aj funkcie.

Toto vymenovanie, integrované s dlhodobými partnermi spoločnosti Delaware North, s Marvel Stadium v Melbourne, ako aj s Melbourne & Olympic Parks, House of Australian Open Tennis Championships, podporuje stav spoločnosti ako vodcu v austrálskom pohostinskom priemysle.

Gary Brown, generálny riaditeľ spoločnosti Delaware North v Austrálii, na Novom Zélande a Ázii, povedal:

Sme nadšení, že sme boli vymenovaní za nového dodávateľa pohostinských služieb v MCG. MCG je ponorený do bohatej histórie a je jedným z najznámejších štadiónov na svete. Pre Delaware North je skutočne česť slúžiť ako pohostinský partner štadióna.

Delaware North očakáva, že nové partnerstvo s MCG sa rozšíri a prehĺbi jej skupinu zručností v Melbourne, čím poskytuje členom tímu väčšie kariérové šance na niekoľko miest. Podnikanie sa tiež bude snažiť udržať súčasných členov tímu MCG pohostinstva.

Víťazná ponuka
Stuart Fox, generálny riaditeľ kriketového klubu v Melbourne, manažér MCG, uviedol, že Delaware North vyhral proces výberu výberov tým, že preukázal bezkonkurenčný návrh na poskytovanie vynikajúcich služieb pre klientov členom aj fanúšikom:

Sme radi, že môžeme privítať Delaware North v rodine MCG, ich vízia pre skúsenosti fanúšikov odzrkadľovala našu strategickú víziu a pozeráme sa dopredu, aby sme ju oživili v priebehu nasledujúcich siedmich rokov.

Okrem austrálskych operácií štadiónov, Delaware North prevádzkuje pohostinnosť na viac ako 50 hlavných športoch, ako aj na zábavných miestach v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Novom Zélande a Ázii, vrátane londýnskeho štadióna Wembley, štadióna Metlife v blízkosti New Yorku. Busch Stadium v St. Louis, ako aj 10 ďalších hlavných ligových baseballových ballparkov, Wellington’s Sky Stadium, Singapurský športový centrum, ako aj Boston’s TD Garden, ktorú podnikanie tiež funguje, ako aj funguje.

Chris Maddison, priemyselný riaditeľ, Delaware North UK, sa pripojil k panelovému zasadnutiu „Budúcnosť pohostinstva“ spolu s Becci Thomsonom, vedúcim prémiového predaja, Co-op Live, Megan Ashfield, hlavným, pýkom, ako aj Liam Doyle, riaditeľ Štúdiá Jump. Sledujte reláciu na internete tu.

Delaware North je tiež partnerom potravín a nápojov služieb v nedávno otvorenej aréne klimatického záložného záložného priestoru v Seattli, ako aj čoskoro otvorená aréna UBS na Long Islande, ktoré držia tímy národnej hokejovej ligy.

Delaware North plánuje vyrobiť kombináciu miestnych značiek uznávaných, ktoré zahŕňajú prístup najlepšie z Melbourne na doplnenie obľúbených fanúšikov, ako aj zlepšenie hosťa, ako aj skúsenosti s členmi. Okrem toho podnikanie prinesie do MCG nové štýly služieb, ako aj technológie orientované na zákazníkov, ktoré sa ukázali ako mimoriadne úspešné pri prekročení rýchlosti potravín a nápojov na športových miestach v Spojených štátoch.

Pán Brown povedal:

Máme celosvetové skúsenosti s poskytovaním pohostinnosti štadióna s operáciami na štyroch kontinentoch. Je to táto kompetencia, ktorú Delaware North poskytne MCG, čo zabezpečí, aby sme v nadchádzajúcich rokoch poskytovali svetovú službu členom, fanúšikom aj návštevníkom.

Medzi ďalšie operácie spoločnosti v Austrálii aj na Novom Zélande patrí extravagantné letovisko Lizard Island na vynikajúcom bariérovom útese, rezort Mindile Beach Casino v Darwine, ako aj reštaurácie na letisku v Melbourne, letisko Adelaide, letový terminál Perth a tiež .

Zdroj a snímky, zdvorilosť: Delaware North

ALSD Worldwide poskytuje každoročný seminár a výstava, okrem komunity 365 so zameraním na zvyšovanie príjmov s novými stavbami, renováciami a službami prostredníctvom inovácií vo výklenkoch vrátane prémiového sedenia a pohostinnosti, dizajnu a dizajnu fanúšikov, prestavby a prestavby a Obnova, ako aj technológia.

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub Liverpool a predstavil okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena aj výstavnú sálu na vysokej úrovni, výstavnú sálu, ktorá predstavila špičkové produkty, služby a riešenia. Udalosť 2022 bude vyhlásená v nadchádzajúcomtýždne!

#AlsDinternational – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie prémiového sektora kresiel za posledných 30 rokov
#sportsvenuebusiness – popredná platforma pre sektorové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Ako zvládnuť očakávania výkonnosti v tenise

Cítite tlak v zásadných zápasoch?

Cítite tlak, keď hráte zásadné tenisové zápasy? Máte tendenciu rozpadať sa pod hmotnosťou tlaku?

Takže veľa tenistických hráčov cíti tlak ešte predtým, ako vstúpia na tenisový kurt.

Keď cítite tlak na výhru alebo online, rovnako ako očakávania, vaše zameranie sa stane ohrozeným …

Vaša myseľ sa začína zaoberať všetkými týmito obavami…

“… čo keď nevyhrám?”

“… čo povedia moji rodičia?”

“… Čo povie inštruktor?”

“… Čo si ľudia myslia?”

“… čo sa o mne stane táto strata?”

Ako sa zvyšuje zmysel pre tlak, zvyšuje sa aj vaša úzkosť. Zúfalo chcete uspokojiť tie vysoké očakávania, ktoré ste si stanovili pre seba, ale každý zmeškaný výstrel spustí vaše podráždenie, aby sa oslovil …

Začnete sa pýtať, či vám v tomto zápase môžete vynechať známku … Váš stres a úzkosť sa počas zápasu vyvíjajú, keď sa zúfalo snažíte objaviť svoju drážku.

Ďalší zlý výstrel … Jedna viac nevynútená chyba … Oveľa viac podráždenia, ako aj hnev, a hneď ako ste sa absolútne vytiahli zo svojej hry.

Tenisti bežne zažívajú pocit tlaku, keď si začnú predstaviť, čo sa môže vyskytnúť, ak nehrajú toľko ako osobné očakávania.

Ako uviedol bývalý manažér La Dodger Tommy Lasorda:

“Keď začnete veriť tlaku, je to odvtedy, čo ste začali veriť v zlyhanie.”

Tlak vás spustí, aby ste sa zaoberali výsledkom množiny alebo zápasu namiesto toho, aby ste hrali každý bod.
V roku 2015 nebol v roku 2015 v roku 2015 v centre pozornosti tenista oveľa viac ako Serena Williams.

Serena zostavila neuveriteľný sezónny rok 2015, ktorý vyhral troch veľkých spoločností (Australian Open, French Open a Wimbledon).

S iba jedným titulom od dosiahnutia „Grand Slam“, Serena pravidelne privádzala obavy z tlaku, aby vyhrala US Open a dosiahla elitný tenisový stav.

Serena neustále chodila na svoju službu, ktorá sa pripravovala na svoje zápasy, ako aj na hranie svojej hry.

Na US Open 2015 sa niečo zmenilo. Keď sa v semifinále zaoberala neviditeľnou Robertou Vinci, sa zdá, že Serena sa nevyzerala z pokoja.

V skutočnosti sa Serena snažila objaviť jej drážku a javiť sa ako frustrovaná, sklamaná a rozrušená v druhej aj tretej súpravy po chýbajúcich záberoch, ktoré zvyčajne ľahko zasiahne.

Nakoniec Serena prehrala zápas 6-2, 4-6, 4-6 v jednom z najväčších rozrušení v tenisovej histórii a ukončila svoju ponuku Grand Slam.

V rozhovore po zápase Serena spochybnila stratu, pretože pociťovala tlak na celku Grand Slam.

Serena: „Nie. Povedal som ti, že ľudia, že necítim tlak. Nikdy som necítil tlak. Neviem. Nikdy som necítil tento tlak, aby som tu vyhral. To som uviedol od začiatku. “

Určitý stupeň tlaku pomáha športovcom, aby prosperovali v rámci svojho športu.

Príliš veľa tlaku spúšťa športovcov, aby implodovali, to znamená, že psychologicky vyvolávajú svoju hru na súde, aby boli zúriví.

Ale veľa ľudí chápe, že Serena je perfekcionistka …

Dokonalé očakávania sú skrytým tlakom, s ktorým sa všetci perfekcionisti musia vyrovnať.
S každou novou slečnou prichádza oveľa viac podráždenie a sklamanie.

V tomto myslení je jednoduché prehliadať odpovede:

Zasiahnem to ťažšie?

Vyberiem menej?

Hrám oveľa agresívnejší tenis?

Zúčastňujem sa rovnako ako v bezpečí?

Je moja mŕtvica vypnutá?

Aj keď Serena necítila tlak na to, aby vyhrala Grand Slam, bojovala so skrytými tlakami spojenými so snahou hrať najlepší tenis.

Pozrite sa na naše video v týždni, presne to, ako sebakontimizácia ničí dôveru

Naučte sa osvedčené metódy mentálnej hry, aby ste urobili svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoje najlepšie aj veľa pozitívnej hry na zápasy?

Úspešní tenisoví hráči presne zistili, ako sa majú robiť s maximálnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju duševnú tvrdosť, ako aj s maximálnou sebaúctou v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zlepšiť svoju mentálnu húževnatosť v tenise, ako aj nájsť silné a osvedčené mentálne herné metódy, ktoré pomáhali odborníkov na športovcov!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov súťaže

Čo hovoria klienti mentálnych hier?
„Chcem vám nechať pochopiť, že vaše CD tenisové dôveryhodné CD boli pre mňa veľmi praktické. Počúvam ich v aute, ako aj program mi pomáha zbaviť sa celoživotnej konkurenčnej úzkosti. poďakujte vám! “
~ Krídlo wu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Objavte, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ vaša najlepšia alebo WORnull

Genting Arena vylepšuje oblasť zákulisia pre umelcov a produkčné tímy

Genting Arena naďalej investuje do svojich zariadení pre umelcov a inscenácie, čo dokončilo svoje nové rozšírenie zákulisia.

Rozšírená oblasť v tvare písmena L teraz dodáva ďalšie úložné priestory pre výroby. Keďže predtým mal iba jedno prístupové dvere automobilu, priestor 710 metrov štvorcových teraz obsahuje tri, čo tiež umožňuje oveľa ľahší a rýchlejší prístup k výrobe.

V Genting Arena-súčasťou portfólia svetových zariadení NEC boli postavené dve nové výrobné kancelárie-plus novú umeleckú fajčiarsku oblasť, ktorá využila priestor na zadnú časť šatne.

Jedna z dvoch nových výrobných kancelárií v Genting Arena

Okrem toho bola kuchyňa posádky Catering predĺžená, aby sa umožnila väčšie priestorové a prípravné priestory.

Metallica, výrobné tímy The Killers a Phil Collins už mali úžitok z vylepšených zariadení, s Lady Gaga, scenárom a Paulom Wellerom, len niektoré z tých, ktorí ich chystajú použiť v nasledujúcich mesiacoch.

Genting Arena Operations Manager, Emma Ball, povedal:

Toto rozšírenie je našou najaktuálnejšou iniciatívou na dodatočné posilňovanie nášho využívania pre udalosti a zlepšenie zážitku pre našich promotérov. S pevne na pamäti použiteľnosť, nové prírastky zabezpečujú, aby naše zariadenia boli jedny z najlepších v odbore. Toto spojenie s úžasnou polohou arény naznačuje, že môžeme naďalej poskytovať svetovú službu a prilákať svetové najlepšie udalosti do Birminghamu.

Genting Arena Backstage Extension: V Build (vľavo) a po dokončení (vpravo)

NB: V najbližších dňoch vám prinesieme rozhovor s osobou skupiny NEC Dunstan, generálnym riaditeľom spoločnosti Genting Arena a Arena Birmingham, takže si tento priestor užite tento priestor!

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Nový hlavný stánok LFC na Anfielde vyhrá Best ‘Interior & Fit Out’ na Awards Stadiumbusiness Awards

Nový hlavný stojan navrhnutý KSS na štadióne Anfield, vyhral najlepší „interiér & fit out“ na štadióne Design & Development Awards 2017 v utorok 2017 V Barcelone.

Sudcovia sa vyjadrili k tomu, ako nové koncy na renomovanom štadióne Anfield zdôraznili excelentnosť a rozvoj v dizajne, čím sa vizuálne pôsobili v oblasti udržateľných služieb, ktoré boli nielen efektívne pri vedení fanúšikov, ale tiež posilnili známu značku Liverpool FC.

Zakladajúci riaditeľ KSS, Andy Simons, povedal:

Sme radi, že hlavný stánok vyhral proti silnej kategórii projektov vrátane pohostinských priestorov West Ham FC na londýnskom štadióne a jeden z našich nedávno dokončených projektov v One Twenty Club, Wembley Stadium.

Andrew Parkinson, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Liverpool FC, povedal:

Interiéry boli vyvinuté na základe cieľov majiteľov pre stánok, ktorý poskytol všeobecným fanúšikom najlepšie prostredie vo svojej triede, ktoré odráža jedinečnosť Anfieldu.

Nový hlavný stojan navrhnutý KSS na renomovanom štadióne Anfield v LFC

V júli hovoril Jamie Carragher, bývalý defender LFC, o úspechu nového hlavného stánku na štadióne v Anfielde vo videu YouTube (kliknite sem, aby ste si prezreli), v ktorom povedal:

Prvá domáca hra s novým stojanom som bol úplne odfúknutý. Bol to „wow“ moment. Je to obrovské, ale úžasné je, že nestratíte túto blízkosť. Stále ste najlepší na vrchole ihriska a skutočne blízko akcie. Páči sa mi nový stojan toľko, že som si v hlavnom stánku kúpil nový sezónny lístok. Myslím, že to, čo KSS urobil, bolo, že je to najlepšie štadión na svete ešte lepšie, a to je nejaký úspech.

Vývoj je súčasťou regenerácie väčšej oblasti Anfield Liverpool mestskej rady a hlavný plán zahŕňa hlavný program na vylepšenie obyvateľov, plus nový verejný priestor na verejnú ríšu, ktorý sa koná za hlavným stánkom a prepojenia Waltona Breck a Walton Breck a Links Walton Breck. Cesta na juh do historického parku Stanley na sever.

Nové nastavenie umožnilo hlavnému stojanu pozerať sa smerom von, ako aj dovnútra, a to vyvolalo príležitosti na vybudovanie pamätnej záhrady pre premiestnený pamätník Hillsborough v jadre zeme a atraktívne prostredie, ktoré nie je v deň zápasu miestna komunita.

Kapacita hlavného stánku sa zvýšila z 12 200 na viac ako 20 500 kresiel, čo z neho robí najväčšiu kapacitu v krajine. Existujúca nižšia úroveň si zachováva všeobecné vstupné kreslá, ale zahŕňa aj nové pohostinnosti a boxové sedadlá vzadu, zatiaľ čo nová stredná úroveň ponúka ešte viac sedadiel pohostinstva a novú hornú úroveň ešte viac 8 000 všeobecných vstupných sedadiel.

Zatiaľ čo rozšírený hlavný stojan je veľkým vyhlásením viditeľným z kilometrov okolo a ďalšie sedenie pridá do zreteľného zážitku z zápasu Anfield Match Day ďalšiu dimenziu, stále sa cíti, akoby bol súčasťou zeme ako celku a architektúra a vnútorné priestory Posilňujte koncept prémiového stáť pravdivým a sympatickým spôsobom, ktorý odráža hodnoty klubu a jeho priaznivcov.

Viac informácií o KSS, vrátane podrobností o ich službách a podpisových projektoch, nájdete v adresári SVB a poznamenajte, že jednoducho kliknite tu.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok