Predseda správnej rady USOC Larry Probst, aby odstúpil

, United Špecifikuje olympijský výbor, odhalil, že Larry Probst odstúpi ako predsedníčka predstavenstva na konci roku 2018, ako aj nahradí Susanne Lyons. Lyons je členom predstavenstva USOC a pôsobil ako dočasný generálny riaditeľ USOC od 28. februára – 20. augusta, až kým Sarah Hirshland nebol v júli vymenovaný za generálneho riaditeľa. Lyons začne svoje štvorročné funkčné obdobie ako predsedníčka 1. januára 2019.

„Je mi cťou, že rada ma odovzdala s touto pozíciou, nadšená, že bude naďalej podporovať naše olympijské, ako aj paralympijských športovcov, ako aj pripravené vykonávať prácu potrebnú na opätovné získanie dôvery našej komunity športovcov; Najmä preživší zneužívanie, “uviedol Lyons. „Bol som spojený s olympijskými a paralympijskými pohybmi takmer dve desaťročia a nikdy som nesníval, že by som bol v tejto pozícii. Nie je trik, že USOC je v histórii v kriticky ťažkom čase, pretože to musíme napraviť. Chcem sa ubezpečiť, že áno. “

Vyhlásenie je ešte viac v rade zmien vodcovstva v olympijskom pohybe Spojených štátov, ktoré sú v súlade so škandálom sexuálneho zneužívania Larryho Nassar. Pred týždňom Kerry Perry rezignovala na svoje prostredie prezidenta a generálneho riaditeľa Gymnastiky USA po tom, čo Hirshland vyžadoval viac úprav v organizácii. Hirshland uspeje bývalého generálneho riaditeľa Scott Blackmun, ktorý vo februári rezignoval na problémy s neustálym zdravím a wellnessom vyplývajúcim z rakoviny prostaty. Blackmun sa tiež zaoberal kritikou za zaobchádzanie so škandálmi sexuálneho zneužívania, ktoré zahŕňajú gymnastiku USA a ďalšie národné riadiace orgány.

Probst bol úplne prvým zvolený za predsedu predstavenstva v októbri 2008 a znovu zvolený v roku 2012, ako aj v roku 2016. Viedol schválenie správnej rady programu bezpečnosti športovcov, ako aj zavedenie Centra USA pre Safesport. Rovnako dohliadal na úspešné opätovné prerokovanie zmluvy o zdieľaní príjmov USOC s celosvetovým olympijským výborom (MOV), čo viedol k jeho zvoleniu k MOV v roku 2013.

“Larry viedol USOC v dôležitom období v histórii organizácie,” uviedol prezident IOC Thomas Bach. „V rovnakom čase sa stal dôveryhodným hlasom a cenným členom MOV, ktorý predsedal jednej z najdôležitejších provízií, hral dôležitú funkciu pri vývoji olympijského kanála, ako aj jeho úspech. svet, ako aj v Spojených štátoch. Pod jeho vedením, ako aj s jeho osobným úsilím, sa postavenie Spojených štátov v celosvetovom športovom susedstve výrazne zlepšilo. Ocenenie olympijských a paralympijských hier 2028 pre Los Angeles je vhodnými svedectvom o jeho úsilí. “

Počas funkčného obdobia spoločnosti Probst, Tím USA športovci dosiahli vrchol olympijských medailí vo Vancouveri, Londýne a Rio okrem paralympijského medaily na zimných hrách 2018 v zimných hrách v Pyeongchangu. Probst je členom Asociácie výkonných výborov národných olympijských výborov, ako aj výkonného výboru pre športovú organizáciu Panam.

„Pôsobenie ako predseda správnej rady USOC bolo mimoriadnou česť a som hrdý na prácu, ktorú sme vykonali počas môjho pôsobenia na podporu amerických športovcov, ako aj na olympijské aj paralympijské hnutia,“ uviedol Probst. „Nakoniec som bol predsedom v ťažkom čase pre USOC a usilovne pracoval so svojimi kolegami tu v USA, ako aj na celom svete, aby som upravil USOC k lepšiemu. Teraz je čas, aby nová generácia vodcov čelila ťažkostiam, ktoré sa zaoberajú organizáciou, a ja mám maximálnu dôveru v Susanne a Sarovu schopnosť urobiť to len. “

Lyons bola úplne zvolená do predstavenstva USOC v decembri 2010. V januári 2018 bola vybraná ako predsedníčka pracovnej skupiny Rady USOC, ktorá bola vyvinutá na riešenie problémov bezpečnosti športovcov, ako aj reakciu na situáciu Nassar konkrétne. S viac ako 30 ročnými skúsenosťami v oblasti organizačného riadenia, marketingu, sponzorstva, obchodnej stratégie, ako aj generovania príjmov, Lyons tiež pôsobil ako výkonný viceprezident, ako aj hlavný reklamný policajt spoločnosti Visa USA, ako aj vedúce funkcie pre Charles Schwab & Co ., ako aj investície do vernosti.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Tennis Podcast: Hráte na slabších tenisových hráčov?

Zostať konkurencieschopný bez ohľadu na súpera

V tomto týždňovom podcaste Tennis Psychology Podcast, mentálnej hry tenisového experta, Dr. Patrick Cohn odpovedá na obavy tenistického hráča, ktorý má problémy s tým najlepším, keď hrá proti súperom, ktorí nie sú tak silní ako on.

Vypočujte si tento mesiac v tenisovej psychológii podcastu, aby ste zistili, ako presne vylepšiť svoj výkon v tenise, ako aj ďalšie bariéry mentálnej hry, ktoré obmedzujú váš výkon.

Stiahnite si bezplatnú správu o tenisovej psychológii, aby ste vylepšili svoje tenisové myslenie medzi bodmi.

Vylepšite svoju mentálnu tvrdosť pre tenis rýchlo pomocou nového zvukového programu Dr. Cohna

Prihláste sa na odber podcastu tenisovej psychológie v iTunes!

Naučte sa preukázané stratégie mentálnej hry, aby ste mohli vykonať svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoju najlepšiu a najpozitívnejšiu hru na zápasy?

Úspešní tenisoví hráči presne objavili, ako vystupovať s konečnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vystupovať s konečnými sebavedomím v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoju mentálnu tvrdosť v tenise, ako aj nájsť silné a osvedčené stratégie mentálnych hier, ktoré pomáhali odborníkom na športovcov!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov súťaže

Čo hovoria klienti mentálnych hier?
„Naozaj som si užil počúvanie vašich podcastov tenisovej psychológie na iTunes a čítať vaše elektronické knihy. Už som sa zlepšil v mojej mentálnej hre. Minulý víkend som hral v tenisovej súťaži a hral som s množstvom dôvery, ktorú by som mal mať v sebe. Ak som stratil bod alebo urobil hlúposť, pochopil som, ako presne s tým ponúknuť, ako aj prejsť k ďalšiemu bodu. Nenechal som frustrovaný. “
~ Melanie Lewis, juniorská tenisová hráčka

Stiahnite si našu bezplatnú správu o psychológii tenisu!

Zistite, či počas zápasov robíte jednu alebo viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu bezplatnú správu o psychológii tenisu:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ vaše najlepšie alebo najhoršie vlastníctvo na súde.

Ak efektívne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna stratégia, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré požadujete zvládnuť, aby ste zvýšili svoju dôveru, ako aj výkon medzi bodmi.

Kliknutím doprava tu stiahnite svoju bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči tenisov medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
„Ďakujem vám za všetky vedomosti, nástroje, materiál, ako aj usmernenie, ktoré ste mi poskytli počas tohto kurzu. Bol to skutočne vynikajúci zážitok. Pozerám sa na integráciu tohto systému mentálneho tréningu nielen do stážistov v klube, ale tiež prinášajte toto úžasné vzdelanie vonku k športovcom, ktorí sú skutočne odhodlaní, a tiež sa snažia dosiahnuť ich špičkový výkon. ““
~ Tim Whitehead, hlavný tenis profesionál, MGCP

Zvýšte svoju sebavedomie a zamerajte sa na profesionálne koučovanie mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť prekonať problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefonický hovor nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši stážisti mentálneho koučovania?
“Maggie mala taký vynikajúci víkend.” Ako vždy, potom, čo s vami pracuje, sa zdá, že je viac uzemnená a sústredená. Je menej pravdepodobné, že sa bude rozhliadnuť a počas jej zápasu sa rozptyľuje. Zameriava sa viac na jeden bod po druhom. Ako rodič som tiež zistil, že motivuje jej procesné ciele, ako aj výsledky. V dôsledku toho hrala dobre a vyhrala svoj prvý dvojhru zápasu, čím rozrušil nasadený tím v skutočne blízkom zápase! “
~ Katherine Johnson Cannata, Maggieho matka

Indianapolis Názvy 2024 USA Olympijské olympijské plavecké skúšky Organizačný výbor

História sa zopakuje, keď sa olympijské pokusy olympijských kúpal 15. – 23. júna 2024.

Táto udalosť bude znamenať 100 rokov, pretože Indianapolis hostila olympijské plavecké skúšky na olympijské hry z roku 1924 v Paríži. V roku 2024 bude mesto hostiť skúšky na olympijských hrách, ktoré sa uskutočnia aj v Paríži. Olympijské skúšky, ktoré sa konajú každé štyri roky, sa umiestnia ako najprestížnejšie plavecké podujatie v Spojených štátoch. Indianapolis naposledy hostil plavecké skúšky v roku 2000.

Súvisiace príbehy

Phil Andrews: Budúcnosť podujatí oplotenia USA

Analýza: MOV hrajú na hostiteľskú hru na oneskorenie pre hostiteľa zimných sezón

John Farra vymenoval americký biathlon riaditeľ pre rozvoj športu

Finančné stresy pre budúce hry Zameriavajú sa na stretnutia MOV

Starosta Sapporo zruší stretnutie IOC, aby hovoril o olympijskej ponuke na rok 2030

Spoločnosť Indiana Sports Corp oznámila miestne vedenie organizačného výboru pre skúšky s Oneamericou Scottom Davisonom a Karinom Sarrattom, ktorí pôsobia ako spolupredseda spoločnosti LOC.

Tri krátkodobé bazény-dva 50 metrov a jeden 25 metrov-budú nainštalované na futbalovom ihrisku na ropnom štadióne Lucas. Kongresové centrum v Indiane, spojené so štadiónom, sa predstaví spoločnosť Toyota Aqua Zone spoločnosti Toyota Aqua, oblasť aktivácie fanúšikov. USA Swimming House, pohostinské centrum, sa tiež vráti a USA Swimming a spoločnosť Indiana Sports Corp očakáva, že počas deväťdňového podujatia na oslavu tohto športu vytvorí festival v celom meste.

Miestny organizačný výbor sa skladá zo siedmich divízií, pričom spolupredseda divízie vedie úsilie v týchto oblastiach vykonávania udalostí. V tejto funkcii budú slúžiť nasledujúci vodcovia komunity:

Spolupredseda miestneho organizačného výboru
Scott Davison, predseda, prezident a generálny riaditeľ, Oneamerica
Karin Sarratt, výkonný viceprezident Oneamerica

Loc náčelník štábu
Lisa Hawkins, viceprezidentka, Enterprise Technique & Innovation, Oneamerica

Divízia marketingu a predaja
Doug Boles, prezident, Indianapolis Motor Speedway

Divízia komunikácií a médií
Brandi Davis Handy, hlavný riaditeľ pre styk s verejnosťou, AES Indiana
Brad Rateike, zakladajúci riaditeľ, barová komunikácia

Divízia Indy Experience Division
Becca Manolov, viceprezidentka pre zákaznícke skúsenosti, Buckingham
Jenny Cash, viceprezidentka, Parks Alliance of Indianapolis

Divízia dopadu
Maggie Lewis, generálna riaditeľka, klub mladých chlapcov a dievčat Indianapolis
William Knox, prezident, Legacy Sports Group LLC

Zoznámte sa s operačnými divíziami
Arlene McDonald, koordinátor podujatí, IU Natatorium
Sandy Searcy, riaditeľ športu, Národná federácia štátnych združení stredných škôl

Divízia operácií udalostí
Trena Roudebush, riaditeľka, komunitné a vládne vzťahy, Geenex Solar
Jeff Bennett, zástupca primátora komunitného rozvoja, kancelária starostu mesta Indianapolis

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

2019 Greenbrier Classic Golf Betting Churcting and Preview

Prvá zastávka cesty PGA 2020 sa uskutoční v Greenbrier Classic, alebo ako je oficiálne známy vojenský pocta v Greenbrier. Je to prvá zo 49 oficiálnych udalostí v pláne.
Výlet PGA 2020 bude 105. sezóna a otvorí sa týždne po tom, čo Rory McIlroy vyhrala FedEx Cup v sezóne 2018-19.
Stávky obľúbené, aby ste vyhrali Greenbrier Classic
Bryson DeChambeau +1200

Bryson DeChambeau nasadený z 12. miesto v rebríčku sveta vstúpi do Greenbrier Classic ako najlepšie hodnotený hráč na turnaji. Američan je tiež obľúbeným známym 12/1 s 8% predpokladanou pravdepodobnosťou vyhrať.
DeChambeau je mladý, ale má päť výhier PGA na svojom životopise a jeden na európskom turné. Počas poslednej Greenbrier Classic skončil na 14. mieste s ôsmimi pod par. Jeho 12. miesto v play -off FedEx Cupu dáva status najlepšieho hráča na turnaji.
Bryson DeChambeau je tiež obľúbeným, ktorý dokončí prvé kolo ako vodca, poznamenal na +2500 na mybookie.ag.
Stavte sa na DeChambeau, aby ste vyhrali Greenbrier Classic

Viktor Hovland +1600

Nórsky Viktor Hovland je považovaný za početné meno na spanie pre sezónu 2019-2020. Hovland má iba 21 rokov bez víťazstva vo vnútri cesty PGA. Mnoho odborníkov čaká, až Viktor urobí ďalší krok skôr ako neskôr.
Najlepší výsledok Hovlandu v jeho mladej profesii je štvrtým miestom na majstrovstvách Wyndham, ktorý sa odohral v apríli. Posledný dvakrát bol na ihrisku na ihrisku na ihrisku v Mayakoba Golf Classic a Farmers Insurance Open; Takže si toho uvedomte.
Jason Kokrak +1600

Medzi obľúbenými je Jason Kokrak ten, ktorý má najväčšiu skúsenosť, ale to neznamená nič bez víťazstva PGA vo svojom životopise. Kokrak sa stal profesionálnym v roku 2008 a bol okolo najlepších turnajov na svete, ale nepreukázal, že túto prácu dokáže zvládnuť.
V roku 2019 hral Kokrak 24 turnajov a jeho najlepším výsledkom bolo druhé miesto na majstrovstvách Valspar. Päťkrát skončil v top-10 a vynechal rez len raz na majstrovstvách cestovateľov.
Ak narazíte na opätovnú stávku o ňom „Urobenie strihu“, vedzte, že v roku 2019 dosiahol 23 z 24 -krát.
Greenbrier Classic Golfers Mundss to Win
Nižšie nájdete ostatných profesionálnych golfistov, ktorí hrajú v Greenbrier Classic a ich stávkové kurzy na výhru turnaja.

Golferodds vyhrať
Im Sungjae+2000
Joaquin Niemann+2200
Bubba Watson+2500
Marc Leishman+2500
Byeong Hun AN+2800
Russell Henley+3000
Kevin Na+3000
Keegan Bradley+3300
Scottie Scheffler+4000
Scott Piercy+4000
Cameron Smith+4000
Robert Streb+5000
Brian Harman+5500
Harold Varner+5500
Bud Cauley+5500
Sam Burns+5500
Russell Knox+6000
Tom Lewis+6600
Kevin Streelman+6600
Bronson Burgoon+6600
Denny McCarthy+6600
Martin Laird+6600
JB Holmes+6600
Austin Cook+7000
SEPP Straka+7000
Zach Johnson+7000
Branden Grace+7000
Anirban Lahiri+7500
Sebastian Munoz+8000
Cameron Tringale+8000
Beau Hossler+8000
Danny Lee+8000
Kramer Hickok+8000
Bill Haas+8000
JJ Spaun+8000
Ryan Armor+9000
Joel Dahmen+9000
David Hearn+9000
Jimmy Walker+9000
Andrew Landry+9000
Nick Watney+9000
Brandon Hagy+8000
Jason Dufner+10000
Matt Jones+10000
Adam Schenk+10000
Mackenzie Hughes+10000
Grayson Murray+10000
Doc Redman+10000
Brice Garnett+10000
Nick Taylor+11000
Fabian Gomez+11000
Nate Lashley+11000
Brendon Todd+12500
Harry Higgs+12500
Kevin Chappell+12500
Brian Stuard+12500
Lanto Griffin+12500
Roger Sloan+12500
David Lingmerth+12500
Scott Stallings+14000
Roberto Castro+14000
Zac Blair+14000

Zobraziť oveľa viac ↓ vykazujte menej ↑

Stavte sa na Greenbrier Classic Golf Tournament na myBookie.ag

Informácie o golfovom turnaji Greenbrier Classic
Kedy sa bude hrať Greenbrier Classic?

Greenbrier Classic je naplánovaný na začiatok vo štvrtok 12. septembra do nedele 15. septembra 2019. V minulej sezóne sa Greenbrier Classic nehral.
Kde sa bude hrať Greenbrier Classic?

Vojenský hold v Greenbrier sa bude hrať na starom bielom TPC v Greenbrier v White Sulphur Springs v Západnej Virgínii.
Kurz je par 70 s dĺžkou 7 287 yardov.
Aké sú peniaze za cenu pre Greenbrier Classic?

Výherca Greenbrier Classic dostane 1,35 milióna dolárov. Je to 36 000 dolárov oveľa viac, ako to, čo súčasný majster Kevin Na dostal v roku 2017.
Celková cena sa zvýšila o 200 000 dolárov z posledného vydania. Celkový fond ceny je teraz 7,5 milióna dolárov.
Greenbrier Classic Golf Betting v MyBookie Sportsbook
MyBookie je jedným z našich špičkových golfových stávok. Poskytuje novým hráčom 100% až do 1 000 dolárov pri prvom vkladu. Prijíma rôzne pokladne, vrátane niekoľkých kryptomen. Tieto sa spracúvajú úplne zadarmo pri vkladu alebo žiadosti o výber.
Umiestnite svoje golfové stávky na Greenbrier Classic Tournament na MyBookie!
Alonzo Solano – športový analytik a spisovateľ Picks
Alonzo je športový analytik, ktorý sa zaoberal univerzitným futbalom a kurzom NFL pre bezpečnénull

Ako zistiť z domu efektívne

, ktorý je mimo inštitúcie na niekoľko mesiacov, môže znieť ako sen spočiatku, avšak týždeň, ako aj mnohí študenti, si môžu želať, aby boli späť v inštitúcii a vonku. domu. Je to náročná situácia, ako aj veľa študentov nerozumie presne tomu, ako čo najlepšie využiť svoj čas v uzamknutí, aby zostali na vrchole svojej inštitúcie.

Či už ste v 6. alebo roku 11. roku, vaše vzdelanie je nevyhnutné a tieto bezprecedentné scenáre potrebujú iba prispôsobenie sa rôznym spôsobom učenia.

Kniha Štúdium s mozgom Workshop študent

5 spôsobov práce z domu

Počas tejto doby je nevyhnutné udržiavanie rutiny. Je to veľmi jednoduché jeseň na jeseň do praxe spánku celý deň a stráviť svoje noci pred televízorom – za cenu vášho objavovania a pohody. Aby sme študentom pomohli zachovať skvelú rutinu, ako aj motiváciu počas uzamknutia, urobili sme úplne bezplatné pracovné hárky na stanovenie cieľov – stiahnite si ich tu.

Neexistujú žiadne politiky pre presne to, ako stráviť 24 hodín, ktoré máte za deň, avšak efektívna rutina vám môže pomôcť tráviť čas dobre, zabrániť vám zaostávať a znížiť vašu nudu.

Tu je päť spôsobov, ako si môžete zachovať rutinu a tento čas efektívne využiť:

Rozhodnite sa o svojich prioritách – všetci študenti dostanú od svojich učiteľov usmernenie o tom, ako presne pokračovať vo svojej práci počas tejto doby. Načrtnite úlohy, ktoré požadujete na začiatku týždňa, ako aj ich pracovať pohodlným tempom. Vyjadrite svoje úlohy na deň a potom si venujte nejaký čas, aby ste sa sústredili na starostlivosť o seba, a to, čo vás baví.

Dostaňte dostatočný spánok, ale nie príliš veľa! – So všetkým týmto novým voľným časom je lákavé odložiť ďalšie veci a zostať v posteli trochu dlhšie. Pokúste sa získať odporúčané 8-10 hodín spánku a držať sa svojej normálnej rutiny: Choďte do postele a prebudte sa skoro, ako by ste mali v typickom dni inštitúcie. Uľahčí vám to, aby ste sa zmenili, keď sa vrátite do inštitúcie, pretože vám môže dokonca pomôcť upraviť svoje hodiny tela, ak ste mali zlé návyky na spánok.

Zostaňte hydratovaní, ako aj vyživovaní – celý deň získate prístup do svojej kuchyne, takže žiadne ospravedlnenie nebudete piť dostatok vody a jesť dostatok zdravého jedla. Nezabudnite získať výživu, ktorú požadujete, a oddávať sa niečomu sladkému, keď ju budete vyžadovať. Uistite sa však, že získavate rovnováhu toho, čo je potrebné, a nepamätáte si pitie skvelých obchodov s vodou! Je to niečo také dôležité, že mnohí z nás si nepamätajú. Stanovte cieľ piť liter aj polovicu vody denne; Odporúčané množstvo vody pre deti vo veku 9+.

Zostaňte aktívni – vyčlenite hodinu denne, aby ste vykonali nejaké cvičenie alebo akýkoľvek typ fyzickej aktivity, ktorú zistíte príjemne. Zatiaľ čo sa vyhýbame telocvični, ako aj kdekoľvek zaneprázdnené, prechádzka po vašom okolí alebo jazda na bicykli do supermarketu je jednoduchý alternatív, ktorý vám dáva šancu na čerstvý vzduch a trochu cvičenia. Existuje tiež veľa cvičení, ktoré môžete robiť z domu – milujeme online lekcie PE Joe Wicks na YouTube.

Byť sociálny, zatiaľ čo sociálne dištancovanie – fyzicky uspokojujúce s kamarátmi už nie je možnosťou, čo však neznamená, že sa nemôžete stýkať. Video zavolajte svojim kamarátom alebo spolu zahrajte hru online počas svojho úplne voľného času. Prečo si spoločne nestaviť nejaké jednoduché, ale produktívne ciele, ako aj hovoriť o svojom pokroku? To vás bude motivovať a poskytne vám šancu stýkať sa so svojimi priateľmi, zatiaľ čo zostanete v bezpečí.

Cítite sa obavy?

V tejto dobe je neistota. Od študentov, ako ste vy, po vašich rodičov, ako aj vašich učiteľov, všetci zažívajú veci, ktoré nikdy predtým nezažili. Aj keď to môže byť ťažké, je nevyhnutné pripomenúť si, že tento čas prejde, ako aj to, že ho môžete pomôcť vyriešiť tým, že zostanete doma. Neistota vyvoláva úzkosť a často môže spôsobiť celý rad ďalších nepriaznivých účinkov. Teraz nie je nič, čo by sme mohli uviesť, že sa určite zbavíte vašich obáv, avšak fantastickým miestom, kde začať, je tým, že trávite čas tým, že vám pomáhajú cítiť sa uvoľnene. Buďte aktívni a dostanete sa pred situáciu tým, že sa budete udržiavať v okupovaní a dodržiavať tieto myšlienky, aby ste znížili stres.

Záverečné myšlienky

Diaľkové objavovanie je presne to, ako veľa študentov bude tráviť posledných pár mesiacov tohto akademického roka. Je to veľká modifikácia z toho, na čo by ste mohli byť zvyknutí, napriek tomu existuje veľa spôsobov, ako môžete čo najlepšie využiť tento čas, ako aj naďalej akademicky vylepšovať, ak sa vynaložíte.

Flight School s Calef Letorney

Meno: Calef LeTorney Age: 34. Žije v: Westford

Rodina: Rodičia, Mark a Andrea; brat, Graham; Pes, Homer Newton; mačiatko, obed so špeciálnym agentom

Primárne športy: Paragliding, kajaku na bielu vodu, lyžovanie:

Povolanie: viceprezident na Rovers North; Inštruktor paraglidingu, Paraglide New England

Calef Letorney si pomenoval ako freestyle kajaker, ale dnes vymení vodu na oblohu. Vlastní Paraglide New England, ktorý sa nachádza vo Westforde v Northwestern Chittenden County, kde je jedným z troch letových inštruktorov. Zatiaľ čo mnohí ľudia si môžu myslieť, že paragliding sa kvalifikuje ako adrenalínový šport, LeTorney sa prosí o odlišnosť a označuje ho ako „šach na oblohe“.

Calef opustil svoj let zo západného Rutlandu do New Haven.

Ako ste sa dostali do kajaku na kajaku na whitewater, vašom prvom športe?

Vyrastal som vo Westforde. Dostal som sa do jazdy na kajaku, pretože som v časopise videl obrázok kajhora z bielej vody. Bol som tak zaujatý! Takže, keď som uvidel letný tábor na kajaku na kajaku v Clearwater Sports vo Waica, musel som ísť. Po niekoľkých rokoch na výletoch Clearwater som sa zúčastnil letného tábora Adventure Quest do Kanady. Westford nemal strednú školu, takže som sa rozhodol ísť na akadémiu v Adventure Quest, ktorý bol v Brownsville, VT.

Ako ste sa potom stali národným majstrom?

V spoločnosti Adventure Quest, každý semester by sme cestovali do miest ako Kanada, Ekvádor, Nový Zéland, Čile a Nepál. Žili sme v stanoch mesiace naraz a striedali sa varenie a čistenie. Začal som so skupinou Slalom Cayaking Group a budúci rok sa zmenil na freestyle kajaku, známy ako „rodeo“. Kajaku za 200 dní v roku, rýchlo som sa dostal dobre. Trikrát som tím amerického tímu urobil, bol som dvakrát národným majstrom a v roku 2001 som išiel na majstrovstvá sveta. Bol som v Boulder v roku 2005, keď som sa dozvedel, že by ste sa mohli vydať na vypustenie a stúpacie hodiny na krídle vyrobenom z nylonovej a zubnej fólie. V priebehu niekoľkých dní som našiel inštruktora a začal som trvať.

Ako dlho, kým sa nedostanete dobre?

Na výcvikovom kopci sa naučíte spúšťať a pristáť, ale potom trvá roky, kým sa dozviete, čo robiť medzi tým; Ako stúpať s vtákmi. V januári 2007 som sa presťahoval späť do Vermontu. V tom čase som už bol pokročilým pilotom, a tak som bol schopný letieť s uznaným miestom združenia Vermont Hang Association v West Rutland a Burke. Neskôr sme začali lietať Sugarbush a niekoľko ďalších miest vrátane Mont Yamaska ​​v Quebecu. V roku 2010 som dostal svoju licenciu na tandem USHPA v Morningside Parku v New Hampshire. V tom istom roku som začal učiť pilotov, ktorí absolvovali školiaci kopec, ako lietať väčším, oveľa komplikovanejšími horskými lokalitami Vermont, ako je Burke. Chcel som lietať s ostatnými ľuďmi, ktorí sú dostatočne kvalifikovaní na to, aby som spustil z horského miesta uprostred dňa, prihotovil termal, ktorý je stĺpom stúpajúceho vzduchu, vyšplhal sa na 500 stôp pod oblačnosť (zákonný limit) a potom lietať na štyri do piatich hodín. Pretože piloti paraglider tejto úrovne zručností v skutočnosti nebyli vo Vermonte, myslel som si, že ich potrebujem, aby som ich poučil sám.

Nižšie je grafický grafy jeden z najdlhších letov Calef 8. júla 2018 – jeden z piatich najdlhších, ktorý urobil. LeTorney preletel 37 míľ a spustil sa z miesta neďaleko Rutlandu.

Ako ste nakoniec založili paraglidingovú školu?

Začal som učiť lyžiarskych kamarátov a pilotov zavesených rýb. Budoval som posádku solídnych lietajúcich kamarátov a fungovalo to. Pred niekoľkými rokmi som založil supy, ktoré opisujeme ako „falošný lietajúci klub, ktorý robí skutočné lietanie“. falošné, pretože nemáme poplatky ani nekontrolovať stránky na spustenie; Je to len skupina 60 pilotov, ktorí zdieľajú naše plány lietania. Potom som sa stretol so svojimi firemnými partnermi, Paulom Somersetom a Ryanom Dunnom a myšlienka plnohodnotnej paraglidingovej školy sa spojila.

Ako sa zapojili?

Jedného dňa ma zavolal Paul – bol priateľom priateľa. Potom, čo sa presťahoval do Vermontu, aby sa zotavil z nehody skákacieho základne krídla, zmeškal akrobatický paragliding. Kúpil si loď a navijak s 6 500 stôp línie s cieľom odtiahnuť ľudí na jazere Champlain, aby mohli vo vzduchu dostať až 4 500 stôp. Boli to pre mňa Paraglider Vianoce. Klepal som sa do supov a v žiadnom momente sme mali guľôčku vlečiacu jazero. Netrvalo dlho, kým sme si uvedomili, že sme vytvorili nočnú moru zodpovednosti a jedinými službami bolo zastaviť ťahanie alebo vytvorenie spoločnosti, aby sme si mohli kúpiť poistenie obchodného zodpovednosti. Založenie leteckej školy malo zmysel, pretože som už robil sólovú a tandemovú výučbu a vedie vedúce výlety do Mexika. Paul bol inštruktorom pokročilého certifikátu USHPA, pretože začiatkom 90. rokov. Vedel som, že to dvaja z nás nedokážu urobiť sami, takže som presvedčil Ryana Dunna, aby sa pripojil k podnikaniu. Ryan predal svoju spoločnosť pred niekoľkými rokmi a rýchlo sa stal závislým na Paragliding

Kde pokyn vo Vermonte?

Vyučujeme v West Rutland, Burke a Mont Yamaska ​​v južnom Quebecu. Začiatočníci začínajú v pokojných podmienkach ráno a večernull

Colorado Complex pre Home New USL Team

Future Legends Complex sa skončí budúcim domom futbalového klubu Northern Colorado Football Club, ktorý bude hrať v lige United Soccer League One. Klub USL je väčšinovým vlastníctvom domácnosti Katofsky, ako aj vlastníckou skupinou Future Legends, ktorá zakladá komplex multisportu vo Windsore v štáte Colorado.

Tím začne hrať v roku 2022 na štadióne, ktorý sa vyvíja ako súčasť práce s rozlohou 118 hektárov, ktorá sa má otvoriť na jar. Tím sa pripojí k spoločnosti Central Valley Fuego FC, ktorý sa tiež začne hrať v roku 2022. Predstavené v roku 2017 sa League One zameriava na štvrte s populáciami medzi 150 000 až 1 miliónmi. Do roku 2023 liga predpokladá, že má 15 tímov.

“Northern Colorado je srdcový rytmus športu, ako aj mimo rekreácie,” uviedol majiteľ spoločnosti Northern Colorado FC a generálny riaditeľ Future Legends Jeff Katofsky. „Možno sme si nevybrali oveľa lepšie miesto na to, aby sme priniesli odborného futbalu, ako aj baseball, a nemuseli byť hrdí a pokorní, aby sme boli privítaní v tejto komunite. USL League poskytuje odborný futbal, ktorý je konkurencieschopný, ako aj zábavný, a sme nadšení, že sa môžeme pripojiť k skupine fenomenálnych tímov. “

Viac podrobností sa zverejní na celej značke tímu, mene a logu.

“Je to zaujímavý deň pre ligu One,” uviedol senior viceprezident USL Steven Short. „Pod vedením domácnosti v Katofsky, ako aj kvalifikovaných personálu v športovom komplexe Future Legends, bude Northern Colorado FC silným doplnkom do domácnosti League One, ako sa pozeráme dopredu, aby sme videli všetko, čo môžu dosiahnuť v našej rastúcej liga. “

Komplex budúcich legienov sa tiež stane domom do severného Colorado Owlz, nezávislého baseballového tímu v Pioneer League. Okrem primárneho štadióna bude komplex obsahovať viac ako 20 vonkajších polí, ako aj diamanty, štvor-akrovú bublinkovú kupolu s trávnikom, ako aj v tvrdom toku vo vnútri, ubytovanie v štýle internátu pre účastníkov súťaže, možnosti pohostinstva, reštaurácie a reštaurácie, ako aj Iné vybavenie.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

2026 FIFA World Cup ™ Citát Books Go ‘Live’ na FIFA.com

Podľa autorizovaného časového plánu pre ponuku Majstrovstiev sveta FIFA ™ 2026, FIFA má aj knihy o citátoch z Marockej futbalovej asociácie. ako spoločné podanie Kanadskej futbalovej asociácie, mexickej futbalovej asociácie, ako aj futbalovej federácie Spojených štátov.

Spoločnosť FIFA overila, že nasledujúce knihy ponúk sú teraz ponúkané na FIFA.com spolu s ich príslušnými súhrnnými súhrnami:

Spoločné predloženie Kanadskej futbalovej asociácie, mexickej futbalovej asociácie, ako aj futbalovej federácie Spojených štátov (USOC)

Kniha

Executive Zhrnutie citátovej knihy (angličtina, španielčina, francúzština a nemčina)

Podanie marockej futbalovej asociácie

Kniha

Executive Zhrnutie citátovej knihy (angličtina, španielčina, francúzština a nemčina)

Pracovná skupina pre hodnotenie cenovej ponuky 2026 teraz prinesie proces hodnotenia vrátane GOS do príslušných členských združení. Dátumy týchto GOS sa budú oznámiť v pravý čas, ako aj výsledné správy o hodnotení citátov, ako napríklad každý krok procesu ponuky, sa zverejnia.

Prezident FIFA, Gianni Infantino, povedal:

S hodnotením ponúk sa zaoberám viac ako 20 rokmi, v mnohých rôznych kapacitách, ako aj s obťažovaním kohokoľvek, kto poukazuje na organizáciu, ktorá vykonáva ponukový proces tak spravodlivý, objektívny a transparentný ako tá, ktorá FIFA FIFA je prináša na majstrovstvá sveta FIFA 2026.

FIFA bola silne kritizovaná za presne to, ako v minulosti vykonával výber pozastavení; Našou zodpovednosťou bolo objaviť z toho, ako aj nechať žiadny priestor pre akýkoľvek typ otázok alebo subjektivity. Z tohto dôvodu boli pravidlá tohto procesu od začiatku odstránené, ako aj objektívne, ako aj medzi najväčšie požiadavky, pokiaľ ide o čestné správanie, zapojenie, ako aj záväzok k udržateľnosti, ako aj ľudských práv. V tejto súvislosti funkcia pracovnej skupiny pre hodnotenie cenovej ceny 2026, ako aj zásada zabezpečenia toho, aby si uchádzač zachoval splnenie požiadaviek na oprávnenosť na usporiadanie najväčšej jednotnej športovej udalosti na svete, je prirodzeným následkom vylepšeného procesu . Toto sú potrebné kroky na zabezpečenie toho, aby sme sa už nikdy nevrátili k „starým spôsobom“.

Komplexný prehľad o procese ponúkania ponúk, ako aj jeho kľúčové princípy, sa ponúka v sprievodcovi ponukovým procesom pre majstrovstvá sveta FIFA ™ 2026.

Hodnotenie ponúk
Podľa predpisov o ponukách, ktoré povolila FIFA Councilin v októbri 2017, FIFA zaviedla návrh na hodnotenie cenovej ponuky pozostávajúce z troch komponentov:

Posúdenie dodržiavania predpisov

Celkové hodnotenie nebezpečenstva

Technické hodnotenie

Prvok „technického hodnotenia“ tohto návrhu hodnotenia citátov prijíma objektívny systém hodnotenia, ako aj pripisovať váhu každému z deviatich infraštruktúrnych a požiadaviek súvisiacich s príjmami stanovenými v článku 3.5 z registrácie ponúkania ponúk, ktorá je pripojená k predpisom o ponúkaní ponúk.

Metodika, ako aj použitie tohto bodovacieho systému sú uvedené v nižšie uvedenom dokumente:

Prehľad bodovacieho systému na thetechnické hodnotenie ponúk

Po vyhodnotení pracovnej skupiny pre hodnotenie cenovej ponuky z roku 2026 – ako aj poskytnutie Rady FIFA predloží označenie – rozhodnutie o tom, či si vyberú jedného z vyššie uvedených uchádzačov o držanie svetového pohára FIFA ™ 2026, ktorý bude prijať kongres 68thfifA, ktorý bude prijať kongres 68thfifa, ktorý sa zvolal v Moskve 13. júna.

Dodržiavanie dokumentu, ktorý bola schválená radou FIFA 16. marca 2018, poskytuje podrobnosti o tom, ako bude 68. kongres FIFA hlasovať o tejto záležitosti:

Postup hlasovania o určení Krajiny Hold Country pre konečnú súťaž Majstrovstiev sveta FIFA ™ FIFA

Generálny tajomník FIFA, Fatma Samoura, povedal:

Teraz vstupujeme do kľúčovej fázy tohto postupu ponúkania ponúk a, ako sme vždy objasnili, transparentnosť má prvoradý význam. Z tohto dôvodu je každý krok zdokumentovaný a dostupný pre verejnosť: od predloženia kníh o ponukách s každým kola hodnotenia do rozhodovacieho procesu.

Spoločné podanie Kanadskej futbalovej asociácie, mexickej futbalovej asociácie, ako aj futbalovej federácie Spojených štátov navrhuje usporiadať majstrovstvá sveta FIFA ™ 2026 FIFA, ktoré sa uskutoční na šestnástich existujúcich štadiónoch svetovej úrovne v Kanade, Mexiku a Spojených štátoch.

Trio sa dohodlo, že sa podelí o povinnosť držania ustanovením 10 zápasov v Kanade, 10 v Mexiku, ako aj 60 v Spojených štátoch.

Tu je oficiálny zoznam štadiónov Maroko pre svoj citát svetového pohára v roku 2026 (existujú tri druhy štadiónov: renovácie, rozpočet na výstavbu, ako aj modulárne projekty). Grand Stadium: 45 000 miest (v blízkej budúcnosti); Veľký štadión Tetouan: 45 600 miest (na mieste); Štadión Agadir: 46 048 Locanull

Lasso Risk-Free predstavuje webovú aplikáciu pre bezrizikové športy

Lasso Risk-Free odhalil vytvorenie Rady pre rozvoj hospodárskej súťaže, novej webovej aplikácie na akreditovanie, postupovanie a podporu bezrizikových štvrtí v športe ako športov rovnako ako eSports.

Rada pre pokrok v hospodárskej súťaži je vytvorená s cieľom zjednotiť hlasy v športe, ako aj vybaviť členov, vrátane vedúcich predstaviteľov štátnej/regionálnej cestovného ruchu, riaditeľov na športovom trhu, športovcov, ako aj účastníkov, aby využili svoju výdrž na pomoc s trestom zneužívania, keď ju uvidia.

„Lasso bez rizika je mimoriadne včasný,“ uviedol Luke Bodensteiner, člen predstavenstva spoločnosti Lasso bez rizika, ako aj náčelník športového pokroku na olympijskom dedičstve v Utahu, „a pred krivkou v súčasných otázkach“.

Formácia rady je vyjadrením 12 rokov výskumu. Od júla 2022 sa skúma oveľa viac ako 350 športových štvrtí, v 32 krajinách, ako aj územiach, ako aj oveľa viac ako 450 odborných prispievateľov z podnikania vrátane spoločnosti Coca-Cola Company, Sand Mountain Park & Amfiteater, Sports, Sports. Obchodné zariadenia, ako aj flemingové technické tábory.

Funkcie, ako aj výhody rady pokroku v hospodárskej súťaži zahŕňajú:

Nezávislé overenie – Hodnotenia rady, ako aj obrazovky uznávané metódy bezpečnosti športových spoločenstiev na podporu bezpečnosti s zodpovednosťou a transparentnosťou.

Inžinierske inovácie Rady pre rozvoj konkurencie uznávajú urážlivé procesy v rozsahu od 40 miliónov až 60 miliónov účastníkov odvetvia.

Akreditované štvrte získavajú predvídavosť v preventívnych metódach a ovplyvňujú oveľa lepšie kultúrne normy.

Rada pre pokrok v hospodárskej súťaži sa bude ponúkať organizáciám od 28. júla, pričom obmedzené funkcie pre športové centrá začínajú na 500 USD mesačne, ako aj ročnú štátnu/regionálnu akreditáciu od 25 000 dolárov.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Spoločnosť Monumental Sports & Entertainment oznamuje plány pre „District E Powered by Ticketmaster“

Monumental Sports & Entertainment (MSE) oznámila svoje plány na „okres E -Poháňané Ticketmasterom“; Vlajkové miesto pre esporty a zábavu na východnom pobreží. Divadlo s živými udalosťami takmer 14 000SF je pripravené ponúknuť 365-dňovú sériu pohlcujúcich zážitkov v eSportoch, hudbe, programovaní udalostí a komunitných podujatiach, okrem aktivácií pred a po udalosti pre fanúšikov navštevujúcich hlavné mestá a hlavné mestá a hlavné mestá a Čarodejnícke hry alebo udalosti.

Premier priestor pobaví stovky nezávislých podujatí, ponúkne mimoriadny kulinársky zážitok a je vhodne umiestnený v susedstve Capital One Arena v Galérii Place v centre Washingtonu D.C.

Miesto konania tiež vytvorí najlepšie konkurenčné a školiace konania pre franšízy MSE Esports, ktoré vlastní, pôsobí a investuje, vrátane hier okresu Wizards District a Caps-časť komplexného viacúčelového zariadenia je Gaming Gaming Studio Medstar Wizards District. – Rovnako ako katalyzátor na podporu amatérskej hernej komunity vo väčšom metropolitnom regióne vo Washingtone.

Okrem toho založí satelitnú kanceláriu na východnom pobreží pre globálny tím Esports Powerhouse Team Liquid. Ďalej pritiahne rastúcu komunitu na streamovanie ovplyvňovateľov prostredníctvom najmodernejších streamingových toboliek.

Zach Leonsis, prezident spoločnosti Media & New Enterprises, Monumental Sports & Entertainment (MSE), povedal:

Sme nadšení, že môžeme investovať do tohto prvého druhého konania pre esporty a iné pohlcujúce zážitky a vieme, že sa rýchlo stane preferovaným cieľom pre účastníkov pred a po udalosti s jedinečným programovaním a jedlom a jedlom a ponuky nápojov. A vzhľadom na rýchly nárast popularity esportov a rastúceho publika pre hry všeobecne sme presvedčení, že je správny čas vybudovať esporty zamerané miesto, ktoré slúži ako bod zhromaždenia hernej komunity v strednom Atlantiku.

Rozsiahle medzinárodné príťažlivosť značiek spoločnosti Esports je dobre zdokumentované. Sme presvedčení, že rozvoj hlbokých, miestnych spojení v našej miestnej komunite je prirodzeným ďalším krokom pre esporty, pretože žáner sa vyvíja v hlavnej lige okrem iných tradičných športov. Sme tak hrdí na to, že sme vybudovali najlepšie miesto v eSports v triede, ktoré predstavuje náš globálne uznávaný tím Esports, Team Liquid, náš majster ligy NBA 2K, Wizards District Gaming, naša iniciatíva Caps Gaming NHL a oveľa viac príďte v budúcnosti.

Pestovanie portfólia eSports
Monumental Sports bol skorým investorom v spoločnosti Esports a za posledných niekoľko rokov rýchlo rozrástol svoje portfólio eSports. Počnúc počiatočnou, značnou investíciou do vlastníckej skupiny Esports, Axiomatic, v roku 2016. Spoločnosť MSE odvtedy rozšírila svoje úsilie v Esports o zahrnutie okresných hier NBA 2K League, franšíza, ktorá práve vyhrala majstrovstvá NBA 2K League, franšíza, ktorá práve vyhrala back-to-back a Caps Gaming, popredná pod značkou Esports v NHL.

Prostredníctvom vlastníctva vlastného imania v axiomatickej úrovni vlastní spoločnosť MSE aj kapitál v spoločnosti Team Liquid, Epic Games, Niantic, Dapper Labs a Nifty Games, okrem iných herných investícií. Predseda, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti MSE, Ted Leonsis zastupuje monumentálne športy v predstavenstve Axiomatic a Zach Leonsis, zastupuje monumentálne športy v predstavenstve Team Liquid. Zach Leonsis tiež sedí vo výkonnom výbore ligy NBA 2K.

Steve Arhancet, spolumajiteľ a majiteľ Team Liquid, povedal:

MSE je v priebehu rokov neuveriteľným partnerom spoločnosti Team Liquid a rozvoj okresu E je iniciatívou, o ktorej sa domnievam, že skutočne povýši zážitok z fanúšikov a pomáha nás spojiť s viac fanúšikmi ako kedykoľvek predtým. Keďže som už niekoľko rokov žil v DMV, je pre mňa česť znovu sa znovu spojiť s miestnou komunitou a teším sa na spoluprácu a podporujem naše miestne organizácie, univerzity a športovcov, aby spojili fanúšikov cez severnú Virginiu, Maryland a D.C. tým, že im poskytne skutočný a jedinečný zážitok z eSports.

Okres E poháňaný Ticketmaster
Centrálne sa nachádza v historickej čínskej štvrti v centre mesta Washington D.C., okres E poháňaný Ticketmasterom, sa nachádza v susedstve Capital One Arena, domácej arény pre Washington Wizards a Washington Capitals NHL. S viac ako 3 miliónmi ročných účastníkov, ktorí prichádzajú do arény Capital One pre profesionálne športové podujatia, živé koncerty a iné vystúpenia, okres E poháňaný spoločnosťou Ticketmaster, tiež plánuje hostiť hlavné mestá, čarodejníkov a ďalších fanúšikov pre predbežné a post-herné podujatia na vylepšenie zážitok z hry.

Okres E poháňaný spoločnosťou Ticketmaster, tiež uvažuje o ďalších programovaní vrátane svojich vlastných predstavení, prehliadania strán, firemných podujatí a ďalších programov, ktoré budú viesť ďalších návštevníkov v centre mesta, aby získali jedinečné a pohlcujúce zážitky.

Centrálne sa nachádza v historickej čínskej štvrti v centre mesta Washington D.C., okres E poháňaný Ticketmasterom, sa nachádza v susedstvenullnull