Dámska svetová séria College v Oklahoma City sa rozširuje

World Series Women College v Oklahoma City v Oklahome, v cieľovom mieste dostáva trochu viac času.

Výbor pre dohľad nad súťažou NCAA I. Division I v stredu schválil rozšírenie WCW na deväťdňové podujatie, počnúc majstrovstvom 2022. Táto zmena eliminuje dvojité hlavičky pre tímy, ktoré stratia prvý deň turnaja a dodáva deň odpočinku pre dva tímy, ktoré postupujú do finále.

„S touto zmenou formátu pre Work College World Series sme dosiahli ďalšie priority odpočinku študentov a športovcov, zotavenie a príprava počas podujatia a väčšia flexibilita pri riadení oneskorenia počasia v meste Oklahoma,“ povedal Sandy Atkins, predseda výboru a predseda výboru a Zástupca riaditeľa atletiky v Troy. „Zapojenie Národného združenia FastPitch Coaches Association, najmä aktívnych trénerov, ktorí sa zúčastnili na World World Series World, pomohlo identifikovať deň voľna pred šampionátmi a minimalizovať dvojité hlavičky ako kľúčové odporúčania na zlepšenie šampionátu.“

Oklahoma zvíťazil na majstrovstvách 2021 začiatkom tohto roka proti Florida State, ktorý musel hrať Oklahoma State v eliminačnej hre skôr v turnaji, ktorý sa neskončil až o 14:18 miestneho času, než musel nasledujúci deň hrať ďalšiu eliminačnú hru. Tento formát, ktorý predtým použil, nedovolil voľno a dokonca aj po získaní titulu, tréner Oklahoma Patty Gasso kritizoval svoju organizáciu a povedal: „Na tomto šampionáte je veľa príjmov a veľa očí, stále sa s nimi zaobchádza alebo máme zaobchádzanie alebo máme zaobchádzanie Rovnaké príležitosti, vybavenie, aké robia ostatní, a je to pre mňa smutné. “

NCAA v stredu uviedla, že jej hostitelia v Oklahoma City uviedli, že sa môžu prispôsobiť zmene formátu.

“Oceňujeme našich hostiteľov v Oklahoma City, najmä softball USA a University of Oklahoma, spolu s našimi vysielacími partnermi v ESPN, za podporu tohto nového formátu,” uviedol Atkins. „Náš výbor verí, že to bude pozitívny vývoj v pokračujúcom raste a zlepšení svetovej série žien v budúcnosti.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Chicago, ktoré sa držia 2018 Laver Cup

Chicago, bolo vybrané na usporiadanie druhého vydania tenisového turnaja Laver Cup Worldwide. Podujatie sa bude konať v United Centre, 21. – 23. septembra 2018.

Úvodná verzia podujatia bola nedávno predstavená v Prahe. Súťaž stavia tím šiestich najlepších európskych chlapcov oproti tímu šiestich hráčov zo zvyšku sveta. Podujatie v roku 2018 sa za 25 rokov predstaví prvá expertná tenisová súťaž v Chicagu.

“Nemohli by sme byť nadšení, keď prichádzame z neuveriteľne úspešného inauguračného Laver Cupu, ktorý by sa zúčastnil tejto udalosti v Spojených štátoch budúci rok,” uviedla Katrina Adams, prezidentka a generálna riaditeľka Americkej asociácie tenisu. “Je to osobne vzrušujúce, aby Laver Cup prišiel do môjho domu v Chicagu.” Ak chcete byť spojení s tradíciou United Center, ako aj spolupráca so svojím tímom, nám umožní predviesť túto udalosť a pritiahnuť viac hráčov do nášho športu na celý život. Rozumieme energii fanúšikov športu v Chicagu, ako aj preto chápeme, že to bude vynikajúci úspech, ako aj vynikajúca šanca pokračovať v pestovaní tenisu. “

„Je to odstránenie, Laver Cup bol vyrobený s každým zvažovaným detailom, všetky analyzované aspekty, každý kus premyslene skonštruovaný – je to udalosť umiestnená nielen pre úspech v prvom roku, ako aj v dvoch, avšak po mnoho rokov je možné nájsť ako nevyhnutný na tenis. Kalendár, “uviedla Kara Bachman, výkonná riaditeľka Chicago Sports Commission. „Chicago je pokorné, aby ho vybralo ako prvé americké mesto, ktoré usporiadalo Laver Cup – rovnako ako sme nadšení, že môžeme privítať Team Europe, Team World, ako aj ich fanúšikov z celého sveta do Chicaga, ako aj United Center nasledujúci September. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Udalosti AAU sa odhalili s džemom 2020

na ňom (člen Amateur Athletic Union) a Úrad pre dohovory Las Vegas Convention & Návštevníci sa zúčastnil zmluvy o usporiadaní niekoľkých udalostí AAU v kongresovom centre v Las Vegas do roku 2020 . Kongresové centrum LVCVA, Las Vegas Convention Center je zariadenie s rozlohou 3,2 milióna štvorcových stôp, ktoré sa nachádza v susedstve pásu Las Vegas.

Jam On, ktorý bol založený v roku 1991, je organizácia udalostí, ktorej objektívnym vyhlásením je zapojiť deti do zábavy, konkurenčnej hry, ako aj nechať ich bojovať v dobre organizovanom atletickom programe. Partnerstvo rozširuje myšlienku organizácie „All Under One Roof“ o tom, že sa všetky hry hrajú na jednom mieste. Očakáva sa, že na kongresovom centre prinesie jam na ňom tri nové basketbalové podujatia, vrátane podujatia založenej na strednej škole, podujatia s certifikáciou NCAA, ako aj šampionátu založené na AAU.

„Sme veľmi nadšení, že môžeme spolupracovať s Úradom Las Vegas Convention & Visitors Authority,“ povedal Matt Williams, majiteľ Jam na IT, ako aj druhý viceprezident AAU. „Kongresové centrum v Las Vegas je svetovo zariadenie, ktoré pokračuje v zvyku AAU poskytovať rodičom, divákom, tímom a športovcom, ktorá je možná mimoriadne najlepšia súťažná atmosféra.“

Las Vegas už hrá na ďalších podujatiach AAU, vrátane Národného majstrovstiev basketbalových majstrovstiev West Coastline, AAU West Coastline Majstrovstvá volejbalu a vekových majstrovstiev AAU Gymnastics Age Group. V posledných niekoľkých rokoch odišlo na AAU basketbal a volejbalové podujatia v Nevade oveľa viac ako 100 000 divákov.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Športovci, ktorí bránia chybám

Strach z neúspechu

Jedným z náznakov strachu zo zlyhania je športovec, ktorý sa obáva aj o chyby. Ak to robíte (alebo vaši športovci), vykonávate opatrne.

V tomto myslení sa športovci snažia zabrániť chybám a nestratiť. Ste uviaznutí v tom, čo telefonujeme, nazývame „strach zamerané na myslenie“.

Golfový hráč sa snaží nezasiahnuť sféru vo vode. Korčuliar zabraňuje pádu na jej skoky. Tenista zabraňuje dvojitému zlomeniu pri službe. Cesto zabraňuje štrajku.

Je iróniou, že sa strach spustí, aby ste sa sústredili na to, čo sa nechcete stať.

Vaše myslenie, ak je poháňané napätím, nerozhodnosťou, ako aj opatrnosťou … nič z nich vám nepomôže dobre!

Pri predbežnom výkone vaše telo nemôže voľne reagovať a dostať sa do prúdu. Svoje zručnosti nemôžete vykonať metódu, ktorú ste si vyškolili. Znalosť chýb vedie k nedostatku dôvery.

Keď sa zameriavate na vyhýbanie sa chybám, v súčasnosti sa nezameriavate. Vaša myseľ môže pretekať pred výsledkom hry. Basketbalový hráč sa môže sústrediť na to, aby mu chýbala strela zo strachu, že spustí tím, aby stratil hru.

Kľúčom je zamerať sa na to, čo chcete robiť namiesto toho, čo chcete zabrániť. Telefonujem to úspechu zamerané na Mindset v programe CD Fearless Athlete CD.

Tu je príklad:

Strach poháňaný myslením

“Mám pocit, že v dnešnej hre vyžadujem, aby som bol dokonalý, takže ma môj tréner zaradí ako rutinný štartér.”

Úspech poháňaný myslením

“Chápem, že ak pracujem na svojom hernom pláne, ako aj zameranie na jednu hru naraz, budem sa cítiť pozitívne a uspieť.”

Ďalším kľúčom je porozumieť konečnému strachu za vašim myslením. Väčšina športovcov sa snaží zabrániť chybám, pretože nechcú sklamať svojich spoluhráčov, rodičov, trénerov alebo sa cítia ako neúspech. Tiež sa zaujíma o to, čo ostatní veria alebo urobia …

Zastavte čítanie mysle!

Prvým krokom je prestať sústrediť sa na očakávania ostatných. Ak začnete veriť, že sklamaním ostatných sa chcete hneď zastaviť. Nie je vhodné pomôcť vám vykonať ďalšiu hru, výstrel alebo ihrisko.

Ak chcete objaviť všetky moje stratégie na prekonanie strachu z neúspechu a perfekcionizmu, skontrolujte tento program CD:

Nebojácny športovec

Zvýšte svoju sebavedomie s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec, vo veku 12 rokov, ako aj hore, prekonať problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefonický hovor nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Podarilo sa mi vystupovať s istotou, ktorá umožnila môjmu štýlu vyžarovať – ​​viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som skutočne opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Identifikovali ste sa ako porazeného, ​​zlý bližšie alebo priemerný atlét, ako aj tieto štítky, ktoré vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na akýkoľvek typ týchto otázok odpovedali, skontrolujte pozitívneho športovca!

Pozitívne športovec CD, ako aj program zošita je 14-dňový plán pre konečné sebavedomie. Tento program je vhodný pre akýkoľvek typ športovcov alebo trénerov, ktorý si želá nájsť preukázané metódy posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené dramaticky rozvíjať sebavedomie a zlepšiť športový výkon.

Viac informácií o jednom z našich najvýznamnejších programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán pre konečné sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii pozitívnych športovcov!

Čo hovoria klienti?
„Najprv som kúpil pozitívneho atléta, aby som presne zistil, ako program prešiel, a okamžite videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok pozitívnej série športovcov a všimol som si pozoruhodné vylepšenie svojej úrovne hry alebo by som mal uviesť konzistenciu. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University, ako aj moji tréneri si všimli úpravu metódy, ktorú pristupujem k hre. Moje myslenie, ako aj dôvera na tanieri. “
~ Tylor Prudhomme (Vypočujte si jeho príbeh o úspechu)

„Som odborník na kvalifikáciu ASP World, ako aj po začatí„ pozitívneho atléta “, ktorý som mal takmer okamžitú úpravu v myslenull

Odhaduje sa, že futbal Futbal uvidí 20 miliárd dolárov v stávkach, príjmy 1,5 milióna dolárov

s oveľa viac špecifikáciami zavedenia a rozširovania právnych športových stávok, Playusa.com odhaduje stávky 20 miliárd dolárov a príjmy 1,5 miliardy dolárov počas roku 2021 NFL a College College. Futbalové obdobia.
Bettori mohli naliať viac ako 20 miliárd dolárov v stávok na NFL a futbalové futbalové zápasy počas sezóny 2021, podľa Playusa.com, sledovač športových stávok na trhu.

Ak sa tieto odhady prejavia správne, mohlo by to viesť k príjmu až 1,5 miliardy dolárov pre legálne americké športové knihy. Značné premenné, napríklad keď sa zavedenie nových trhov zavedie koncom tohto roka, sťažuje presnú predpoveď, ale futbalová dohoda v roku 2021 by mohla počas sezóny 2020 strojnásobiť odhadovanú stávku 7,5 miliardy dolárov na futbal.

„Poháňané zavedením právnych športových stávok v pomerne veľkých špecifikáciách ako Michigan a Virginia začiatkom tohto roka, okrem špecifikácií, ako je Arizona, od ktorých sa očakáva, že sa predstaví na začiatku sezóny NFL, americký trh značne vzrástol, pretože začiatok z futbalovej sezóny 2020, “uviedol Dustin Gouker, hlavný analytik siete Playusa.com. „Trh s stávkami v USA vyzerá úplne inak ako pred rokom. Neexistujú obavy, že to bude historická futbalová sezóna na rozdiel od všetkých, ktorých sme predtým videli. “

Podľa projekcií Playusa futbalová sezóna 2021 prinesie:

Na NFL bude v tejto sezóne staviť na NFL najmenej 12 miliárd dolárov. Tieto stávky budú mať príjmy najmenej 800 miliónov dolárov; a

Vysokoškolský futbal pritiahne stávku 8 miliárd dolárov. Sportsbooks mohol z týchto stávok vyhrať oveľa viac ako 550 miliónov dolárov.

Od konca roku 2020 Michigan a Virginia účinne zaviedli v plnom rozsahu športové stávky, aby sa stali piatymi a siedmymi najväčšími trhymi v USA. Najvýznamnejšou premennou by mohlo byť to, čo špecifikuje zavedenie počas futbalovej sezóny. Arizona, Connecticut, Florida, Louisiana, Maryland, Nebraska, New York, Južná Dakota, Washington, Wisconsin a Wyoming by mohli do konca sezóny 2021 potenciálne zaviesť alebo rozšíriť športové stávky do určitej formy.

Okrem toho by mal vysokoškolský futbal hrať oveľa robustnejšiu rutinu po pandémii v roku 2020 a očakáva sa, že prevádzkovatelia investujú milióny do propagácie okolo futbalu. Noví operátori tiež vytvorili známky, vrátane Upstalts, ako je napríklad aplikácia Barstool značky, ktorá značne rozšírila svoju stopu, pretože futbalová sezóna 2020. Zahŕňa tiež prominentných nováčikov, ako je SI Sportsbook, založená na značke Sports Illustrated, ktorá sa práve nedávno predstavila v Colorade a očakáva sa, že v tomto roku rozšíri svoj dosah.

V skutočnosti Colorado vedie všetky trhy s 26 značkami Sportsbook aktívnych v štáte. New Jersey je najbližší s 20.

„Rozšírenie športových stávok za posledný rok bolo neúprosné, s oveľa viac právnymi trhmi a oveľa viac operátormi ako kedykoľvek predtým,“ uviedol Eric Ramsey, analytik údajov pre sieť PlayASA.com. „Vďaka tomu bol priemysel ultra konkurenčný, pričom futbal bol v nasledujúcom roku testom lakmusového testu. Prevádzkovatelia, ako sú DraftKings a Fanduel, sa pripravujú na masívne mediálne kampane súvisiace s futbalom, aby priviedli klientov na ich stránky.

USA vzpierajúce ponuky na usporiadanie 2022 Majstrovstiev sveta v Atlante

USA Weightlifting Citát bude citovať, aby usporiadali 2022 majstrovstiev sveta IWF v Atlante po tom, čo Čína vytiahla svoj plán usporiadať túto udalosť v Chongqingu citovaných ťažkostí spojených s Pandemiou Covid-19.

Čínska združenie vzpierania 23. marca rezignovala na pravidlá, ktoré by potrebovali všetkých športovcov, ako aj úradníkov v karanténe na 21 dní. IWF otvoril skrátený citát proces, keď spoločnosť USA vzpieranie ponúka Atlantu ako pozastavenie, pretože už od 1. do 4. decembra 2022 bude drží finále North American Open Finals od 1. do 4. decembra 2022 v Gruzínskom kongresovom centre Gruzínska.

Americká citácia navrhuje využiť rovnaké miesto s konkurenciou pre majstrovstvá sveta od 27. novembra a končí záverečným víkendom finále North American Open.

USA vzpieranie predtým usporiadali majstrovstvá v roku 2017 v Anaheime a 2015 v Houstone. V Las Vegas sa konali majstrovstvá sveta mládeže IWF 2019.

Súvisiace príbehy

USA vzpierajúce mená Matt Sicchio ako generálny riaditeľ

Colorado Springs privítať 2023 USA Weightlifting National Championships týždeň

USA vzpierajúce ponuky na usporiadanie 2022 majstrovstiev sveta v Atlante

Najväčšie zapojenie výdrž

Dobehnutie s generálnym riaditeľom USA Phil Andrews

USA tiež predložili nomináciu, ktorá sa vyvíja na potenciálne držať volebný kongres IWF, 25. – 26. júna 2022, počas týždňa Weightlifting Nationals USA, ktorý sa bude konať v spojení s World Week World Week boja proti UFC v Las Vegas.

Okrem toho bude v tomto týždni v kongresovom centre v Las Vegas debutovať aj v USA vzpieranie Friendship Cup. Koncept výstavy, ktorý v súčasnosti nie je sankcionovaný IWF, uvidia tímy s dvoma osobami s chlapom náhodne spárovaným s dámou z iného národa. Športovci na úrovni mládeže sa budú konať 25.-27. júna, s ktorými dodržiavajú juniori 28.-30. júna, ako aj starší občania 1.-3. júla.

„Skutočne som dúfal, že predstavíte koncept tímu zmiešaných národov/zmiešaných pohlavia na úrovni svetového pohára, ako aj ja, stále dúfam, že sa to môže vyskytnúť na medzinárodnej úrovni,“ uviedla Ursula Papandrea, USA vzpieranie svetových vzťahov. „Verím, že je to ešte jeden príklad, ktorý demonštruje prístup USA vzpieranie„ akcie verzus talk “.

USA vzpieranie má preukázané výsledky efektívneho usporiadania majstrovstiev sveta IWF na vyššej úrovni, vrátane vydania v roku 2015 v Houstone, keď USA sa podujatie konali prvýkrát za 28 rokov, ako aj v roku 2017 v Anaheime, keď v Anaheime, keď sa v Anaheime uspokojilo USA vstúpili na originálnu Hold Malajziu. V Las Vegas sa konali majstrovstvá sveta mládeže IWF 2019. Počas každej z týchto udalostí sa konal kongres IWF, rovnako ako výkonná rada IWF, ktorá uspokojila v roku 2018 v Colorado Springs, Colorado – chápaná ako olympijské mesto USA.

USAW plánuje spolupracovať s divíziou vzťahov s vládnymi a vládnymi výborom Spojených štátov amerických, aby sa zabezpečilo, že sú zabezpečené víza na majstrovstvách kongresu IWF a/alebo sveta, čo bola účinná pre každoročné všeobecné uspokojenie federácie stolového tenisu na celom svete. November 2021 v Houstone.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Nové partnerstvo s cieľom priniesť Ryder Cup a PGA Championships do kongresového vidieckeho klubu

PGA Of America oznámila nové partnerstvo s kongresovým vidieckym klubom v Bethesde v Marylande, ktoré prinesie osem zo svojich majstrovstiev, ako aj podujatia do udalostí, ako aj podujatia na udalosti, ako aj podujatia na udalosti, ako aj podujatia do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj do udalostí do udalostí, ako aj podujatia, ako aj podujatia, ako aj podujatia, ako aj podujatia. Program od roku 2022 do roku 2036. Blue program Kongresu bude hostiť Ryder Cup v roku 2036, majstrovstvá PGA v roku 2031, majstrovstvá žien KPMG v roku 2022, ako aj v roku 2027, majstrovstvá KitchenAid Senior PGA Championship v roku 2025 a 2033, ako aj v roku 2033, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA, PGA Profesionálne majstrovstvá v roku 2029, ako aj juniorské majstrovstvá PGA (dievčatá, ako aj chlapci) v roku 2024. Kongres bude tiež usporiadať každoročné národné podujatie PGA Hope počas trvania zmluvy.

„Toto partnerstvo s kongresovým vidieckym klubom, ako aj jeho členstvo je v rozsahu aj postavách, ako aj nadšení, ako aj my, sme nadšení, že môžeme predstaviť rozsah majstrovstiev, ako aj udalosti, ktoré PGA America ponúka,“ uviedol PGA spoločnosti PGA spoločnosti Amerika dočasný generálny riaditeľ John Easterbrook. “Tiež sa tešíme na budovanie dlhotrvajúceho vzťahu s légiami dobre informovaných golfových fanúšikov z Marylandu vo Virgínii, ako aj s okresom Columbia, ako aj veríme, že sa s nami potešia, ako aj zázrakom.” talenty, ktoré v najbližších rokoch prinesieme kongresu. “

Navrhol v roku 1924 Devereux Emmet, modrý program Kongresu prešiel v priebehu rokov niekoľkými prestavby. Program prechádza úplnou obnovou v roku 2019.

„Kongresový vidiecky klub s potešením spolupracuje s PGA Ameriky a teší sa na vytvorenie budúcej histórie majstrovstiev,“ uviedol Bev Lane, prezident kongresového country klubu. „PGA Ameriky, ako aj jej takmer 29 000 profesionálov predstavujú to najlepšie, čo Golf ponúka. Sme nadšení, že môžeme priniesť hlavný golf majstrovstiev späť na Kongresu, ako aj zastupovať našu krajinu, ako aj financovanie národa ako hostiteľa Ryder Cup 2036. “

Ryder Cup sa začal v roku 1927 a predstavuje 12-členné tímy zo Spojených štátov, ako aj Európa, ktoré súťažia na piatich stretnutiach zápasov počas troch dní. Európa bude hostiť Spojené štáty americké na Ryder Cup 2018, ktorý bude napadnutý v Le Golf National v Paríži, 25. – 30. septembra. Budúce stránky Ryder Cupu zahŕňajú golfový program Whistling Straits v Kohler, Wisconsin (2020); Marco Simone Golf & Country Club v Ríme (2022); Bethpage Black v Farmingdale, New York (2024); Národný golfový klub Hazeltine v Chaska, Minnesota (2028); ako aj olympijský klub v San Franciscu (2032).

Majstrovstvá PGA sú jedným zo štyroch hlavných majstrovstiev mužského golfu. Keď sa udalosť v roku 2019 týka čierneho programu Bethpage State Park v Farmingdale v New Yorku, bude to znamenať prvýkrát, keď sa turnaj hral v máji. Futures stránky majstrovstiev PGA zahŕňajú
TPC Harding Park v San Franciscu (2020); Program oceánskeho rezortu Kiawah Island Golf Resort na ostrove Kiawah v Južnej Karolíne (2021); Trump National Golf Club v Bedminsteri, New Jersey (2022); Program East Country Club Oak Hill v Pittsforde, New York (2023); Golfový klub Valhalla v Louisville, Kentucky (2024); Golfový klub Aronimink na Newtown Square, Pensylvánia (2027); Program jazera olympijského klubu v San Franciscu (2028); Rovnako ako nižší program golfového klubu Baltusrol v Springfielde v New Jersey (2029). Nižší program Country Club Southern Hills v Tulse, Oklahoma, bude hostiť šampionát PGA v roku 2025, ako aj 2030, presný dátum, ktorý sa má určiť.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Disc Golf Entrepreneur

Meno: Christopher mladý vek: 43

Žije v: Burlington

Rodina: manželka, Serena Parnau; dcéra Lily Young

Primárne športy: Disc Golf

Christopher Young chce, aby Vermonters mal rád disk golf rovnako ako on. Po rokoch dobrovoľníctva v ekologickom golfovom klube Mountain Disk otvoril spoločnosť v roku 2018 Disc Golf Vermont, aby rozšírila svoj šport po celom štáte. Young sa naďalej zúčastňuje súťaží po celej krajine a zároveň sa ubezpečuje, že existujú dostatok šancí, aby ostatní hrali priamo tu vo Vermonte. Tento mesiac ho môžete chytiť na ekologických golfových majstrovstvách horských diskov, 12.-13. septembra v letovisku Surgglers’s Notch Resort.

Čo je kúzlo diskového golfu?

Naozaj, obrovská vec sú ľudia. Do športu som sa dostal v Oregone v roku 2003. Hral som tam niekoľko rokov, ako aj potom som sa presťahoval do Colorada a hral som tam. Vyrastal som v Brattleboro a v roku 2007 som sa vrátil do domu do Vermontu. Ľudia ma naďalej priťahujú, rovnako ako let disku.

Ako ste sa dostali do športu?

Práve som sa vyskytol na programe, keď som bol v Oregone, ako aj neskôr som sa objavil v lige, kde hrali dvaja majstri sveta – hodnota Jenkins a Dave Feldberg. Ja len

Tvorca Disc Golf Vermont Christopher Young je sponzorovaný športovec Innova. Obrázok s láskavým dovolením Christopher Young
Padol ako s hre, ako aj tí ľudia boli vynikajúcimi mentormi. Môj manžel, rovnako ako som mal dieťa, rovnako ako sme sa rozhodli pre premiestnenie späť do Vermontu, ako aj vtedy, keď som sa rozhodol, že som si želal, aby som bol oveľa viac zahrnutý z organizačného hľadiska.

Šport bol v tom čase stále dosť málo s hŕstkou udalostí, ako aj hráčov, ako aj bez sponzorov alebo partnerov. Chcel som to pestovať a jednou metódou bolo usporiadať golfovú udalosť zimného disku s názvom The Ice Bowl. Tieto podujatia sa konajú na celoštátnej úrovni, ako aj v prípade, že som sa konal v golfovom programe Center Chains Disc vo Waterbury. Minulú zimu bola dvanásty a desiata, ktorú som viedol, a tiež sme zvýšili prakticky 100 000 dolárov pre Vermont Foodbank. Zdieľanie jedla v susedstve Lamoille nám získa ceny pre hráčov, ako aj všetky zvýšené peniaze, ktoré sa zvýšili na Foodbank. Je to skutočne zábavná udalosť.

Čo vás prinútilo začať podnikať?

Všeobecne platí, že špecifikujú kluby, ktoré sú založené na prevažne dobrovoľníkoch, ale chcel som vyskúšať tento model. Ekologický golfový klub Mountain Disc existoval, keď som sa vrátil do Vermontu, ako som sa pripojil k predstavenstvu ako tajomník a potom som skončil prezidentom v roku 2010. Túto som sa postavil, kým som nezačal disk golf Vermont, aby som pomohol Propagujte šport po celom štáte. Vždy som chcel založiť spoločnosť aj ako dobrovoľník, že je ťažké vložiť tieto hodiny, najmä s domácnosťou a úlohou na plný úväzok ako čašník. Klub urobil niekoľko vecí, ktoré som pokračoval, napríklad séria Eco-Friendly Mountain Point. Prvých pár rokov sme mali niekoľko udalostí a rozrástli sme sa na desať udalostí v najvýznamnejších programoch v štáte. Teraz telefonujeme na výlete Disc Golf Vermont, ako aj prakticky každá udalosť ponúka každý rok.

Čo ešte robí spoločnosť?

Práve som držal dva tábory pre mladých ľudí v oblasti Burlington a plánujem získať príves, ktorý bude slúžiť ako mobilný profesionálny obchod. Minulý rok som sa prihlásil s výrobcom diskov Innova pre ich tím veľvyslanca. Majú mnoho veľvyslancov po celej krajine, z ktorých niektorí sú tiež športovci, ako aj niektorí z nich nie sú. Všetci pracujeme na rozvoji športu. Opatrne s nimi pracujem a ponúkam ich výrobky. Ako hráč sú disky Innova Discs to, čo som vždy hodil, takže to bolo prirodzené.

Poďme sa porozprávať o nadchádzajúcom ekologickom golfovom šampionáte Mountain Disc.

Držíme ho v záreze pašerákov 12.-13. septembra, čo je vynikajúce miesto, pretože je to jediné miesto Vermontu s dvoma 18-jamkovými kurzami. Jeden je omnoho viac zalesnený, ako aj druhý je oveľa otvorenejší, ale sú to programy na úrovni majstrovstiev a navzájom sa dopĺňajú.

Smuggs má vynikajúci nový profesionálny obchod s personálom a pozemným hráčom. Hráči z celej krajiny uvádzajú, že je to jedno z ich preferovaných miest, pretože môžu zostať v letovisku, vyraziť z kyvadlového autobusu a počas prestojov môžu vychádzať a pozrieť sa na oblasť. Minulý rok sme mali odborné majstrovstvá sveta v Golf Golf v Smuggs, ako aj tento rok sme usporiadali majstrovstvá sveta Pro Masters, ako aj americké juniorské golfové majstrovstvá.

Jeff Spring, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Smuggs, ako aj jeho tím sú dôvodmi, ktoré sme dokázali získať všetky tieto podujatia svetovej triedy. Je to jedna zo zastávok na exkurzii a určite jedna z našich väčších udalostí. Bude dobre nakresliť viac ako 100 odborníkov, ako aj ďalších 100 amatérskych hráčov, ako aj v mediálnej ochrane udalosti.

Vhádanull