Zlepšiť intenzitu vykonávať oveľa dôslednejšie

fyzická aktivácia môže zvýšiť vašu intenzitu

Športovci často vykonávajú konkurenciu, pretože im chýba primeraná úroveň intenzity. Prečo je intenzita nevyhnutná pre športovcov?

Keď prídu športovci pripravení s vysokou úrovňou intenzity, je oveľa pravdepodobnejšie, že sa budú zamerať oveľa lepšie v konkurencii, čo vedie k oveľa lepšiemu všeobecnému výkonu.

Ak vy (alebo vaši športovci) prídete do hry vyčerpaní alebo s nedostatkom intenzity, nebudete sa sústrediť dobre, ako sa to prejaví vo vašom výkone. Okrem toho, že nebudete dobre fungovať na začiatku hry, môže snehová guľa nedostatok dôvery alebo dokonca frustrácie.

Ak sa nezameriavate na začiatku hry, začnite tým, že si všimnete svoju úroveň intenzity.

Pre mnohých športovcov sa intenzita rovná zamerania. To však nie je v každom prípade. Niektorí športovci robia oveľa lepšie s nižšou úrovňou intenzity. Ako presne môžete vy alebo vaši športovci prísť na to, aká je perfektná úroveň intenzity?

Chcete veriť späť na svoje najlepšie hry alebo predstavenia. Akú úroveň intenzity ste mali? Vyžadujete si veľmi vysokú intenzitu alebo zostať v pokoji a uvoľnene? Chcete objaviť svoju dokonalú špecifikáciu a cieľom obnoviť túto úroveň intenzity.

Ako vylepšiť intenzitu predohry

Vy alebo vaši športovci môžete zvýšiť intenzitu zlepšením fyzickej aktivácie. Fyzická aktivácia sa uskutoční okamžite uprostred hry, keď sú vaše HR a dýchanie vysoké.

Na začiatku konkurencie však chcete mať vysokú aktiváciu. Pred začiatkom hry môžete skúsiť jazdiť na stacionárnom bicykli, sprinty alebo skákacie lano.

Fyzická aktivácia dostane svoj srdcový rytmus do ideálnej zóny. To vám umožňuje lepšie sústrediť sa. To však nie je všetko, čo môžete urobiť …

Ďalšou metódou na zvýšenie intenzity je zabezpečiť, aby ste sa cítili výzva. Autor knihy „Flow“ Dr. C uvádza, že úplne ponorené sa vyskytuje, keď máte ťažkosti s odstránením, pretože máte zručnosti na uspokojenie tejto výzvy.

Niekedy sa môžete cítiť unavení alebo menej napadnutí, a preto mu chýba najlepšia intenzita pregame. Chcete, aby sa to cítilo napadnuté, ale nezmení sa na očakávanie.

Napríklad golfový hráč sa môže sústrediť na zasiahnutie prvých dvoch ekologických prípravných v regulácii. Tenista môže byť ťažkosti s tým, aby som šiel na web dvakrát v prvej hre. Plavec môže veriť silnému tlačeniu zo steny.

Ak pochopíte úroveň ideálnej intenzity, ktorá vám pomôže zamerať sa čo najlepšie, chcete pred každou konkurenciou vyrobiť túto ideálnu zónu intenzity.

Dôsledná mentálna aj fyzická príprava vedie k konzistentnému výkonu!

Ak chcete zistiť oveľa viac o tom, ako môže mentálny tréning pomôcť športovcom, skontrolujte tieto špičkové kanály Sports Psytube YouTube, aby ste pomohli zlepšiť vašu dôveru, zameranie, pokoj, ako aj úspech v športe.

Zameraný športovec

Program „Zameraný športovec“ pozostáva z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní zvýšenia cvičení, ako aj ľahké dodržiavanie zošita, ktorý vás vedie každým zo 14 dní, pomáha vám uplatňovať stratégie, ako aj prispôsobiť cvičenia Na vaše osobné výzvy zameraných.

Dva CD a zošit vás prevedú 7 sekcií denne po dobu 13 dní…

Whriec Upprepare, ktorý sa zameriava na úvod do posilňovača každodenného zaostrenia.

Koncentrácia Cliplearn príkladom poklepaním sa na myslenie majstrov športovcov.

Denná objektívna, čo vyžaduje, aby ste objavili každý deň, ako aj stanoviť ciele na ich splnenie.

Denné zameranie Boosta každodenná dôvera zvyšujúce sa cvičenie, ktoré môžete vykonávať vo svojom vlastnom zošite.

Potvrdiť svoje zaostrenie a prehlbovať svoje schopnosti zamerania každý deň mentálnymi snímkami a pozitívnymi potvrdeniami.

Zúčastnite sa cielených akcií, ako aj konkrétne úlohy, ktoré vám pomôžu konať, ako aj uplatniť to, čo objavíte na konkurencii, ako aj v praxi.

Výhrada zaostrenia najskoršie porozumenie, ako aj uplatňovanie princípov a nápadov každý deň.

Dozviete sa oveľa viac!

Nový súbor rekordov s dlhou cestou

, keď sa 28-ročný Jeff Garmire objavil na indikácii, ktorý označuje južný terminál Vermontovej dlhej trasy, v piatok 26. júla bol v tvrdej kondícii.

Jeho členky takmer zmizli z opuchu, rovnako ako jeho brucho hučali hladom. Jeho myseľ, skrútená dopadmi deprivácie spánku, začala na neho hrať techniky: listy, ktoré pokrývali zem, boli detské hračky; Kaluha odrážajúca modrú oblohu bola dielom na zemi, ktorá by ho mohla poslať, donekonečna do vesmíru. Necítil žiadnu bolesť.

Ale keď sa pozrel na hodinky, pochopil, že dosiahol, čo sa rozhodol urobiť len päť dní skôr; Zaznamenal nepodporovaný dĺžku najstaršej turistickej cesty na dlhé vzdialenosti v krajine za päť dní, 23 hodín, ako aj 48 minút, keď porazil čas, ktorý Josh Perry stanovil 13. júna 2019 šiestich dní, deväť hodín. ako 48 minút. Predtým bol rekord šesť dní, 17 hodín a 25 minút, ktoré v roku 2010 stanovil Travis Wildeboer.

Garmire nie je úplným cudzincom na dlhé vzdialenosti, ako aj to bol jeho tretí najrýchlejšie známy čas (FKT) na ceste tento rok. Rovnako postavil Arizonskú cestu, ktorý podporoval FKT, ktorý dokončil 800 míľ za 15 dní, 13 hodín, ako aj 10 minút, ako aj tento rok prelomil samoobslužnú cestu Pinhoti Path FKT, ktorá prechádza Alabamou, ako aj Gruzínskom.

Garmire, ktorý predtým pracoval vo financiách, ako aj minulý rok, pracoval na lyžiarskom stredisku Alpine Meadows neďaleko jazera Tahoe, z Portlandu v Oregone. Vyrastal na severozápadnom tichomorskom severozápade a pravidelne vyšiel so svojimi rodičmi na víkendové výlety do lesa. V roku 2011 vyrazil na svoju prvú túru po ceste tichomorského hrebeňa (PCT).

“To sa rozvíjalo sféru tak, ako vždy, keď som si uvažoval, že som to urobil, aby som to urobil čo najviac,” uviedol.

Garmire dokončil v roku 2016 jeden z najťažších výkonov turistiky, Triple Crown, dokončením 2 653 míľového PCT; Appalachian Trail, 2 190 míľ od Gruzínska po Maine; Rovnako ako Continental Divide Trail, ktorá vedie 3 100 kilometrov od Mexika do Kanady pozdĺž Rocky Mountains. Celkovo jeho rok zahŕňal asi 8 000 míľ turistiky.

Minulý rok ho videl vyraziť na vynikajúcu západnú slučku, slučku s rozmermi 6 875 míľ s množstvom špecifikácií, ako aj prepojení piatimi diaľkovými chodníkmi. Garmire ho dokončil za 208 dní a bol druhou osobou, ktorá ho vynorila.

Tento rok si Garmire stanovil cieľ, aby sa zvýšil na vzdialenosť, ale pre rýchlosť. V apríli nastavil nepodporovaný rýchlostný rekord na 800 míľovej arizonskej trase, ktorý prelomil predchádzajúci rekord o tri dni, aby stanovil nový rekord 15 dní, 13 hodín, ako aj desať minút.

“Chcel som zistiť, či by som mohol natiahnuť zónu pohodlia dokonca od Arizonskej cesty k 272 míľovej trase, ktorá sa chápe medzi ultra bežcami,” uviedol. “Je to skoro ako iný šport.”

Pozrite sa na otázky a odpovede Evana Johnsona s Garmire o tom, ako sa s ním zaobchádzal, aby nastavila novú dlhú cestu FKT, tu.

Waco, Texas, usporiada v roku 2018 70,3 Ironman Race v roku 2018

Waco, Texas, bude hostiť najnovšie podujatie Ironman v roku 2018, Ironman 70.3 Waco Triathlon. Podujatie, ktoré nahradí preteky v Austine v kalendári 2018, sa uskutoční 28. októbra 2018 a registračné otvorenie 5. decembra 2017.

“Sme nadšení, že môžeme pridať Waco do našej série Race Ironman 70.3 a pozerať sa dopredu na rast podujatia v tejto nádhernej aj historickej komunite Texasu,” uviedol Scott Langen, regionálny riaditeľ Ironman – Gulf Coast. “Sme radi, že môžeme ponúknuť túto udalosť v takom jedinečnom mieste určenia, ktoré určite ponúkne športovcom, ako aj svojim podporovateľom veľkolepý zážitok z pretekov.”

Podujatie sa začne 1,2 míľovým plávaním cez rieku Brazos, po ktorej nasleduje 56 míľová cesta s jednou slučkou na vidieckych cestách, okolo jazera Waco, ako aj cez mokrade Waco. Program s dvojlôžkovou slučkou s dĺžkou 13,1 míle prejde cez rieku Brazos, ako aj historické mosty mesta päťkrát. Povrchová čiara bude na najstaršom závesnom moste na juhozápade.

“Sme vďační za to, že sme partnermi s svetovou organizáciou, ako je Ironman, ako aj tento závod je ideálny pre prírodné miesto, ktoré musíme ponúknuť v rieke Brazos,” uviedol Will Phipps, výkonný riaditeľ spoločnosti Greater Waco Sports. Komisia. “Toto bude jedna z popredných výročných udalostí spoločnosti Waco.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail