Genting Arena vylepšuje oblasť zákulisia pre umelcov a produkčné tímy

Genting Arena naďalej investuje do svojich zariadení pre umelcov a inscenácie, čo dokončilo svoje nové rozšírenie zákulisia.

Rozšírená oblasť v tvare písmena L teraz dodáva ďalšie úložné priestory pre výroby. Keďže predtým mal iba jedno prístupové dvere automobilu, priestor 710 metrov štvorcových teraz obsahuje tri, čo tiež umožňuje oveľa ľahší a rýchlejší prístup k výrobe.

V Genting Arena-súčasťou portfólia svetových zariadení NEC boli postavené dve nové výrobné kancelárie-plus novú umeleckú fajčiarsku oblasť, ktorá využila priestor na zadnú časť šatne.

Jedna z dvoch nových výrobných kancelárií v Genting Arena

Okrem toho bola kuchyňa posádky Catering predĺžená, aby sa umožnila väčšie priestorové a prípravné priestory.

Metallica, výrobné tímy The Killers a Phil Collins už mali úžitok z vylepšených zariadení, s Lady Gaga, scenárom a Paulom Wellerom, len niektoré z tých, ktorí ich chystajú použiť v nasledujúcich mesiacoch.

Genting Arena Operations Manager, Emma Ball, povedal:

Toto rozšírenie je našou najaktuálnejšou iniciatívou na dodatočné posilňovanie nášho využívania pre udalosti a zlepšenie zážitku pre našich promotérov. S pevne na pamäti použiteľnosť, nové prírastky zabezpečujú, aby naše zariadenia boli jedny z najlepších v odbore. Toto spojenie s úžasnou polohou arény naznačuje, že môžeme naďalej poskytovať svetovú službu a prilákať svetové najlepšie udalosti do Birminghamu.

Genting Arena Backstage Extension: V Build (vľavo) a po dokončení (vpravo)

NB: V najbližších dňoch vám prinesieme rozhovor s osobou skupiny NEC Dunstan, generálnym riaditeľom spoločnosti Genting Arena a Arena Birmingham, takže si tento priestor užite tento priestor!

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Leave a Reply

Your email address will not be published.