Golfisti, ktorí sa obávajú, že robíte chyby počas kola

, „hráte„ bezpečnú “alebo„ choďte na to “?

Bojíte sa „ísť na to“ počas kola golfu zo strachu, že vám bude chýbať zábery, keď na nich záleží najviac?

Chýba vám dôvera v to, aby ste si vzali nebezpečenstvo, ako aj namiesto toho, aby ste sa rozhodli hrať bez rizika, keď ste golf?

Väčšina golfistov verí, že požadujete, aby ste boli pozitívni, aby ste riskovali. Aj keď je to čiastočne pravdivé, dôvera a nebezpečenstvo, ktoré berú, majú oveľa hlbší vzťah.

Golfisti, ktorí to hrajú bez rizika, môžu mať nižšiu dôveru, avšak hlavným dôvodom, prečo nebezpečia nebezpečenstvo, je strach z zlého výsledku.

Bezrizikový výstrel sa snaží len zabrániť veľkým problémom, ako sú Bogeys alebo obávané dvojité bogey.

Takže namiesto toho, aby ste šli za Birdie, golfisti „Play-It-SEFE“ strieľajú na par a strieľajú presne rovnaké skóre, ako aj viac ako aj viac.

To neznamená, že by ste sa mali hrať s bezohľadným opustením … Avšak keď príde čas na to, je potrebné vziať nebezpečenstvo, aby ste znížili svoje skóre.

Aby sa strela mohla uvažovať o riziku, musí obsahovať určitú výzvu.

Keď máte problémy a pustiť sa z potenciálnych odmien, začnete rozvíjať svoju dôveru.

Pamätajte, že ak chcete riskovať, musíte mať určitý stupeň viery, že máte veľkú možnosť zasiahnuť úspešný výstrel (hrať v rámci svojich schopností).

Je to niečo ako kurz lanov … prekonáte strach tým, že berieme nebezpečenstvo, ktoré podporuje dôveru. Čoskoro zistíte, že môžete hrať dobre za okolností, keď sa obávate. Tento typ nebezpečenstva sa rozvíja dôvera tým, že vás vytiahne z vašej zóny pohodlia.

Keď začnete biť tie zábery, ktoré ste sa báli urobiť, vaša dôvera rastie ešte viac … avšak začalo to prekonaním toho, že sa tento dôvera menom menom strach.

Graeme McDowell bol unavený z hrania typického golfu, keď sa v roku 2016 rozhodol vziať ďalšie nebezpečenstvo.

V roku 2015 mal McDowell jeden zo svojich najhorších rokov ako odborník, ktorý urobil iba 8 škrtov na pätnástich podujatiach na PGA Tour.

McDowell pripustil, že Par bol často jeho konečným cieľom pre súťaže, ktoré poškodzovali jeho dôveru, ako aj výkon na golfovom ihrisku.

Keď sa McDowell rozhodol „ísť na to“, videl drastické zlepšenie.

V roku 2016 má spoločnosť McDowell päť najlepších 10 dokončení vrátane úspechu v tradičnom OHL, ako aj v hodnotení FedEx.

Nová mentalita „riskovania“ spoločnosti McDowell vyplatila dividendy na Wyndham Championship, kde McDowell zastrelil -14 na povrch pripojený k piatemu.

Po zastrelení 64 v treťom kole McDowell hovoril o tom, ako presne pomáhala jeho hre o to, ako dôjsť k nebezpečenstvu, ako aj zameraniu sa v súčasnosti v súčasnosti.

McDowell: „Keď dnes vyrábate osem vtákov, je to veľa pre vašu dôveru. To je to, čo chcete robiť. Vďaka tomu sa budete cítiť dobre. To vás núti zastaviť sa z chudobných vecí a začnete znova vidieť skvelé veci. “

Tipy na prijatie mentality „GO FOR IT“:

Po prvé, musíte pochopiť nebezpečenstvo a odmenu za každý výstrel. Vypálenie na špendlík uprostred ekologického prístupu má trochu riziko. Avšak snaha priniesť stromy na dogleg má vyššie riziko.

Ďalej pustite strach zo zlých výsledkov. Väčšina golfistov, ktorí sa predbežne hrajú na vyhýbanie sa chybám. Toto sa vyskytuje veľa, keď golfisti hrajú „lepšie, ako sa očakávalo“, a zasiahnuté prestávky.

Nakoniec začnite brať 1-2 múdre nebezpečenstvá za kolo. Vizualizujte rovnako ako záber, ktorý chcete zasiahnuť. Zúžte svoje zameranie na cieľ a pustite problémy.

Objavte niekoľko mojich stratégií mentálnej hry pre golf tu!

Naučte sa osvedčené stratégie na výkon s dôverou!

Zažívate krehké sebavedomie po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a uvoľnené na ihrisku?

Ak zažívate nedostatok zamerania, nízkej sebavedomia alebo iných problémov s mentálnou hrou na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti zistili, ako presne vystupovať s konečnou dôverou v konkurenciu, a preto sme založili zošit Golffera Mental Edge, ako aj program CD, ktorý vám pomôže!

Program Golfer’s Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými účastníkmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru, ako aj zvýšiť konzistentnosť v kurze.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3, ako aj pracovný zošit Golffera 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre konečnú dôveru

Čo hovoria stážisti?
“Ak chcete hrať dobre, musíte veriť, že môžete hrať dobre.” Dôvera ide dlhá metóda v golfe. Patrick založil fantastický systém, ktorý mi pomáha zvyšovať dôveru, ako aj môj všeobecný mentálny prístup k golfu. “
~ Brian Watts, 11-násobný majster na PGA Japan Tour

“DR. Cohn mi pomohol zvýšiť dôveru a rozvíjať rutinu pred podstrelením, ktorá mi pomáhanull

Majster FLW Cup predstavoval 52 expertných basových rybárov

Hot Springs, Ark. – Bryan Thrift of Shelby, N.C.
Titul majstra FLW Cupu v nedávnom pohári FLW na jazere Hamilton.

Thrift priniesol päť libier basový limit s hmotnosťou 10 libier, 13 uncí na poistenie nároku na titul, ktorý vyhral o 5 libier, 1 uncu nad Kyle Waltersom z Granta Valkaria, Flo. Florida získala najvyššiu cenu 300 000 dolárov.

2019
FLW pohár pri jazere Hamilton v Hot Springs držal oddelenie Arkansas
parkov, ako aj cestovného ruchu spolu s Hot Springs. celková účasť na
Trojdňové podujatie bolo 67 453 fanúšikov. Podujatie sa konalo v bankových Ozk aréne a
Posledné váženia predstavené na obrovských obrazovkách v kongresovom centre Hot Springs.

Televízia
Pokrytie podujatia bude mať premiéru tento rok na jeseň. Televízia FLW sa vysiela každá
Sobota o 19:00 Est na svetovej rybárskej sieti (WFN) publiku
Viac ako 63 miliónov domácností.

Pre viac
Informácie, prejdite na www.flwfishing.com.

8 Metódy, ako byť oveľa lepším poslucháčom

, existuje obrovský rozdiel medzi tým, čo niekto uvádza, ako aj ich skutočne počúva. Takže, ako presne je možné, že je oveľa lepším poslucháčom? Našťastie nedávna výskumná štúdia na to žiarila a teraz chápeme základné metódy, ktoré pomáhajú zlepšiť zručnosti počúvania …

Zarezervujte si tímovú prácu a riešenie problémov CPD

Pozorne počúvajte namiesto toho, aby ste sa pripravili na odpoveď

Úplne prvou metódou, aby niekto skončil oveľa lepším poslucháčom, je zabezpečiť, aby skutočne počúval, čo hovorí druhá osoba, namiesto toho, aby čakala na prestávku, aby sa ubezpečila, že dokáže uviesť, čo je v hlave. Ak ľudia neplatia úroky, ako aj premýšľajú o tom, čo hovorí druhá osoba, je pravdepodobné, že im chýbajú zásadné informácie, ako aj v dôsledku toho, že sa slečna šanca učiť.

Naozaj počúvanie niekoho umožňuje človeku rozvíjať oveľa lepšie vzťahy a skutočne vedie k tomu, že druhá osoba vyvíja oveľa pozitívnejšie vnímanie poslucháča, okrem toho, že bude oveľa pravdepodobnejšie, že s nimi budú spolupracovať.

Máte dve uši a jedno ústa – využívajte ich v tomto pomere

Výskum ukázal, že keď súkromný hovorí veľa alebo je vždy ten, ktorý predstavuje nové témy rozhovoru, môže to spôsobiť nepriaznivé konotácie, takže sa považujú za dominantné alebo kontrolu. Pri nákupe, aby sa uľahčila efektívna konverzácia, musí každý, kto zahrnul, prispievať, počúvať, ako aj premýšľať o tom, čo druhý musí uviesť rovnakými spôsobmi.

Buďte otvorení

Výskum preukázal, že stážisti nakoniec ako neefektívni poslucháč, keď sa snažia urobiť nové pochopenie, ktoré získavajú z rozhovorov vo forme s už existujúcimi vyhláseniami, ktoré už majú. To ich vyvoláva, aby boli blízki a preskočili k záverom.

Jedna špecifická výskumná štúdia preukázala mieru, do akej sa to môže vyskytnúť. Stážisti boli prevezení do kancelárie, kde verili, že na experimente čakajú. Neznáme im však, že táto kancelária skutočne vyvinula časť experimentu – keď odišli, boli požiadaní, aby si spomenuli na výrobky, ktoré videli v kancelárii. Vedci zistili, že stážisti boli schopní správne pripomenúť oveľa viac produktov, ktoré by boli za normálnych okolností spojené s kanceláriou, ako aj niekedy falošne pripomenuli bežné kancelárske produkty, ktoré neboli prítomné.

Zamerajte sa skôr na to, čo sa hovorí, než na to, kto to uvádza

Bohužiaľ, ľudia bežne majú zaujatosti a tieto môžu ovplyvniť ich názory ostatných. Keď niekoho kategorizujeme ako „nepriateľa“ namiesto „priateľa“, je pravdepodobné, že ignorujeme, čo hovoria. Je zrejmé, že je oveľa lepšie zamerať sa na obsah, nie na Messenger.

Použite zásadu charity

„Princíp charity“ uvádza, že ľudia musia preložiť to, čo ostatní uvádzajú v najlepšom možnom svetle. Vždy nerozumieme motivácii niekoho, takže je pravdepodobne skvelý koncept, ktorý ju prekladá najpozitívnejším spôsobom, namiesto toho, aby sme skočili na nepriaznivé závery.

Pauza na zamyslenie

Najlepší poslucháči sa vždy pozastavili za to, že verili pred odpoveďou. Je to efektívna technika, pretože umožňuje ľuďom jasne sa odhaliť a poskytovať oveľa fascinujúcejšie odpovede. To, že osoba navyše sekundy na zhromaždenie svojich myšlienok môže byť bežne neoceniteľná.

Nadviazať kontakt

Jedným z najdôležitejších neverbálnych podnetov, ktoré zobrazujú veľkí poslucháči, je očný kontakt. Eye Guit Down Atgine je nevyhnutné, pretože umožňuje ľuďom ukázať, že počúvajú, ako aj to, že rešpektujú to, čo hovoria ostatní. Podobne to zvyšuje pravdepodobnosť, že budú mať na pamäti informácie z konverzácie. V jednej konkrétnej štúdii, keď rečník vo videu kontroloval študentov, bolo oveľa pravdepodobnejšie, že budú mať na pamäti, čo bolo uvedené v porovnaní s tým, keď sa odvrátili.

Klásť otázky

Požiadať primerané obavy je znakom veľkého poslucháča, pretože ukazuje, že počúvajú, ako aj premýšľajú o informáciách. Pózovanie obáv tiež prestane sa vyskytovať nesprávne komunikácie tým, že umožní poslucháčovi skontrolovať ich porozumenie a vyčistiť akýkoľvek typ informácií, o ktorých si nie sú istí.

Záverečná myšlienka

Rastúca skupina dôkazov preukázala, že existuje množstvo metód, ktoré môžu ľudia využiť na vytvorenie svojich schopností počúvania. Napríklad môžu udržať očný kontakt, uistiť sa, že sa pozastavia, aby verili pred odpoveďou, ako aj otvorené počas konverzácie.

Ak sú stážisti schopní vylepšiť svoje zručnosti v počúvaní, je pravdepodobné, že budú súhlasiť so slovami Ernesta Hemingwaya, ktorý povedal: „Páči sa mi počúvať. Zistil som vynikajúcu ponuku z počúvania pozorne. “

Najlepšie miesta na jedenie, pitie a spánok: 2019 Awards Black Diamond Awards

Pizza Pizza sa nakoniec stala legendou na Stowe’s Mountain Road.
Každý rok vysielame prieskum, aby sme objavili to najlepšie vo Vermontovom vonku. Najlepšie lyžiarske oblasti, obchody, bary, varenia, ako aj reštaurácie, ako aj ďalšie. Ak chcete vidieť všetkých víťazov ceny Black Diamond Award 2019, kliknite sem:

Keď sa spýtate Vermonters „Aké je najlepšie miesto na… jesť/spať/piť?“ Existujú odpovede, ktoré sa objavujú rok čo rok. Naši návštevníci ako The Trapp Household Lodge, nielen pre samotnú chatu, ale pre svoju viac ako 60 kilometrov tratí pre bežecké lyžovanie, ako aj pre horské bicykle, plus jeho pivná hala. Stále viac však vidíme, ako sa ďalšie nové obľúbené položky objavujú na vrchole zoznamu. Woodstock Inn, nedávno úplne prepracovaný, ako aj majiteľ Suicide Six, je najbližšou druhou a novou v zozname, Grunberg Haus vo Waterbury, je relaxačná a veľká nová oblasť, ktorá sa stala do radov Edson Hill, ako aj Stoweflake, dvaja Stowe Stallings.

Obľúbené varenia tiež tak rozrušené. Najlepší Lawson, takmer vždy v prvých troch, sa tento rok zúčastnil najvyššej oblasti a vytlačil legendárne pivovary Alchymist a Hill Farmstead. Vďaka svojej novej výleckej miestnosti, ako aj rozšíreným pivovarom, sa nakoniec stane bezprostredným preferovaným a dôvodom na to, aby sa púť do údolia Mad River Valley.

V Stowe je Matterhorn uprednostňovaný, ale Doc Ponds sa presťahoval do solídnej sekundy, ako aj jej novo získanej sestry, zákazu ošípaného, ​​je tam ideálny. Stowe’s PASASSO, ako aj American Flatbread – s tromi miestami – tiež viedol v najlepšej kategórii pizze.

Keď naši návštevníci veria v telocvične, prídu na horolezecké fitnes centrá veľmi na mysli, ako aj Petracliffs, ako aj Metrorock otriasli ich svetom. Nakoniec, vaše preferované parky? Nie je prekvapením, že Bit River špecifikuje park, ako aj ekologicky priateľskú River Reservoir, stále na vrchole tohto zoznamu.

Najlepšie chaty alebo hotely 1. Trapp Domovod Lodge, Stowe: 2. Woodstock Inn, Woodstock, 3. Edson Hill, Stowe, 4. Grunberg Haus, Waterbury, 5. Stoweflake, Stowe

Najlepšie après lyžiarsky bar: 1. Matterhorn, Stowe, 2. Doc Ponds, Stowe, 3. Zákaz ošípaných, Waterbury, 4. Čierna línia krčma, mágia, 5. Grizzly’s, Stratton

Najlepšie Vermont Breweries: 1. Lawson’s Finest, Waitsfield, 2. Hill Farmstead, Greensboro 3. Long Trail, Bridgewater, 4. Alchymista, Stowe, 5. Von Trapp Brewing, Stowe

Najlepšie pizze: 1. PASSOSO, Stowe, 2. American Flatbread, Waitsfield/Middlebury/Burlington, 3. Folino’s, Shelburne 4. Bluestone, Waterbury & Waitsfield 5. Ramunto’s, Bridgewater

Najlepšie telocvične: 1. Petra Cliffs, Burlington, 2. Metrorock, Essex, 3. Edge, Burlington, 4. Pico Sports Club, Pico 5. Vermont Sun, Middlebury

Najlepšie kempingové miesto/štátne parky: 1. Bit River špecifikuje park, 2. Ekologická horská nádrž 3. Národná zábava Moosalaoo 4. Grand Isle Špecifikujte park 5.

Odporúčaná fotografia: Nová taproom pre Lawsonove najlepšie tekutiny. Zdvorilostná fotografia.

Fastpitch Nation Park sa otvára vo Windsore v štáte Connecticut

Fastpitch Nation Park, najväčšieho špecializovaného softballového komplexu Fastpitch v severovýchodných Spojených štátoch, oficiálne otvorený 27. apríla vo Windsore v štáte Connecticut. Otvorenie zahŕňalo špeciálny ceremoniál, ktorý sa konal ako súčasť prvého podujatia miesta konania, inauguračný turnaj Fastpitch Nation Park v roku 2019. Medzi rečníkmi patrili Jami Lobpries, národný riaditeľ Fastpitch USSSA; Robert Murdock, prezident Connecticut Convention & Sports Bureau; a starosta Windsor Don Trinks.

Komplex 21-akrových akrov obsahuje 11 politických polí plne oplotených polí FastPitch a budovu s rozlohou 3 200 štvorcových stôp pre maloobchod, skladovanie a toalety. Medzi ďalšie podrobnosti patria červené infields Alabama Shale Red Alabama, prírodné trávnikové polia, panoramatické spektrum so 100 stôp, dláždené parkovisko, LED výsledkové tabule, outdoorový potravinový dvor, úplne bezplatné Wi-Fi a živé vysielanie hier. Poľa sa bude používať hlavne na softballové turnaje dievčat, ale baseballové udalosti pre mladých chlapcov vo veku 12 rokov a menej sa plánujú, keď to vesmírne umožňuje.

„Očakávame, že v prvom roku prevádzky navštívi náš nový ballpark oveľa viac ako 35 000 ľudí – to zahŕňa oveľa viac ako 1 350 tímov, ktoré súťaží vo viac ako 3 200 hrách,“ povedal David Rocha, ktorý tento projekt vedel. Rocha je majiteľkou Fastpitch Nation v Bloomfielde v štáte Connecticut a slúži ako štátny riaditeľ spoločnosti FastPitch USSSA pre New Anglicko. „Park FastPitch Nation Park môže ubytovať tento rast a zabezpečiť oveľa príjemnejší športový zážitok pre mladých športovcov, ich rodiny a priateľov a úradníkov.“

„Softballové turnaje naznačujú solídnu spoločnosť pre Connecticut vďaka záväzku Davida Rocha, Fastpitch Nation a USSSA,“ povedal Robert Murdock, riaditeľ športového marketingu pre Connecticut Convention & Sports Bureau. „Športovci, rodiny, priatelia a úradníci, ktorí prídu na turnaje, zvyšujú štátnu ekonomiku tým, že zostanú v hoteloch a moteloch, stravujú v reštauráciách, užívajú si atrakcie a nakupujú. Počas prvého roku FastPitch Nation Park sa predpokladá, že výdavky na konkurencie alebo účasť na podujatiach v Ballparku budú mať za následok zhruba 8 miliónov dolárov, čo generuje viac ako 500 000 dolárov v daniach z Connecticutu. Okrem toho bude podľa Medzinárodnej kalkulačky Destinations Medzinárodná kalkulačka Destinations podporené oveľa viac ako 3 300 pracovných miest v Connecticute v pohostinskom priemysle. “

Park FastPitch Nation Park prenajíma 21 z 55 hektárov, ktoré vlastní spoločnosť 1001Day Hill Road, LLC. Ďalšie 34 hektárov obsahuje 106 000 štvorcových stôp kancelárskych a maloobchodných priestorov. Medzi plány na budúci komerčný rozvoj patrí výstavba hotela Holiday Inn Express, ktorý sa má otvoriť na jar 2021, ako aj nové športové projekty.

„USSSA je z nového zariadenia v Connecticute veľmi nadšená,“ povedal Jeremy McDowell, bývalý výkonný viceprezident USSA. „Toto zariadenie bude hrať hostiteľa mnohých regionálnych a národných podujatí a má plnú podporu USSSA. Tešíme sa na partnerstvo s Davidom Rochom a ďalšími, aby sme pozitívne ovplyvnili dnešnú mládež. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Palm Beach County, ktorý usporiada olympijský kvalifikátor pre baseball

West Palm Beach, je pripravený hostiť olympijský kvalifikačný baseballový turnaj od 31. mája do 5. júna, pričom víťazný tím zabezpečuje miesto v tohtoročnej olympijskej hrách v Tokiu.
West Palm Beach, Florida – Palm Beach County, Florida, sa od 31. mája do 5. júna uskutoční kvalifikácia Američanov WBSC Baseball Američanov.

Podujatie sa bude konať na dvoch miestach – Ballpark Palm Beaches v West Palm Beach a Clover Park v Port Saint Lucie. Víťazný národ získa miesto na letných olympijských hrách, ktoré sa začne v júli v Tokiu v Japonsku.

Osem národov bude súťažiť viac ako 16 zápasov o jedno miesto na olympijskom baseballovom turnaji Six Team. Národy sa umiestnia do dvoch skupín pre úvodné kolo. Skupina A sa objavia Spojené štáty, Dominikánska republika, Portoriko a Nikaragua, zatiaľ čo skupina B bude zahŕňať Kubu, Venezuela, Kanadu a Kolumbiu.

Prvé kolo je naplánované na začiatok 31. mája a koncom 3. júna po ukončení skupinovej hry, dvaja najlepší finalisti z každej skupiny postúpia do Super Round 5. júna, kde každý hrá dve hry. Súťaže medzi týmito tímami z úvodného kola sa prenesú do super okrúhlych rebríčok.

Komisia pre šport v Palm Beach County očakáva, že turnaj bude mať silný ekonomický dopad v okrese Palm Beach. S ôsmimi tímami, personálom a fanúšikmi prináša táto udalosť ďalšiu podporu miestnemu cestovnému ruchu. Z veľkej časti pri športových podujatiach, ktoré sa vracajú do Palm Beach County, obsadenie hotelov na Palm Beaches dosiahlo prvýkrát 80 percent od začiatku obmedzení súvisiacich s pandemickami v marci minulého roka.

“Cesta k olympijským hrám teraz prechádza cez Palm Beach County,” uviedol George Linley, výkonný riaditeľ športovej komisie County Palm Beach County. “Komisia pre športovú komisiu v Palm Beach County nemohla viac poctiť pri pridávaní historickej udalosti, ako je kvalifikácia WBSC Baseball Americas, do baseball, ktorá je baseball v Palm Beach County.” Ballpark of the Palm Beaches môže byť najnovším profesionálnym baseballovým zariadením v Palm Beach, ale má históriu hosťovania svetového baseballu. Dvaja nedávni majstri svetovej série, Houston Astros (2017) a Washington Nationals (2019), každý rok zavolajú domov Ballpark domov na jarné výcvikové hry. Mnoho elitných baseballových podujatí hralo aj v parku vrátane Prospect Select Wave Invitational, Baseball Canada Junior Nationals, Palm Beach Classic a Perfect Game USA 14U Florida Showcase.

Ballpark obsahuje celkom 13 MLB polí a päť viacúčelových atletických polí, ktoré sú pokryté trávou Bermudou a uspokojujú futbal, lakros, futbal, ragby a ďalšie. Medzi udalosťami, ktoré sa konali, patria BattlePark Mixal Martial Arts, Soflo Turecko prestrelka v Lacrosse, Palm Beach Cup vo futbale a Sunshine Games Ultimate Frisbee.

Ako tréning mentálnej tvrdosti pomáha tenisovým hráčom

Zlepšenie vášho tenisového výkonu mentálnym tréningom

„Prečo musím do svojho tréningového režimu pridať školenie duševnej tvrdosti? Nie je dosť telesného tréningu? “

Je to vynikajúci problém, ktorý sa pýtal veľa tenisov. Niet pochýb o tom, že tenis potrebuje veľa hodín na zdokonalenie fyzických aj technických zručností.

Bez telesného tréningu by ste skončili fyzicky opotrebovaným druhým setom. Bez technického tréningu by ste mali problém dať sféru v hre na vaše podávanie alebo zasiahnutie konzistentných pozemných úderov.

Ak sa chystáte hrať konkurenčný tenis, požadujete, aby ste boli kvalifikovaní v technických aj fyzických prvkoch hry …

Ale ak sa chcete rozvíjať v športe tenisu, zohrajte sa vo svojej výške konzistentne a tiež oslovte svojho potenciálneho športovca, vyžaduje si kvalifikáciu v mentálnych prvkoch hry …

** A jednou z najpolmiernejších duševných zručností je mentálna húževnatosť!

Rovnako ako sa tenisoví hráči nenarodia so zručnosťou zasiahnutia dobre umiestneného, ​​pľuzgierov, hráči sa nenarodia so zručnosťou duševnej tvrdosti.

Už presne rozumiete tomu, ako môže byť psychologicky náročný tenis …

Sú chvíle, keď sa domnieva, že nemôžete bodovať tak dobre, ako chcete rozbiť svoju raketu do zeme …

Alebo sa snažíte vrátiť zo súpravy…

Alebo zápas sa odtiahol, rovnako ako sa cítite fyzicky aj psychologicky unavení …

Alebo sa snažíte objaviť novú službu počas metódy, pretože sa vám zdá, že ju jednoducho nemôžete zasiahnuť.

Toto sú časy, spolu s mnohými ďalšími mentálne náročnými scenármi, keď príde do hry mentálna tvrdosť.

Ak rutinný tréning mentálnej tvrdosti do svojho každodenného tréningu, potenciálne skľučujúce scenáre skončia „dobytie“.

Každý tvrdý scenár, ktorý dominujete, vás k trezú smerom k svojmu potenciálu.

Svetová č. 20 Elise Mertens dosiahla svoje druhé finále WTA sezóny tým, že vyhrala dva tri zápasy s rozvojom na majstrovstvá.

Z dôvodu týždňa dažďa sa Mertens vyžadoval, aby hral duševne náročnú rutinu, ale na ťažkosti porazil Mona Barthel vo štvrťfinále, 6-4, 5-7, 7-6 (0) za dve hodiny, 36 -Minute zápas, potom vyhral proti Vera Lapko v semifinále, 6-1, 4-6, 6-4 za niečo viac ako dve hodiny.

Mertens: „Je to psychologicky ťažké [hranie dvoch zápasov dvojhry za jeden deň], rovnako ako aj pre telo, ktoré dnes často nechceli tak dobre vykročiť! Pritiahol som sa proti skutočne skvelému hráčovi … musel som zostať agresívny. Teší ma dnes svoj výkon. “

Mertens vysvetlil, že mentálna húževnatosť hrá úlohu v každom okamihu konkurencie.

Mertens: „Verím, že je to len o psychologickom zostať v každom okamihu tvrdo. Beriem to na zápas po zápase. Či už je to úplne prvé kolo alebo finále, chcete vyhrať zápas. Ak je úroveň skvelá, rovnako ako hráte svoju hru, možno sa môže niečo stať. “

Je čas posunúť svoju hru na ďalšiu úroveň. Je čas investovať do svojej duševnej tvrdosti.

Ako sa rozhodnúť pre tréning duševnej húževnatosti

Rovnako ako ste objavili tenisového inštruktora, ktorý vám pomôže pracovať na technickej hre, je najlepšie objaviť inštruktora, ktorý vám pomôže s vašou mentálnou hrou.

Inštruktor mentálnej hry vám môže pomôcť zbaviť sa všetkých mentálnych prvkov vašej hry, ktoré vás zadržiavajú od vášho potenciálu.

Prečítajte si o našich podrobných programoch mentálneho koučovania pre Junior, Collegiate a Expert Tennis hráčov:

Zvýšte svoju sebaúctu v tenise pomocou profesionálneho koučovania mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť zbaviť sa problémov s mentálnou hrou s koučovaním osobných mentálnych hier.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón.

Zavolajte nám mýto bezplatné na číslo 888-742-7225 (miestne: 407-909-1700) alebo sa s nami obráťte na oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Koučing mentálnej hry s jedným na jednom s Dr. Cohn

Čo hovoria naši stážisti mentálneho koučovania?
“DR. Cohn vykonal vynikajúcu úlohu pracovať s mojím dieťaťom Joeom na jeho mentálnych schopnostiach pre tenis. Naučil ho duševné zručnosti, ako aj sebakontrolu potrebnú, aby vstúpil na ďalšiu úroveň. Ďakujem Doc! “
~ Mike Withers, Joe Withers Otče

„Odkedy ste sa naposledy zaoberali AJ začiatkom septembra, jeho národné hodnotenie sa zlepšilo z 349 na 148. Jeho súťažný rekord v jednom bode, vzhľadom na to, že s vami hovoril 17-4, pričom 3 zo 4 boli v treťom súpravách alebo tiebreakeroch ako tiebreakers Rovnako ako 2 z týchto zápasov sú presne ten istý hráč, ktorého zvažoval, že porazil (možno si spomeniete, že keď sme vás kontaktovali, bol na 0-9 stratenej pruhu). Jeho rekord v kravate je najmenej 90% s minulým víkendom, keď vyhral súťaž v okrese 18.S semifinále, ako aj víťazstvo v záverečných zápasoch. Vaša asistencia absolútne vylepšila výsledky AJ, ako aj jeho na súdnom správaní v podstate janull

5 Metódy, ktoré stážisti dokážu oveľa lepšie zvládnuť herný čas

Extreme Gaming medzi mladými ľuďmi, sa končí progresívne obrovským problémom. Závislosť od hier bola dokonca klasifikovaná ako stav duševného zdravia a wellness Svetová organizácia zdravia a wellness. Preto je nevyhnutné, aby si mladí ľudia boli vedomí návykovej povahy hier, ako aj poskytované metódy na boj proti týmto nepriaznivým účinkom. Práve tu je našich päť do činnosti, rovnako ako hier pre mladých ľudí …

Zarezervujte si workshop pre správu inteligentných telefónov

Do: Celkovo svoju prácu najskôr

Výskum ukázal, že hráči stážistov trávia o 30% menej času čítaním a o 34% menej času na domácich úlohách. Preto je nevyhnutné, aby hráči stážistov zaviedli zdravé rutiny, kde si umožňujú hrať hry iba vtedy, keď dokončia potrebnú prácu. Je možné, že účastníci, ako aj ich rodičia, uzavreli zmluvu, v ktorej sú zakázané hry a používajú sa iba ako odmena, keď stážista skúma určitý čas alebo dokončil určitú prácu.

Nie: Stratte nad tým spánok

Mnoho adolescentov sa vyberá, aby pokračovali v hre videohier neskoro do noci, pričom štúdie ukazujú, že 24% adolescentov hrá po 21:00. Hranie neskoro do noci bolo spojené s vyššou úrovňou dennej ospalosti, ako aj s podporou času, ktorý sa vyžaduje jeseň spať, najmä ak sú hry násilné. Je to problematické, pretože deprivácia spánku môže spôsobiť veľké množstvo problémov, takže môže spôsobiť pokles pamäte a úrovne koncentrácie, okrem spustenia zvýšeného zamerania na nepriaznivé aspekty.

DO: Stanovte časový limit

Študenti vyžadujú, aby zvládli svoj čas, aby sa ubezpečili, že nie sú nákladmi na celé svoje časové hry. Jednou z metód, v ktorej môžu stážisti úspešne zvládnuť svoj čas, je nastavenie časového rozvrhu, kde rutina v tom, čo by chceli dosiahnuť v nadchádzajúcom týždni. Pri nastavení však stážisti musia mať na pamäti, že je pravdepodobné, že podceňujú čas potrebný na úplné úlohy; Preto sa musia snažiť a presne si pripomenúť, ako dlho trvalo podobné úlohy, aby sa svoje odhady stali oveľa presnejšími.

Nie: Strávte tak dobre veľa času sám vo svojich vesmírnych hrách

Študenti vyžadujú, aby sa ubezpečili, že hier ich izoluje, ako aj nepriaznivý vplyv na ich sociálne zručnosti alebo na vysokú kvalitu ich spojení so svojimi rovesníkmi, ako aj rodičmi. Stážisti, ktorí musia mať na pamäti, že sociálne interakcie, ako aj kamaráti, ako aj domácnosť okolo nich, sú rozhodujúce, pretože môžu ponúknuť dôležitú podporu, podporu a spoločnosť v časoch núdze.

Je možné, že rodičia nesmú umožniť svojim deťom hrať sa vo svojich priestoroch, ako aj namiesto toho udržiavať hry v komunálnom priestore, kde môžu oveľa lepšie premietať herné rutiny, ako aj motivovať domácnosť k interakcii a hre spolu.

DO: Získajte cvičenie

Je nevyhnutné, aby stážisti neprinášali hranie hier za cenu cvičenia, pretože výskumná štúdia preukázala cvičenie s cieľom priniesť veľké množstvo výhod. NHS naznačuje, že aktívna je vynikajúcou metódou na zlepšenie vášho blahobytu, pričom štúdie zistia, že cvičenie môže tiež zlepšiť vašu náladu, ako aj zlepšiť vašu sebaúctu. Rutinné cvičenie môže tiež pomáhať účastníkom akademicky, takže výskumná štúdia zistila, že úroveň koncentrácie je o 21% vyššia, keď jednotlivci absolvovali 45 -minútové cvičenie v čase obeda.

Záverečná myšlienka

Je nevyhnutné, aby stážisti mali metódy udržiavať na vrchole svojich herných postupov a ubezpečiť sa, že stále prideľujú potrebný čas na svoje akademické štúdium, socializáciu a fyzickú aktivitu. Rovnako ako veľa vecí, aj hranie sa s najväčšou pravdepodobnosťou vykonávajú s mierou. Pre oveľa viac nápadov, ako aj zdroje, skontrolujte nášho sprievodcu pre správu elektroniky pre študentov.

Korčuľovanie, príprava, ako aj dôvera

Mentálna príprava na krasokorčuľovaní

Každý korčuliar počul frázu „Prax robí dokonalú.“

V skutočnosti majú hlavne všetci korčuliari určitý stupeň otázok týkajúcich sa tejto mentality.

Najvyššou realitou záležitosti je, že „prax sa pripravuje“.

Napríklad, ak metóda pristaneš na skoke čistého salchow v praxi 20 -krát, 5 dní v týždni, znamená to, že 100 metód skočilo cez program týždňa.

Neveríte, že by ste boli oveľa lepšie pripravení pristáť v konkurencii, ako keby ste zaplatili trochu záujem o stanovenie tejto zručnosti vo svojom tréningu?

Cvičenie v pohybe séria vzájomne prepojených účinkov…

Prax vedie k príprave…

Príprava vedie k zvýšenej dôvere…

Zvýšená dôvera vedie k menšej výkonovej úzkosti …

Menej stresu a úzkosti vedie k vyššiemu počtu vašich schopností vykonávať zručnosti v konkurencii…

Dôvera vedie k schopnosti ponoriť sa do okamihu …

Vystúpenie v tejto chvíli vedie k ochote zvoliť si zručnosti, ktoré ste praktizovali.

Všetky tieto vlastnosti (príprava, dôvera, relaxácia, počítať s vašimi schopnosťami, ponorenie v danom okamihu, ako aj nebezpečenstvo), sú charakteristickými znakmi najvyššieho výkonu!

Zaručuje metóda, že nikdy nespadnete?

Nie!

Zaručuje metóda výhra?

Nie!

Zaručuje metóda dokonalé programy?

Nie!

Aká metóda je, že zvyšuje konzistentnosť a výrazne zvyšuje možnosť výkonov najvyššej úrovne.

Príprava veľmi prospela korčuliarov Jocelyn Haines, ako aj James Koszuta.

Haines, ako aj Kozuta majú obrovské sny, ktoré súťažia na olympijských hrách, avšak Haines a Kozuta sa zameriavajú na prípravu svojej najlepšej jednej súťaže naraz.

Haines (16 rokov), ako aj Koszuta (20 rokov) rýchlo vystúpili v športe tanca ICE, ktorý zarobil úplne prvé miesto na nováčikovej úrovni v roku 2017, ako aj siedme miesto na juniorskej úrovni v minulom roku.

Keď sa priblížili majstrovstvá krasokorčuľovania v roku 2019, Haines a Koszuta zostali sústredené na svoj vzorec úspechu, ktorý začína príprava.

Haines zdôraznil, že príprava musí byť komplexná. Existuje niekoľko prvkov, ktoré zvyšujú vaše možnosti úspechu v športe.

Haines: „Nie je to len sila. Musíte byť kreatívni aj hudobní. Je to veľké množstvo vecí, ktoré sa pridávajú, vďaka čomu sú skutočne skvelé krasokorčuliar. “

Koszuta uznáva, že príprava nie je stlačením nervov ani tlaku, ale príprava vás pripraví, aby ste napriek nervom vykonali svoje najlepšie.

Koszuta: „Na linke je vždy trochu nervov, ale všeobecne sme pripravení.“

Haines ešte viac zdôraznil záväzok páru príprava pridaním: „Boli sme veľmi dobre vyškolení.“

Príprava opäť nevedie k dokonalosti.

Mali by ste ani natáčať na „dokonalú prax“.

Cieľom prípravy je učenie sa, uplatňovanie pripomienok na ešte väčšie zručnosti, ako aj ponúknuť dostatočné opakovanie, aby ste sa cítili pozitívne vo vašej schopnosti vykonávať, keď ste počas konkurencie na obrovskej scéne.

Príprava na úrovni elity:

Opýtajte sa pred každou praxou: „Čo si dnes vyžadujem, aby som bol oveľa lepší na zajtra?“

Tieto 1-2 veci sú vašim cieľom metódy pre tento deň. Metóda s misiou, nechodte s pohybmi.

Nezabudnite trénovať svoje programy – nielen zručnosti – ako vy takmer konkurenciu. Zamerajte sa na výkon/umelecké myslenie namiesto vŕtania svojich schopností.

Objavte mentálne techniky pre najvyšší výkon!

Vy (alebo váš športovec) môžete byť najskúsenejší krasokorčuliar, ako aj trénovať tvrdšie alebo dlhšie ako ktokoľvek iný, ak však nemôžete vziať výkon svojej metódy do konkurencie, jednoducho nedosiahnete svoju skutočnú perspektívu v krasokorčuľovaní.

Naučte sa 8 najlepších lekcií mentálnej hry, aby ste zlepšili zameranie, pokoj, ako aj dôveru!

Pozitívne krasokorčuliar: techniky mentálnej hry pre najvyšší výkon

Objavte osvedčené mentálne herné triky na nezastaviteľnú dôveru v metódu a konkurenciu.

Korčuliari: Získajte mentálnu výhodu tým, že presne zistíte, ako zvládnuť svoju dôveru, psychologicky sa pripravte na konkurenciu, ako aj vykonajte s vyrovnaním pod tlakom.

Tréneri: Zvýšte dôveru svojho krasokorčuliarov pomocou jednoduchých, preukázaných mentálnych stratégií.

Rodičia: Pomôžte zvýšiť výkon vášho športovca. Nedovoľte, aby ich ich myseľ zadržala späť.

Mentálny tréneri: Objavte osvedčený systém na pomoc vašim športovcom zvýšiť mentálnu húževnatosť.

Pozitívne krasokorčuliar: techniky mentálnej hry pre najvyšší výkon

Čo hovoria klienti mentálneho koučovania?

“Chcel som ťa zostaviť a tiež ti povedať, ako som vďačný za všetku pomoc pri mojej mentálnej hre, ktorú si mi poskytol.” V mojej divízii som sa ujal úplne prvého miesta na špecifikáciach a nemal som žiadne obavy, aby som sa dostal do môjho konečného výkonu. Pomáhal si mi modifikáciu My Mentanull

Správy o zamestnaní: Manažér exkurzie operácií, FA

Sme nadšení, že vám môžeme priniesť podrobnosti o najnovšej úlohe týždňa – poháňané Worldwide Sports – čo je zaujímavé voľné miesto pre manažéra exkurzie s FA TO Aktívne zvládnuť operáciu výletov na štadióne na štadióne Wembley, aby ste v každom prípade poskytli čo najlepší zážitok z výletov.

Futbalová asociácia (FA) je vládnym orgánom futbalu v Anglicku. Je zodpovedný za propagáciu, ako aj na vytvorenie hry akýmkoľvek spôsobom; Od koreňov trávnika až po odbornú hru, Emirates FA Cup, ako aj z anglických celosvetových tímov, ako aj dva základné aktíva: Wembley Stadium, ako aj park St. George’s Park.

Úloha
Aktívne zvládnuť operáciu výletov na štadióne pri nákupe, aby ste v každom prípade poskytli čo najlepšie skúsenosti s exkurziou. Držiteľ publikovania bude dohliadať na operácie výletov na štadióne Wembley, ktorý zabezpečí prvotriednu zásielku zážitku pre exkurziu pre návštevníkov.

Kľúčové zodpovednosti:

Zodpovedá za prevádzkovú prepravu prehliadky štadióna.

Proaktívne zvládnuť tím operácií na štadióna Trips a uistite sa, že exkurzia je počas otváracích hodín úplne funkčná.

Spravujte spojenie s operáciami štadióna, bezpečnostným a bezpečnostným tímom.

Spravujte prístup k prístupu, ako aj riadenia návštevníkov na sprievodcu / bezpečnosť na trase exkurzie.

Spravujte pripojenie tretieho oslavy vrátane SmartGuide, E-Ticketing, ako aj telefónneho hovoru.

Zaistite, aby zážitok z návštevníka na konci na konci exkurzie bol svetovou triedou.

Zorganizujte a usporiadajte rutinné stretnutia tímov s cieľom zdieľať informácie o oddelení, aktualizácie, ako aj na zachovanie vysokej úrovne komunikácie v každom prípade.

Vykonávanie akéhokoľvek typu ďalších úloh potrebných pri nákupe na uspokojenie priorít oddelenia a skupiny FA.

Pomôžte určiť a využiť nové šance na FA.

Vykonajte ďalšie úlohy podľa potreby pri nákupe, aby ste uspokojili priority zmeny skupiny FA.

Čo FA hľadá:

Dokázané skúsenosti s funkciou prevádzky v primeranej úrovni v rámci veľkej atrakcie návštevníkov,

Znalosť prostredia štadióna / výletov,

Oboznámení sa s bezpečnosťou a prevádzkovými usmerneniami,

Skúsenosti s vedením malého tímu a/alebo bezstarostného bazénu, ktorý neustále zlepšuje zážitok klienta,

Vysoko organizovaný,

Silné riešenie problémov, ako aj riešenie problémov s online klientmi,

Schopnosť viesť modifikáciu, ako aj vylepšenie procesov pri nákupe na objavenie efektívnosti,

Skúsenosti s riadením spojení s dodávateľmi tretích osláv,

Schopnosť rozvíjať trvalé pracovné spojenia s interiérom, ako aj mimo zainteresovaných strán.

Čo vám FA môže ponúknuť:

Zaujímavá aj ťažká funkcia v rámci meniacej sa dynamickej a svetovej populárnej športovej organizácie.

Atraktívne výhody, ako aj konkurenčný príjem pre ideálneho kandidáta.

Skupina futbalovej asociácie podporuje začlenenie, ako aj rozmanitosť a víta žiadosti od všetkých. Ak máte akékoľvek konkrétne požiadavky týkajúce sa procesu náboru alebo pohovoru, uveďte vo svojej žiadosti.

Pre úplný popis úlohy, ako aj prihlášku, kliknite sem.

Úlohou týždňa vám poskytuje Worldwide Sports (GlobalsportsJobs), popredná svetová platforma odbornej kariéry pre celosvetový športový priemysel.

Sports Location Service organizuje a poskytuje ALSD International, vedúce podujatie spoločnosti EMEA pre sektor prémiového sedadla a pohostinstva so zameraním na optimalizáciu ziskov s novými stavbami, výplne a expanziou služieb v mene Asociácie špičkových riaditeľov balíkov. Kliknutím na banner objavíte viac …

Podujatie 2022 bude fungovať na vysokej úrovni konferencie, výstavy predstavujúce vedúce produkty a služby v priemysle, sieťové podujatia, ako aj výlety v zákulisí nášho konania Hold, Tottenham Hotspur Stadium, sponzorované spoločnosťou Levy UK + Ireland.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedúci trh s prémiovým sedadlom za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok