Poplatky za registráciu, keď sa opäť vzdali seminára Move United Education Seminar

, MD-konferencia Move United Education, dohodnutá na umiestnenie prakticky 10.-14. mája, spojí niekoľko tisíc športov Rovnako ako realita zaradenia.

Vybudovanie úspechu konferencie 2020, ktorá oslovila viac ako 1 800 ľudí z viac ako 900 jedinečných organizácií, spoločnosť Move United opäť usporiada päť dní stretnutí s viac ako 30 akademickými webovými seminármi, ako aj s interaktívnymi seminármi. Tohtoročná téma „Pripojte sa k hnutiu: Predefinovanie pravdy adaptívneho vs. Inclusive Sport“ sa bude zaoberať vyvíjajúcim sa odborníkmi na trhu s naratívnym zjednotením v službe športovcom so zdravotným postihnutím, aby sa zabezpečilo, že nikto nezostane na vedľajšej koľaji.

Stretnutia sa postarajú o športových dodávateľov všetkých prostredí – od tých, ktorí nemajú skúsenosti s prácou s športovcami so zdravotným postihnutím pre tých, ktorí majú rozsiahle skúsenosti. Každý deň seminára bude zarovnaný s dodržiavaním skladieb:

Pondelok 10. mája – postupujúci adaptívny šport

Utorok 11. mája – Inkluzívne športové základy

Streda 12. mája-Športové úvahy

Štvrtok 13. mája – Transformácia programovania vzdelávania

Piatok 14. mája – Equity in Sport

Vďaka podpore Nadácie Bob Woodruff Foundation spojená s ďalšími investíciami spoločnosti Move United, boli registračné poplatky za minuloročné semináre upustené. Vďaka výsledku, ktorý vedie k zvýšenému prístupu, širšiemu zdieľaniu informácií, ako aj dlhodobým susedským spojením nad rámec existujúcej siete Move United Membership Network, sa organizácia opäť vzdá všeobecných registračných poplatkov za konferenciu o presune United Education v roku 2021. Hŕstka stanovených workshopov, ktoré majú obmedzenú schopnosť, bude zahŕňať poplatok 10 dolárov.

Seminár je súčasťou vzdelávacieho programu Move United, ktorý za posledný rok poskytoval adaptívne športové školenie pre viac ako 5 800 ľudí z viac ako 3 000 organizácií. Historicky praktický, zážitkový objav, ako aj skúsenosti s sieťami, minulý rok atmosféry v domácnosti v domácnosti poháňala adaptívny športový trh, aby sa prispôsobil internetovým materiálom, ako aj diskusií. Presun United Education podporuje odborný pokrok pre adaptívny športový trh so vzdelávaním a zdrojmi. V uplynulom roku spoločnosť Move United venovala takmer 500 000 dolárov na školenie početných trénerov, ako aj trénerov po celej krajine.

Rozstup, ako aj spánok: ideálny recept na revíziu?

Rozstup, akt preskúmania materiálových bit, ako aj často, je jednou z najlepších techník objavovania, ktoré môže praktikant využiť na udržanie pamäte. Aj keď je to ťažšie a oveľa časovo náročnejšie ako naplánovanie študenta a výhodné, požadovaná hypotéza problémov, ktorú navrhuje psychológ Robert Bjork Vyvolanie pamäte.

Napriek tomu, že nepremýšľa o technike revízie, ukázalo sa, že veľký vysokokvalitný spánok pomáha pri konsolidácii pamäte. Je to preto, že zatiaľ čo spíme, náš mozog tvorí nové nervové spojenia medzi rôznymi mozgovými bunkami, ktoré pomáhajú pamäť a učenie sa.

Nedávna výskumná štúdia naznačuje, že prekladanie spánku medzi rozmiestnenými revíznymi reláciami môže ešte viac zlepšiť pamäť a objavenie reaktiváciou týchto nedávno naučených spomienok a ich spojením s už existujúcimi znalosťami. Avšak, aké efektívne je toto spojenie medzi rozstupom a spánkom? Pozrime sa lepšie …

Prekladanie knihy, rozstupy a dvojité kódovanie Workshop

Čo hovorí výskumná štúdia

Jedna výskumná štúdia sa zamerala na to, či získať skvelý nočný spánok medzi objavovaním relácií by zvýšil výhody medzery vplyvu na vzdelávanie. Na University of Lyon vo Francúzsku bolo prijatých 40 ľudí, ako aj za úlohu objaviť francúzsky preklad 16 svahilských slov. Polovica ľudí sa ráno naučila slová a potom sa o 12 hodín neskôr večer objavila o 12 hodín neskôr. Druhá polovica sa naučila slová večer, spala a potom sa nasledujúce ráno vyslala slová. Vedci hodnotili účastníkov o týždeň neskôr, ako aj o šesť mesiacov neskôr.

Vedci zistili, že tí ľudia, ktorí spali medzi dvoma objavujúcimi sa reláciami, mali nielen oveľa lepšie dlhodobé zadržiavanie francúzskych prekladov (pretože mali vyšší počet úspešných stiahnutí), ale v porovnaní s ľuďmi tiež strávili o 50% menej času praktizovaním času ktorý nespal. Zdá sa, že revízia v noci, ako aj revidovanie tohto materiálu ráno, je oveľa užitočnejšia ako revízia dvakrát v ten istý deň.

Ako využiť rozstupy

Aj keď sú rozstupy oveľa časovo náročnejšie a vyžaduje si oveľa viac plánovania zo strany študentov, z dlhodobého hľadiska je pre nich oveľa užitočnejšie. Výskumná štúdia ukazuje, že stážisti, ktorí využívali metódy rozstupov namiesto toho, aby napĺňali svoju revíziu, uskutočnili vo svojom konečnom teste o 10% až 30% oveľa lepšie ako ich rovesníci, ktorí napchali. Ďalšia výskumná štúdia zistila, že stážisti, ktorí rozložili svoju revíziu, dosiahli v priemere 74% pri ich záverečnom teste v porovnaní so 49% typickými pre stážistov, ktorí napchali. Ako presne však môžu stážisti vykonávať rozstupy do svojej revíznej stratégie?

Najjednoduchšou metódou, ktorú môžu stážisti urobiť, je pravidelne aj mesačne plánovať svoju rutinu výskumnej štúdie. Napríklad, na pravidelnej úrovni by ste mohli skúmať študovať angličtinu v utorok a potom znova prehodnotiť informácie, ktoré ste sa naučili v piatok. Rovnako ako presne na tom, ako ďaleko je skúška na mesačnej úrovni, môžete zistiť, ktoré témy sa treba znova navštíviť, kedy aj presne ako často. Vedci navrhujú, aby bol v súlade s časovou osou ako hrubým usmernením, kedy by si stážisti mali prehodnotiť materiál:

Ako ďaleko je test

7 dní

35 dní

70 dní

350 dní

Priepasť medzi revíznymi reláciami

3 dni

8 dní

12 dní

27 dní

Ako zlepšiť kvalitu spánku

Zlý spánok ovplyvňuje všetky aspekty nášho života a musí byť súčasťou nášho dňa, ktorý uprednostňujeme. V spoločnosti InnerDrive sme predložili niektoré návrhy, ktoré môžu pomôcť tým, ktorí sa snažia dostať skvelý nočný spánok – tu sú 3 techniky, ktoré vám môžu začať …

Mať pred spaním rutinu

Je nevyhnutné, aby sa stážisti dostali do rutiny chodenia do postele v konkrétnom čase. Každú noc chodím do postele v inej dobe, pomýlia sa interiérový budík tela a narúša vaše vzory spánku. Tým, že sa dostanete do praxe spánku, ako aj prebudenie v konkrétnom čase, budú interiérové hodiny vášho tela oveľa konzistentnejšie.

Aj keď to nemusí hluk tak zábavne a príťažlivé, prebudenie sa v rovnakom čase cez víkend, ako to urobíte v týždni, vám prinesie úžitok. Nielenže sa budete cítiť menej groggy, ako aj oveľa viac nabité, ale budete po celý deň oveľa produktívnejší.

Získať aktívny

Cvičenie je nielen fantastickou metódou zlepšovania duševného zdravia a wellness, ako aj celkového blahobytu, ale aj fantastické pre zlepšenie kvality spánku. To je odvtedy hodinové cvičenie dve hodiny pred spaním zvyšuje prietok krvi vo vašich tepnách, čím zvyšuje teplotu tela a následne vás unavuje. Aktívny by sa mohol ísť na beh or dokonca niečo také ľahké ako prechádzka.

Jeden druh cvičebných stážistov dokáže urobiť na „Awe Walks“, ktorý spočíva v zaostrení a ocenení prírodného sveta okolo vás, namiesto toho, aby premýšľal o prechádzke, ako to znamená, že sa do konca naznačuje. „Awe Walks“ sú efektívnou technikou všímavosti, ktorá umožňuje ľuďom cítiť sa úplne spojené s ich emóciami; Výskumná štúdia ukazuje, že prechod na 15 minút „Awe Walk“ výrazne zlepšuje náladu. Môže to byť užitočná metóda pre stážistov, aby sa na konci dňa delilo stres, čo pomáha ich kvalite spánku.

Znížte podsvietenie na telefóne

60% študentov hlási, že sa cítia extrémne rozrušené, keď nie sú schopní získať prístup k svojmu telefónu, takže mnohí z nich berú so sebou telefón do postele – buď posúvať sa so sociálnymi médiami, využívajte ho ako alarm alebo oboje. V ideálnom prípade by stážisti opustili svoj telefón v jednom ďalšom priestore v noci, pretože využívanie telefónu hodinu pred spaním ich robí prakticky trikrát viac ako päť hodín za noc, avšak je to prax, že stáť je nepravdepodobné, že sa zlomia.

Ďalšou najlepšou vecou, ktorú môžu stážisti urobiť, je znížiť podsvietenie telefónu. V noci naše telo vytvára oveľa viac melatonínu – spánkový hormón. Preto sa cítime vyčerpaní, keď je vonku tma. Jasné svetlo z našich telefónnych techník však naše telo verilo, že je deň. Výsledkom je, že vytvárame menej melatonínu, čo vedie k zaspávaniu problému. Odmietnutie jasu telefónu najmenej dve hodiny pred tým, ako pôjdu spať, je menej pravdepodobné, že produkcia melatonínu umožní stážistom získať oveľa lepší nočný odpočinok.

Záverečné myšlienky

Rozstup, ako aj spánok sú účinné nástroje na revíziu, ktoré nakoniec boli ešte oveľa silnejšie, keď sa využívali spolu. Nielenže kombinácia oboch umožňuje účastníkom objavovať oveľa efektívnejšie, avšak dlhodobé stiahnutie pamäte študentov, ako aj následne z toho ich akademický výkon. Okrem rozstupov a spánku skontrolujte, ktoré ďalšie veci, ktoré majú stážisti porozumieť tomu, že sa budú robiť dobre pri skúškach.

Ak chcete získať oveľa viac tipov na spánok, skontrolujte nášho sprievodcu o skrytých výhodách spánku alebo na oveľa všeobecnejšie rady s revíziou, skontrolujte nášho sprievodcu tým najlepšími metódami, ktoré sa majú revidovať.

Rozumiete rozdielu medzi objavovaním a výkonom?

Pravdepodobne jedným z najdôležitejších rozdielov, ktoré môžeme urobiť, aby sme pomohli podpore našich účastníkov, je rozdiel medzi „výkonom“ a „učením“. Tento rozdiel môže byť niekedy dosť jemný, môže byť však mimoriadne významný.

Veľa času, keď veríme, že vidíme učenie, skutočne vidíme výkon. Výskumná štúdia sa začína zmysluplným rozlišovaním medzi týmito dvoma koncepciami. Na povrchu sa môže zdať, že idú ruka v ruke, ale výskumná štúdia rozpráva iný príbeh; Rovnako ako to má dôležité dôsledky pre presne to, ako ideme o mentorských ľudí.

Čo je to skutočne výkon? ako aj čo sa učí? ako aj aký je rozdiel medzi nimi?

Kniha Workshop Instructor Workshop

Výkon vs učenie

Výkon je to, čo možno určiť, ako aj pozorovať. Je to pomerne krátkodobý účinok, keď sa niečo vyučuje. Tradičný príklad je na konci hodiny, inštruktor žiada stážistov o niekoľko obáv, aby otestovali, čo sa „naučili“ za poslednú hodinu. Nie je prekvapením, že odpovede dostanú správne. Koniec koncov, boli im iba informácie povedané. Pokiaľ sa úplne nezmenili tak dobre, ako sa vôbec nepočúvali, väčšina stážistov môže dobre reagovať na toto vypočúvanie na konci lekcie.

V žiadnom prípade to však neznamená, že účastníci si toto porozumenie zachová zajtra, budúci týždeň, budúci mesiac, ako aj sezónu skúšky. Napriek tomu poskytuje stážistom (a potenciálne) inštruktorom falošnú dôveru, že sa tieto informácie naučili.

Naopak, objavovanie je proces akumulácie porozumenia a schopnosti nadviazať spojenie s predtým naučenými informáciami. Bežne nie je lineárna alebo čistá, pretože potrebuje účastníkov, aby zápasili s nápadmi (často sa chápu ako „žiaduce ťažkosti“).

Napríklad premýšľajte o dodržiavaní štúdie. Keď hodnotíme stážistov bezprostredne po lekcii, pravdepodobne vidíme, že existuje ich krátkodobý výkon (čo sa zdá, že blokovanie ukazuje ako efektívnejšiu techniku). Zatiaľ čo keď ich hodnotíme o týždeň neskôr, poskytuje oveľa lepšiu reflexiu toho, čo sa naučili (čo ukazuje, že prekladanie je efektívnejšie … ale viac o tom neskôr)

Aký je rozdiel medzi výkonom a učením?

Výkon je všeobecne krátkodobý v porovnaní s ostatnými, ako aj s výsledkom na pamäti (t. J. Výhra). Učenie, ktoré je nepretržitým procesom, sa bežne určuje proti našim predchádzajúcim schopnostiam. Pravdepodobne sa obidve nemôžu vyskytnúť účinne v rovnakom čase.

Výskumné dôkazy naznačujú, že výkon môže skutočne brániť dlhotrvajúcemu vzdelávaniu. Toto je odvtedy, čo sa zameriava na rýchle výsledky, ktoré sa vyskytujú pri výkone, môžu podporovať neúčinné objavovanie stratégií a, ako už bolo uvedené, poskytuje falošný pocit dôvery.

Ďalšie rozdiely, ktoré zdôrazňujú kontrast medzi výkonom a objavovaním, sú:

Výkon sa vyskytuje na základe konotácií úsudku alebo hodnotenia, zatiaľ čo objavovanie sa vyskytuje v neposúdnych prostrediach;

Výkon má tendenciu sa zhodovať s vysokým tlakom, zatiaľ čo objavovanie sa vyskytuje pri nízkych úrovniach tlaku;

Výkon sa kladie dôraz na preukázanie seba, zvyčajne vo vzťahu k ostatným, zatiaľ čo čisté zameranie na objavovanie je na zlepšenie.

Ako podporovať objavovanie nad výkonom

Ak výkon bráni učeniu, možno to naznačuje, že objavovanie môže v pravde zvýšiť výkon. Ak je to tak, potom skôr kontraintuitívne, dlhodobo, aby sme zlepšili výkon, musíme sa naň zamerať menej (ako sa týka slávnej frázy, „nevykrmujete ošípané neustálym vážením“).

Výskum „žiaducich ťažkostí“ môže hrať úlohu. Žiaduce ťažkosti presne ukazujú, ako musí byť úloha zložitá, aby pomohla účastníkom veriť v tému ťažko. Tým je pravdepodobnejšie, že objavia a nezabudnite. To znamená, že musí existovať aspekt zlyhania (niektorí výskumná štúdia zdôrazňuje, že miera úspešnosti 75% je veľkou mierou učenia). Zatiaľ čo pri výkone je cieľom osoby minimalizovať mieru zlyhania čo najnižšej úrovne

Ako presne teda môžeme pomôcť založiť kultúru, ktorá je ťažká pri objavovaní a využíva žiaduce ťažkosti? Sme presvedčení, že odpoveďou môže byť rozstup, prekladanie a postup pri vyhľadávaní. Pripomeňme si, čo to je, rovnako ako presne to, ako sú ťažké, ale žiaduce …

Rozstup

To znamená medzeru na štúdium, na rozdiel od toho, že ho napchávajú naraz. To zahŕňa testovanie porozumenia stážistov po odchode z času na to, aby zabudli, a nie bezprostredne po informáciách mentora.

Ťažké – pre študentov to bude menej uspokojujúce, ako sa hodnotiť bezprostredne po lekcii. Zistia, že je ťažšie spomenúť si na informácie a môžu urobiť viac chýb.

TúžbaAble – poskytne jasnejší koncept toho, čo stážisti skutočne robia a nevedia. Môžu určovať priestory vo vedomostiach, ako aj pochopiť, čo vyžadujú ďalšie výskumné štúdium. Zakaždým, keď si stážisti musia pamätať informácie po opustení času na zabudnutie, posilňuje to spojenia v ich dlhotrvajúcej pamäti.

Prekladanie

To znamená zmiešanie poradia, v ktorom inštruktori vyučujú témy, v ktorých stážisti metódia rôzne druhy otázok, ako aj v ktorých výskumných výskumov študuje svoje témy.

Ťažká – stážisti bežne odolali tejto metóde štúdia. Spočiatku je to oveľa menej obohacujúce a môže spôsobiť, že stážisti majú pocit, že sa nič nenaučili. Veľmi uprednostňujú štruktúru štúdia každej témy jeden po druhom. Stážisti môžu opäť urobiť viac chýb na prvom mieste, keď prekladajú štúdium.

Požadované – napriek predbežným prekážkam, prekladanie zvyšuje dlhodobú udržanie pamäte, vyvolanie a výkon vyšetrenia.

Vyhľadávacia prax

Je to všetko o vytvorení riešenia otázok, pod nízkymi podielmi, aby sa zabezpečilo, že tieto obavy sú skôr objavujúcou stratégiou ako predstavením. Nejde iba o vykonávanie testov metódy, ako aj o minulých dokumentoch, avšak rovnako o stážistoch, ktorí odpovedajú na obavy, pretože najskôr objavia informácie, a nie iba preskúmanie informácií z prezentácie.

Ťažké – keď sa stážisti môžu najskôr urobiť viac chýb, ako aj veľmi uprednostňujú informácie o informáciách, než aby ich museli vyriešiť sami.

Žiaduce – dôkazy neustále preukázali prax na získavanie, vrátane predbežných otázok, aby boli efektívne pri pomoci stážistom mať na pamäti viac informácií, a preto pri skúškach dosahujú oveľa lepšie výsledky.

Záverečné myšlienky

Existuje teda dôležitý rozdiel medzi objavovaním a výkonom. Zatiaľ čo výkon je krátkodobou obrazovkou porozumenia a súčasných schopností, objavovanie je nepretržitým pokrokom a akumuláciou týchto vedomostí. Pri výučbe by sme sa mali zameriavať na učenie, pretože dlhodobo je to jediná metóda, ktorá neustále zvyšuje výkon.

Pri implementácii týchto stratégií je dôležité mať na pamäti, že to, čo stážisti majú radi, nemusí byť nevyhnutne to, čo je pre nich najlepšie. Za predpokladu, že väčšina stážistov uprednostňuje napchávanie pred rozstupmi, uprednostňujú blokovanie pred prekladom, uprednostňujú opakované čítanie a zdôrazňujú prax na získavanie. Môže pomôcť stážistom vysvetliť výhody týchto „žiaducich ťažkostí“ pri učení, aby sa zabezpečilo, že pochopia, že budú mať výhody neskôr.

Nitro World Games sa vracia do Salt Lake City

Nitro World Games oznámilo, že sa v roku 2018 vráti do Salt Lake City s dvoma novými disciplínami – Nitro Rallycross a FMX Quarterpipe. Tretie výročné podujatie sa uskutoční 22. – 23. septembra v areáli Utah Motorsports.

Spoločnosť Nitro Rallycross bude obsahovať najlepších šoférov na svete na účelovej, stálej dráhe v areáli Utah Motorsports. “Rozumiem pretekám a chápem skákanie,” povedal Travis Pastrana, veterán šoféru, ktorý založil Nitro World Games. „S pomocou expertov Ken Block and Industry, Nitro postaví stopu, ktorá umožňuje najlepším šoférom stúpať do nových výšok. Vďaka týmto skúsenostiam a silným výsledkom spoločnosti Nitro World Games pre bezpečnosť a inovácie budú šoféri schopní tlačiť svoje autá a rozvíjať šport. “

Freestyle MotoCross Quarterpipe bude obsahovať mechanickú rampu, ktorá umožní upravenie stupňa vzletu a pristátia. Potrubie bude vysoké 32 stôp a široké 70 stôp, čo je takmer dvojnásobok veľkosti potrubí politiky. Súťaž bude obsahovať osem jazdcov, z ktorých každý bude mať dva pokusy vyčistiť východiskovú výšku skôr, ako sa zvýši na vyššiu úroveň.

Očakávajú sa ďalšie oznámenia týkajúce sa súťaží BMX, Skate a Scooter.

Medzi sponzorov Nitro World Games 2018 patria Utah Sports Commission, Red Bull, Kevlar, Yokohama, letectvo Spojených štátov, Subaru a Volkswagen.

„Sme nadšení, že môžeme pokračovať v partnerstve s jednou z najlepších akčných športových udalostí na svete, Nitro World Games, ktoré tiež prináša významný ekonomický vplyv a komplexné medzinárodné vystavenie nášmu veľkému štátu,“ uviedol Jeff Robbins, prezident a generálny riaditeľ Športová komisia v Utahu.

V roku 2016 debutoval v Salt Lake City v Salt Lake City.
Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Región Loudoun, ktorý bude mať premiérové futbalové služby v rokoch 2021–2025

Premier Soccer Services prinesie svoje každoročné východné pobrežie Premier Cup do Loudoun County vo Virgínii na päť rokov od roku 2021. Augustový turnaj, zabezpečený športovým cestovným ruchom Loudoun, je Očakáva sa, že každoročne kreslí nespočetné množstvo účastníkov, ako aj divákov.

“Toto sú výnimočné správy, ako sa nemohlo prísť v oveľa lepšom čase, keď sa snažíme reštartovať dôležitú ekonomiku cestovného ruchu Loudouna,” uviedol prezident Loudoun, ako aj generálny riaditeľ Beth Erickson. „Minulý rok sme predstavili značku Loudoun Sports Tourism, aby sme ukázali náš záväzok v oblasti športového priemyslu, ako aj ochranu tejto konkurencie ukazuje, že naše zlepšené úsilie na tomto trhu sa už vyplácajú.“

Inauguračná súťaž sa bude konať 27. – 29. augusta 2021 na 15 poliach v Evergreen Sportsplex, Philip A. Bolen Memorial Park a Brambleton susedský park na východ. Budúce súťaže sa tiež budú umiestniť v Evergreen SportsPlex, ako aj v Bolen Parku, s pridaním 10 polí v Hal, ako aj regionálny park Bernie Hanson, ktorý sa otvorí na jar 2022.

“Sme nadšení, že môžeme priniesť Premier Cup East Coastline Pohár do Loudoun County vo Virgínii,” uviedol prezident futbalových služieb premiéry Scott Spencer. „Šanca rozšíriť futbalové podujatie pre mládež najvyššej úrovne, na chodbe s najväčšou populačnou základňou v štvor- až šesťhodinovej jazde, nebolo možné preniesť. Mali sme konkurenčné ponuky od rôznych potenciálnych hostiteľov, avšak spoločnosť Loudoun poskytla najlepšiu kombináciu polohy, vynikajúce vybavenie, atrakcie a podporu spoločnosti Loudoun Sports Tourism. “

Súťaž bude zahŕňať mladých chlapcov, ako aj ženy U-11 do tímov U-19. Premier futbalové služby odhaduje, že 100 tímov (55 mimo trhu) sa zúčastní turnaja 2021, čím sa vytvorí 1 650 vesmírnych nocí. Očakáva sa, že tento počet sa do roku 2025 zvýši na 275 tímov (115 mimo trhu), čím sa v rámci programu päť rokov vytvorí 12 500 vesmírnych nocí.

“Sme veľmi poctení, že sme držali premiérový pohár East Coastline v Loudoun County,” uviedla Torye Hurst, športová cestovný ruch Loudoun/Navštívte Loudoun pre predaj, šport a služby. „Je to vynikajúca šanca predstaviť naše športové zariadenia, ako aj cieľ návštevníkov z východných Spojených štátov.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

FieldLab udalosti na vykonávanie výskumnej štúdie počas Holandska proti Lotyšsku v aréne Johan Cruijff

Nová výskumná štúdia bude vydaná udalosťami FieldLab počas Holandska v Lotyšsku 27. marca. MAXIMAL 5 000 divákov bude schopná Prejdite na kvalifikáciu svetového pohára ™ FIFA 2022 za prísnych podmienok v aréne Johan Cruijff, vďaka čomu je najväčšou výskumnou štúdiou, pretože Fielbs sa začal v Holandsku už vo februári. Výskumná štúdia by mohla hrať funkciu pri urýchlení návratu divákov na štadióny, ako aj ďalšie udalosti bezrizikovým a zodpovedným spôsobom. Môže to byť tiež nevyhnutné pre záverečné fázy odbornej futbalovej sezóny.

Výskumná štúdia FieldLab počas zápasu medzi Holandskom a Lotyšskom sa zameria na politiku testovania (rýchle testovanie), ako aj na využitie aplikácie Coronacheck, ktorá sa využije na kontrolu, či majú návštevníci nepriaznivé výsledky testov.

Ak sú výsledky výskumnej štúdie pozitívne, mohlo by to zvýšiť možnosť návratu na úplné futbalové štadióny v záverečných fázach futbalovej sezóny 2020/21, ako aj počas (znovu naplánovaných) majstrovstiev UEFA Európy 2020.

Pred dosiahnutím tohto bodu môže byť obmedzený počet divákov schopný prezerať hry tým, že zostanú od seba vzdialené 1,5 metra, napríklad na začiatku súčasnej sezóny, keď sa efektívne usporiadalo 130 zápasov.

Ak nebezpečenstvá zostanú v rozlíšení, malo by to byť možné v máji, ako aj v júni-čiastočne na základe výsledkov polí-podniknúť konečné kroky smerom k zvýšeniu schopností, ako aj zošrotovania požiadavky na 1,5 metrov.

Výskumné bubliny
Rovnako ako predchádzajúce FieldLabs, aj počas zápasu medzi Holandskom a Lotyšskom bude nastavených niekoľko bublín výskumnej štúdie. Každá bublina sa využije na testovanie potenciálnych nebezpečenstiev, ako aj na prvky správania týkajúce sa návratu divákov k rozsiahlym udalostiam bez toho, aby sa rešpektovalo pravidlo 1,5 metrov. Napríklad pri kontrole rôznych možností sedenia, nákup, do ktorého diváci vstupujú, rôzne vzorce sedenia, ako aj oddelenie divákov po príchode.

Okrem toho bude jeden z bublín zahŕňať pracovnú pozíciu vedeckej výskumnej štúdie od Tu Eindhovena o distribúcii aerosólov vo vzduchu. To bude zahŕňať výskum hromadenia koncentrácií aerosólov na štadiónoch, ako aj účinnosť krokov zameraných na zníženie koncentrácií aerosólov. V decembri 2020 sa na vykonávanie predbežných meraní v aréne Johan Cruijff bez divákov použili syntetické aerosólové generátory.

Udalosti FieldLab
Podujatia FieldLab sú spoločným úsilím odvetvia podujatí v Holandsku, ako aj holandskej vlády. FieldLab vykonáva užitočnú výskumnú štúdiu, takže porozumenie, ako aj údaje, sa dajú zhromaždiť, aby umožnili väčšiemu počtu divákov ísť na udalosti bezrizikovým a zodpovedným spôsobom. Počiatoční piloti boli vyvedení napríklad na konferencii, divadelnej show, vnútornom koncerte, tanečnom podujatí a dvoch odborných futbalových zápasoch.

Celosvetová hra medzi Holandskom a Lotyšskom je tretí futbalový zápas, ktorý sa má preskúmať. Výsledky z týchto poľnýchLabov možno využiť na odporúčanie holandskej vlády, aby bolo možné doladiť hodnotiace rámce, ako aj Corona Pathmap je možné upraviť. Zistenia sa tiež môžu využiť na holandský plán národných udalostí, ktorý je zameraný na organizovanie plne založených podujatí spoločnosti, ako aj na podujatia divákov od 1. júla bez toho, aby sa implementoval pravidlo 1,5 metrov.

Celosvetové udalosti ALSD sa zameriavajú na zvýšenie príjmu prostredníctvom nových stavby, prestavby a rozšírenia služieb, okrem F&B, prémiového sedenia, pohostinstva, inovácií a opätovného otvorenia s dôverou. Ak chcete získať oveľa viac informácií, ako aj zaregistrovať sa, kliknite na banner nižšie …

ALSD Worldwide 2021 organizuje futbalový klub v Liverpoole 6.-7. septembra a bude fungovať na vysokej úrovni, výstavných a sieťových podujatiach, okrem technických výletov spoločnosti Anfield, Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBiz
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Golf Podcast: Pri praktizovaní dôvery na golfové ihrisko

Dr. Patrick Cohn, odborník na golfovú psychológiu a autor programu CD „Golfer’s Mental Edge“ CD, učí amatérskeho výletu profesionálnych golfistov, ako zlepšiť svoju mentálnu hru golfu.

Na tomto týždni Golf Psychology Session Session, mentálna hra golfového odborníka a autor mentálnej hry golfu, Dr. Cohn, odpovedá na otázku golfistov o tom, ako sa venovať praktickej dôvere na golfové ihrisko.

*Stiahnite si podcast golfovej psychológie #149 (kliknite pravým tlačidlom myši a do počítača „Uložiť ako“)

Prihláste sa na odber podcastu golfovej psychológie prostredníctvom iTunes

*Získajte úplne bezplatnú správu o golfovej dôvere, aby ste zlepšili svoje predshot rutiny.

*Dozviete sa oveľa viac o programoch golfovej psychológie Dr. Cohna.

*Pozrite sa na program CD a zošita Golffera Mental Edge.

Naučte sa osvedčené techniky, aby ste s istotou vykonávali!

Trpíte jemnou dôverou po zmeškaných zásahoch, hraní s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a nezvinení na kurze?

Ak trpíte nedostatkom zamerania, nízkej dôvery alebo iných problémov s mentálnou hrou na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti sa naučili, ako vykonávať s najvyššou dôverou v konkurenciu, takže sme vyvinuli zošit a program CD Golffera, ktorý vám pomôže!

Program Golffera Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými študentmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru a zlepšiť konzistentnosť v kurze.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3 a pracovný zošit o mentálnom okraji 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre najvyššiu dôveru

Čo hovoria študenti?
“Mentálna stránka je všetko v golfe – schopnosť vidieť výstrel alebo líniu a počítať s tým, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt.” Dr. Cohn mi pomohol spoľahnúť sa na moju hru a na to, aby sa zdvihol. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Trip

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám povedať, ako jasne som bol schopný myslieť počas všetkých štyroch kôl turné. Ľahký herný plán, ktorý ste mi dali, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, aký veľký tlak bol, bol som schopný ovládať svoje myšlienky a vykonať. Ďakujem Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silné stratégie golfovej dôvery!

Robíte počas svojej rutiny predshotu nejaké „nákladné“ chyby mentálnej hry?

Pozrite sa: 6 „nákladných“ chýb, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Stiahnite si našu úplne bezplatnú správu o dôvere v Golf!

Tu sa dozviete, čo by mala byť v prvom rade mentálna hra v oblasti mentálnej hry, 6 spôsobov, ako sa vaša mentálna rutina rozpadne, prečo je nerozhodnosť váš najhorší nepriateľ v golfe a ďalšie!

6 „nákladné“ chyby, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Čo hovoria zákazníci?

“DR. Cohn, moja golfová hra sa zlepšila, pretože keď som prvýkrát dorazil na peaksports.com! Dali ste mi len dosť informácií na okamžité zlepšenie! Potom bolo iba ničím bezbožným stať sa predplatiteľom Peaksports! Ďakujem, že ste mi pomohli vylepšiť moju hru a pôžitok – dokonca aj cez noc! Ste najlepší! “
~ Randall Estes

Zvýšte svoju dôveru a zamerajte sa na odbornú koučovanie mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť dobyť vaše problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám úplne zadarmo na číslo 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný vykonať s istotou, ktorá umožnila môj štýl žiariť – nie oveľa viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitu. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem ti veľmi pekne.”
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Raleigh-Durham vybraný ako kandidátske mesto na 2027 letných svetových univerzitných hrách

Spojené štáty americké svetové univerzitné športové federácie (USIUSF) si vybrali Raleigh-Durham v štáte N.C. ako svoje kandidátske mesto na letné svetové hry na svetovej univerzite v roku 2027. Tohtoročné hry sa umiestnia v Chengdu, Sichuan v Číne.
RALEIGH-DURHAM, N.C.-trh Raleigh-Durham v Severnej Karolíne bol vybraný ako obľúbený pozícia letných svetových univerzitných hier z roku 2027 Spojených štátov svetovej univerzitnej športovej federácie (USIUSF).

Svetové univerzitné hry sú najväčšou udalosťou na svete pre praktikantov. Hry sa konajú každý druhý rok v podivnom roku, v rovnakom roku zima aj letné hry. Hry fungujú 15 športov vrátane olympijských svoriek, ako sú atletika (trate aj pole), basketbal, potápanie, gymnastika, plávanie a volejbal. Hold City môže navrhnúť ďalšie športy na začlenenie do hier. Letné svetové univerzitné hry sa počas letných mesiacov umiestnia počas približne dvojtýždňového obdobia.

Dan Guerrero, prezident Spojených štátov Worldwide University Sports Federation (USIUSF), povedal: „Sme veľmi nadšení z možnosti priniesť letné svetové univerzitné hry späť do USA, kde sa v roku 1993 konal iba raz, v roku 1993 v roku 1993 v roku 1993 Buffalo, New York. “

Hry letných svetových univerzít sa konali v takých svetových mestách, ako sú Bangkok, Peking, Mexico City, Moskva a Tokio. Hry boli založené v 50. rokoch 20. storočia, ako aj v roku 2019 znamenalo 60. výročie.

Počet účastníkov letných svetových univerzitných hier sa zvyčajne predstavuje viac ako 10 000, zložených zo 7 000 športovcov, ku ktorým sa pripojilo ďalších 3 000 trénerov, administrátorov a podporných pracovníkov. Letné svetové univerzitné hry dostávajú viac ako 3 000 hodín ochrany vysielania, ktoré sleduje publikum okolo sveta s viac ako 300 miliónmi v 150 krajinách. Desiatky miliónov ďalších divákov dodržiavajú hry prostredníctvom webových a sociálnych sietí. Nezávislé štúdie tretích strán zdokumentovali ekonomické účinky letných svetových univerzitných hier v rozmedzí od 150 dolárov a 350 miliónov dolárov.

Očakáva sa, že proces citátov pre hry bude pokračovať počas roku 2021, ako aj do jari 2022, keď sa v súčasnosti predpokladá, že svetová univerzitná športová federácia (FISU) odhalí mesto Hold City 2027.

Tennis Podcast: Ovládajte svoje emócie počas zápasov

, ktoré zostanú zložené pri strate zápasu

Vitajte na zasadnutí šesťdesiatdeväť z tenisového psychológie podcastu.

Patrick Cohn v Sports Psychology for Tenis je mentálna hra tenisových odborníkov a pomáha hráčom turnajov, tenisových trénerov a rodičov zlepšovať dôveru, zameranie a vyrovnanie pomocou stratégií psychológie športu.

V tomto týždni tenisovej psychológie Dr. Cohn:
Pomáha rodičom, ktorých dieťa zápasí, keď stratí pár sád v rade a počas zápasu sa rozčuľuje a frustruje.

Toto je pre juniorských tenisových hráčov veľmi častý problém.

*Stiahnite si podcast tenisovej psychológie #69 (kliknite pravým tlačidlom myši a do svojho počítača „Uložiť ako“)

Prihláste sa na odber podcastu tenisovej psychológie prostredníctvom iTunes

*Odošlite svoju mentálnu tenisovú otázku Dr. Cohn na Top Performance Sports

*Stiahnite si úplne bezplatnú správu o tenisovej psychológii, aby ste zlepšili svoje myslenie medzi bodmi

Vylepšite svoju mentálnu tvrdosť pre tenis rýchlo pomocou nového zvukového programu Dr. Cohnovho zvukového programu dôveryhodnosti!

Naučte sa osvedčené metódy mentálnej hry, aby ste mohli vykonávať čo najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate to najlepšie a veľa sebavedomej hry na zápasy?

Úspešní tenisti sa naučili, ako vykonávať s najvyššou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a vykonávať s najvyššou sebaúctou v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť vašu duševnú tvrdosť v tenise a objaviť silné a preukázané mentálne herné metódy, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Ďakujem vám za všetky vedomosti, nástroje, materiál a pomoc, ktorú ste mi poskytli počas tohto kurzu. Bol to skutočne skvelý zážitok. Teším sa na integráciu tohto systému mentálneho tréningu nielen do študentov v klube, ale tiež prinesiem toto fantastické vzdelanie vonku k športovcom, ktorí sú skutočne odhodlaní, a snažím sa dosiahnuť ich najvyšší výkon. “
~ Tim Whitehead, hlavný tenis profesionál, MGCP

Stiahnite si našu úplne bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Zistite, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu úplne bezplatnú tenisovú správu o psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ najlepším alebo najhorším prínosom na súde.

Ak efektívne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna technika, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré potrebujete na zvládnutie, aby ste zvýšili svoju dôveru a výkon medzi bodmi.

Kliknite sem a stiahnite si svoju úplne bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči medzi bodmi medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
“DR. Cohn, jedným z mojich cieľov je stať sa svetovým trénerom, existuje niekoľko trénerov z USA, ktorí ma inšpirovali najviac drevených, detských Shula a Pat Riley. Po práci s vami teraz tiež uvádzam vaše meno medzi najvplyvnejšími trénermi v mojom odbore! “
~ Franz

Zvýšte svoju sebaúctu a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť dobyť vaše problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám úplne zadarmo na číslo 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti mentálneho koučovania?
„V mene všetkých našich trénerov, ktorí sa zúčastnili konvencie Coaches ITA Coaches z roku 2004, by som sa vám chcel poďakovať za to, že ste slúžili ako odvádzaný lekár. Viem, že tréneri cítili, že to bolo uspokojivé a poučné. Veľmi si vážime, že ste si našli čas na prípravu a prezentáciu takej výnimočnej kliniky v prospech našich trénerov. “
~ Nancy Breo, ITA Dohovor

Catamount Path Assoc. Ponúka ďalšie dva týždne v backcountry lyžovaní v Bolton Valley

Burlington, VT – Združenie Catamount Path Association vám chce pomôcť nadviazať zručnosti a dôveru potrebné na to, aby ste sa dostali von a bezpečne skontrolovali všetky neuveriteľné backcountry terény. Ponúkané tu vo Vermonte. Nezáleží na tom, či ste nikdy neboli na lyžiach alebo ste dokonalým zjazdovým lyžiarom alebo stravníkom, Asociácia Catamount Path Association Get Out & Backcountry Insument Series vám môže pomôcť nechať výťahy pozadu.

Začať nový šport alebo kontrolu novej aktivity môže byť dosť skľučujúce. Objavovacia krivka môže byť strmá a veci, ako je objavovanie vybavenia, dešifrovanie Lingo, ako aj objavenie vhodných miest aktivít môže byť mimoriadne frustrujúce, keď nerozumiete tomu, čo neviete. Našťastie asociácia Catamount Path Association Get Out & Backcountry Insument Series je tu, aby som pomohla.

Každú nedeľu vo februári ponúka združenie Catamount Path Association v spojení s Resort v spoločnosti Bolton Valley celý rad programov, ktoré pomáhajú ašpirujúcim prieskumníkom backcountry, ktoré vytvárajú zručnosti potrebné na to, aby sa dostali sami. Ťažko pracovali na tom, aby sme sa ubezpečili, že existujú možnosti pre každý typ snehového posúvača, ako aj vytvorili štyri rôzne, extrémne zamerané stopy, ktoré sú navrhnuté tak, aby učili jasne definované súbory zručností, ako aj kompetencie špecifické pre typ používaných zariadení.

Štyri rôzne programy ponúkané vo februári sú úvod do Overland Touring, stredne pokročilé turné po zemi, TELEMARK TOWN, ako aj úvod do horských turné. Nižšie je uvedené viac informácií o každom kurze. Nepamätajte si, že sa indikácia zobrazí, ak zistíte, že je skvelé. Úplne prvé dva týždne prešli mimoriadne dobre, rovnako ako sa zúčastňujú iba ďalšie dve nedele!

Úvod do turné po krajine

Táto úvodná skladba je zameraná na nového lyžiara, ktorý sa snaží vyskúšať point-to-point backcountry Touring na ceste Catamount alebo iné podobné stopy využívajúce ľahké, kovové hranolové lyže bez vosku.

Zostávajúce dátumy: nedeľa 15. februára 2015

Stredne pokročilé turné po zemi

Naša stredná turistická trať sa zúčastní turné s backcountry mentorom, kde sa skupina pozrie na ľahšie backcountry trate v prehliadaní učiacich okamihov. Tento program je určený na prípravu účastníkov, aby sa zúčastnili akéhokoľvek typu úvodných zájazdov bezplatného cesty Catamount.

Zostávajúce dátumy: nedeľa 15. februára 2015; Nedeľa 22. februára 2015
Úvod do odbočky Telemark

Táto dráha je určená pre lyžiarov, ktorí sa snažia vysporiadať s postupne náročným terénom backcountry, alebo s tými, ktorí chcú ochutnať zájazdy tým, že môžu využiť oveľa lepšiu výhodu v zjazdových oblastiach. Tento program sa umiestni na jednoduchých zjazdových stopách a zameria sa na demonštráciu, metódu, ako aj na vyhodnotenie správnej techniky telemarku.

Zostávajúce dátumy: nedeľa 15. februára 2015

Úvod do Mountain Touring

Táto dráha je určená pre profesionálnych lyžiarov na úrovni, ako aj pre jazdcov, ktorí sú noví pri kontrole backcountry. Možno ste si kúpili svoju prvú sadu zariadení alebo Splitboard a hľadáte nejaké usmernenie o jeho využití, ako aj bezpečne aj zodpovedne aj zodpovedne v lese.

Zostávajúce dátumy: nedeľa 22. februára 2015; Nedeľa 22. februára 2015 (kurz špecifického pre Splitboard)