Ripken Baseball Signs Stewbowie Sports & Entertainment ako exkluzívna sponzorská predajná agentúra

Ripken Baseball podpísala Stewbowie Sports & Entertainment, aby exkluzívne reprezentovala svoju značku Youth Sports vo všetkých sponzorských predajoch. Stewbowie poskytne strategické partnerstvá a predaj reklamy vo všetkých nehnuteľnostiach a aktívach vo vlastníctve baseballu Ripken.

„Za posledných pár rokov sme zažili neuveriteľný rast a hľadáme partnerov, ktorí s nami chcú stavať,“ povedal Mike Kenney, výkonný viceprezident spoločnosti Ripken Baseball. „Prístup Stewbowie k generovaniu výnosov a preukázaným výsledkom víťazných obchodov nám pomôže posunúť našu firmu na inú úroveň a nájsť nové spôsoby, ako generovať príjmy prostredníctvom pomenovovacích práv, sponzorstva a partnerstiev B2B. Tešíme sa na spoluprácu so značkami, ktoré sú v súlade s hodnotami Ripken Way a našimi cieľmi, aby sme pomohli rozšíriť hru baseballu. “

Ripken Baseball ponúka najpamätnejšie zážitky z mládežníckeho športu, kombinujúce zariadenia a správu udalostí. Ripken Baseball prevádzkuje športové komplexy v Aberdeene v Marylande; Myrtle Beach, Južná Karolína a Pigeon Forge, Tennessee, ako aj celoštátne programovanie prostredníctvom svojich turnajov Ripken Select. Viac ako 120 000 mládežníckych baseballových športovcov a viac ako 400 000 hostí navštevuje každoročne cestovanie z 50 štátov a 12 krajín.

“Je nám cťou mať príležitosť reprezentovať také ikonické meno, ako je Ripken Baseball,” uviedol Karl Mawhinney, Stewbowie, zakladateľ LLC a generálny riaditeľ. „Názov Ripken je synonymom dokonalosti a sme nadšení, že s nimi spolupracujeme na vytvorení úspešných sponzorských programov na dosiahnutie cieľov našich partnerov v rozsahu.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Darn Hard daruje ponožky jednotlivcom

Rutland – dva týždne pred jej diagnostikovanou rakovinou prsníka, Jackie Dutil kúpila dva ponožky. Ponožky, ktoré vyrobil v Northfielde Darn Hard Vermont, boli funkčnou nevyhnutnosťou, ale čoskoro sa overilo, že je inšpiratívnou voľbou.

„Pri dostávaní chemoterapií pri rakovine Foley som si stále všimol dve malé slová na prsty mojich ponožiek,„ sakra tvrdý “, hovorí Jackie. “Ako nedávny vdova a pacient s rakovinou sa zdalo ako tip, ktorý som v živote potreboval, že som bol skutočne, zatracený tvrdý.”

Tieto dve slová vyvolali v Jackie túžbu pomôcť a povzbudiť ostatných jednotlivcov s rakovinou, ktorí čelia emocionálnym a fyzickým výzvam diagnostiky rakoviny. Jackie sa natiahla na Darn Hard Vermont, nielen sa podelila o svoj príbeh, ale požiadala o pomoc pri nákupe ponožiek, aby mohla pomôcť jednotlivcom rakoviny v Coley Cancer Center v Rutland Regional Medical Center, kde sa liečila.

Darn Hard Vermont veľkoryso zaviazaný tým, že Jackie používa zľavu na ponožky, ktoré by kúpila na dar, a navyše rozšírila vplyv svojho daru darovaním 200 ponožiek. Jackie a Darn Hard Vermont obdali 200 párov Rutland Regional a ďalšie ponožky pre jednotlivcov rakoviny v iných nemocniciach.

„Je nám cťou spolupracovať spolu s Regionálnym lekárskym centrom Jackie a Rutland, aby sme pomohli podporiť„ sakrí tvrdé “jednotlivcov v Coley Cancer Center,“ povedal Ric Cabot, prezident a generálny riaditeľ Darn Hard Vermont. „Naše ponožky sú vytvorené tak, aby sa postavili na najťažšie cesty, ktoré nie sú výlučne atletické úsilie. Aj keď by rakovina nemala nikoho definovať, fráza „Darn Tough“ má neobmedzené aplikácie a sme pridelí, že je spojená s takými silnými jednotlivcami. “

„Tento veľkorysý dar od Jackie a Darn Hard of Vermont je inšpiratívny,“ hovorí Jessica Greco, vedecká sociálna pracovníčka v Centre Foley Cancer Center. „Ako sociálny pracovník sa zaoberám výzvam diagnostiky rakoviny z prvej ruky a pomáham jednotlivcom naučiť sa, ako sa vysporiadať a ako to prejsť, ale existuje niečo zvláštne o daru podpory od niekoho, kto skutočne bol na tejto ceste. Je nám cťou, že Jackie a Darn Hard Vermont tento dar veľkoryso darovali našim pacientom. “

S každou distribuovanou dvojicou ponožiek je poznámka od Jackie. „Chcela som každému človeku pripomenúť silné stránky,“ povedala, „či už je to ich viera, talent, rodina alebo priatelia a ja som chcel, aby vedeli, že mi to záleží.“

Americká organizácia Cornhole, ktorá je pripravená rozšíriť značku

, svetové ústredie pre riadiace telo športu Cornhole je pripravené na drapáky.

Americká organizácia Cornhole hovorí, že sa sústreďuje zvyšok roka na rozširovanie svojich hlavných ponúk turnajov po celej krajine a nájdu trvalý domov, ktorý bude slúžiť ako centrum značky pre nadchádzajúce roky.

Na rysovacej doske sú také vlastnosti ako sieň slávy, múzeum, mediálne štúdio a centrum udalostí. ACO bude pokračovať v skautských zariadeniach, ktoré by boli schopné prispôsobiť sa týmto plánom. Neexistuje stanovený termín na rozhodnutie o ústredí.

“Je to ďalší logický krok v raste ACO a Cornhole,” uviedol Frank Geers, zakladateľ a generálny riaditeľ ACO. „Aj keď máme národnú stopu pre naše súťaže, chceme si založiť stredobod, kde nielenže dokážeme usporiadať hlavné podujatia v kukurici, ale môžeme prilákať fanúšikov a hráčov počas celého roka. Pozerali sme sa na miesta v našej domovskej oblasti Milford, ako aj v severnom Kentucky, v centre mesta Cincinnati a na severných predmestiach. Zatiaľ čo každá oblasť má svoje pozitíva, chceme sa ubezpečiť, že máme priestor na rozšírenie a z toho, aby sa naše sídlo stalo cieľom pre rodiny, aby mohli hrať a zostať. “

ACO je vo svojej 17. sezóne a 30 súťaží naplánovaných v sezóne 2021-2022, končiace majstrovstvami sveta v júli v Branson v Missouri. Letná sezóna je zvýraznená festivalom „Go the Didaly“ na filmovej stránke Film of Dreams 26. augusta.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

5 dní ohňostroja na 4. júla 2018

V štáte Green Mountain by ste mohli vidieť ohňostroje každú noc v štáte Green Mountain.

3. júla | Ohňostroje City of Burlington, Park Waterfront Park
Oslavujte skoro s mestom Burlington. Toto Groovy Get Geting obsahuje skvelé jedlo, veľa zeleného prikrývky a skvelých ľudí, ktorí sledujú. Potraviny a slávnosti sa začínajú o 17:00. pri vode. Ohňostroj začína o 21:30.

3. júla | Ohňostroj pre slobodu, Mt. Snow
Party sa začína na hlavnej ulici a obsahuje BBQ z Reuben’s Smokehouse, Beer, Ice Cream, Lawn Games, Firepits a úplne zadarmo od 7:30 do 30:00, po ktorej nasleduje živá hudba z Beaste Mode a Greye. Ohňostroj začína v tme alebo okolo 21:15.

3. júla | Summer festivalu TD Bank 2018, Grafton Trails a Outdoor Center
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

4. júla | Ludlow Fireworks Display
Mesto Ludlow bude hostiť ohňostroj v rekreačnej oblasti West Hill, ktorý sa začína o 21:30. Príďte skoro, aby ste chytili živý koncert Chris Kleeman o 19:00.

4. júla | Starý Vermont 4., Billings Farm a Múzeum
Jazda na koni, jazdy na vare, vrece, tvorba vlajok, historické prejavy a debaty, čítanie Deklarácie nezávislosti v poludnie a hra baseballu robí túto oslavu 4. júla veľkou rodinnou možnosťou. beží od 10:00 do 17:00.

4. júla | 70. Warren 4. júla Parade
Táto divoká, šialená a bezbožná zábavná prehliadka, Street Dance a Family Festival sa začína o 10.00 hod. Na hlavnej ulici vo Warrene. Strana ide celý deň, do 20:30 a je tak populárna, že od 8:00 do 16:00 budú mať úplne bezplatné kyvadlové autobusy. do satelitného parkovania mimo mesta.

Tohtoročné podujatie sa nachádza množstvo predajcov potravín vrátane American Flatbread, Green Mountain Grillbillies, Grace’s Tamales a Pingala Cafe. Nenechajte si ujsť úplne bezplatnú živú hudbu od Skrarkestra na verande Warren Store, ako aj od šialencov Scramblers a VA-ET-Vient.

Oslava je povinná byť extra veľká – mesto oslavuje 60. výročie založenia strediska Sugarbush Mountain Resort so založením ohňostrojov na vrchu.

5. júla | TRIPTIVAL TRIPTIVAL TD TD BANK 2018, Chittenden
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom v Mountain Top Inn. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

7. júla | Ohňostroj na Magic Mountain
Dňa 7. júla organizuje Magic Mountain svoju každoročnú oslavu Dňa nezávislosti, doplnenú živou hudbou, grilovaním a ohňostrojmi. Po prehliadke v Londonderry, Vt., Ktorý začína o 11:00, ponúka hora golf Disc. Od 17:00 sa podáva grilované jedlo. Goofyfoot bude hrať živú hudbu od 7: 30-11: 30:00. Na palube bude pivo a červené víno plus grilované jedlo a vyprážané cesto. Ohňostroj začína medzi 9:15 a 21:30.

7. júla | Deň nezávislosti, ohňostroj, Burke Mountain
Nenechajte si ujsť úplne bezplatnú súťaž Bounce House and Kids Waľing v Sherburne Base Lodge, plus veľa skvelého jedla a živej hudby s Aerolites. Brány otvorené o 17:00. (Vstupenky 5 dolárov) a ohňostroj idú za súmraku.

7. júla | Summer festivalu TD Bank 2018, Randolph
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom v Brunswick School. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

8. júla | TRIPTIVAL TRIPTIVAL TD TD Bank 2018, koncertná lúka TRAPP Family Lodge Meadow
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

6 otázok Rosenshine navrhol, aby ste sa opýtali svojich študentov

, pravdepodobne jedným z najsilnejších a najúčinnejších prvkov Rosenshineových princípov výučby je význam kladenia otázok. Sú však niektoré typy otázok lepšie ako iné? Poďme sa rýchlo pozrieť na princípy Rosenshine pred zdôraznením 6 otázok, ktoré odporúča, aby sme použili v triede, aby sme študentom pomohli myslieť oveľa hlbšie …

Prečítajte si nášho kompletného sprievodcu po Rosenshineových princípoch výučby …

Zarezervujte si Rosenshine’s Principles CPD Workshop

Aké sú Rosenshineove princípy výučby?

10 princípov výučby Rosenshine pochádza z troch výskumných oblastí:

Kognitívna veda

Praktiky triedy

Kognitívna podpora

Cieľom týchto princípov je riešiť to, ako sa ľudia učia a získavajú nové informácie, ako aj to, ako môžu učitelia vykonávať efektívne stratégie v triede. V súčasnosti sa tieto princípy stávajú čoraz obľúbenejšími vo vzdelávaní – as dobrým dôvodom: poskytujú veľmi potrebný most medzi výskumom a praxou.

Najmä tretí princíp výučby Rosenshine je všetko o položení vysokého množstva kvalitných otázok. Keďže samotné učenie sa nemožno priamo pozorovať, kladenie otázok vám môže pomôcť skontrolovať porozumenie študentov.

Aké typy otázok by ste mali používať vo vašej lekcii?

Existujú rôzne typy otázok, ktoré sa študenti zvyčajne pýtajú v rámci svojich lekcií. Patria sem faktické aj procesné otázky.

Faktické otázky

Tieto typy otázok vyžadujú odpovede založené na faktoch. Napríklad by to mohli byť konkrétne otázky týkajúce sa materiálu, ktorý sa práve vyučoval alebo oveľa širšie otázky, ako napríklad požiadanie študenta, aby zhrnul obsah.

Použitie faktických otázok vám umožňuje používať prax na vyhľadávanie, čo je proces generovania odpovede na otázku. Jednou z výhod, ktoré to urobíte, je to, že stiahnutie vedomostí o predtým vzdelávaní môže vytvoriť silnejšie stopy po pamäti, čo je oveľa pravdepodobnejšie, že sa prenesie do dlhodobej pamäte vašich študentov.

Spracovanie otázok

Spracované otázky umožňujú študentom diskutovať o procese, ktorý použili na zodpovedanie otázky, ktorá im bola poskytnutá. Tieto typy otázok sa dajú použiť na pomoc vašim študentom samostatne a rozvíjať svoje metakognitívne zručnosti. Rozvíjanie týchto zručností nie je užitočné nielen pre ich akademický výkon, ale pomôže im stať sa nezávislými študentmi, byť oveľa odolnejší a rozvíjať oveľa viac štrku.

Fungujú tieto otázky?

V predchádzajúcej štúdii boli učitelia buď vyškolení, aby používali oveľa faktickejšie a procesné otázky, alebo nedostali žiadne školenie pred výučbou študentov nových materiálov. Vedci zistili, že študenti, ktorých učitelia absolvovali školenie, mali v teste oveľa vyššie skóre ako tí, ktorí tak neurobili. Preto sa zdá, že používanie týchto dvoch typov otázok môže vašim študentom pomôcť získať oveľa viac z hodiny.

Aké sú navrhované otázky Rosenshine?

Rosenshine vo svojom kľúčovom dokumente pomohol stavať na tom, poznamenal niekoľko otázok, o ktorých si myslí, že môže pomôcť rozvíjať vzdelávanie študentov. Tie obsahujú:

1. Aká je hlavná myšlienka …?
Toto je typ faktickej otázky. Implementáciou tejto otázky v lekcii môže podporovať prax získavania. Bolo by užitočné použiť túto otázku po výučbe nových materiálov, pretože to umožní študentom upevniť ich učenie a skontrolovať ich porozumenie.

2. Aké sú silné a slabé stránky …?

Tento typ otázky umožní vašim študentom posúdiť tému. Môže pomôcť povzbudiť hlbšie myslenie do materiálu, čo by im pomohlo lepšie sa naučiť tému.

3. Ako sa to spája s tým, čo sme sa predtým naučili?

Pomocou tejto otázky vo vašej triede povzbudí študentov, aby nadviazali spojenie medzi týmito dvoma témami, čo im pomôže lepšie zapamätať si materiál.

4. Ktorý z nich je najlepší … a prečo?

Tento typ otázky môžete použiť pri porovnaní dvoch rôznych vecí, pretože by to povzbudilo vašich študentov, aby boli zvedaví. Napríklad sa dá použiť pri učení sa o rôznych druhoch zdrojov energie.

Pridanie „prečo“ k otázke pomáha vašim študentom oveľa hlbšie zapojiť sa do témy a fantázia ich odpovedí. Môže tiež umožniť študentom diskutovať o procese, ktorý použili na zodpovedanie pôvodnej otázky.

5. Súhlasíte alebo nesúhlasíte s týmto tvrdením: …?

Táto otázka podporuje skupinovú prácu a pomáha podnecovať diskusiu o vyhlásení. Na druhej strane to môže zlepšiť celkové vzdelávacie skúsenosti vašich študentov, ako aj ich schopnosť dobyť konflikt.

6. Čo ešte stále nerozumieš …?

Položenie tejto otázky vám pomôže zistiť, ako dobre sa trieda zaoberá materiálom a čo v ich vedomostiach chýba. Je tiež oveľa jednoduchšie vyplniť akékoľvek medzery, ktoré môžu mať vo svojich vedomostiach. To sa tiež rozvíja ich schopnosť samostatne sa odrážať, čo môže pomôcť zlepšiť ich známky.

Záverečné myšlienky

Môže to znieť ľahko položiť veľa otázok dunull

Efektívne stanovenie cieľov pre športovcov v novom roku

stanovenie cieľov

Stanovenie cieľov je nevyhnutnou súčasťou metódy štruktúrovania, ako aj zlepšenia vysokej kvality vášho školenia pre nový rok.

Je typické pre športovcov, s ktorými pracujem na odstránení cieľov o tom, aký úspech chcú dosiahnuť vo svojom športe. Keď sa však týka výcviku, ako aj metód, mnohí športovci nemajú dobre definované ciele.

Ako viete, školenie pre akýkoľvek druh športu je dôležité pre úspech v konkurencii. Najlepší športovci na svete sú tí, ktorí trénujú inteligentne.

Tréningom Smart, naznačujem, že mám dobre štruktúrované ciele pre každú reláciu metód, ktoré môžete z každej relácie vyťažiť z maximum.

Takže ako presne stanovíte oveľa lepšie ciele metódy na stanovenie zamerania? Jednou z možností je dosiahnuť, aby vaše ciele boli konkrétne s tým, s čím sa budete vysporiadať v konkurencii.

Neexistujú žiadne výcvikové časti vašej hry, ktoré nie sú relevantné pre výkon. Napríklad zameranie sa na to, čo ostatní konkurenti vykonávajú vo svojom tréningu, nie je vhodné pre vašu prax.

Namiesto toho stanovte ciele, ktoré vám pomôžu zamerať sa na procesy potrebné na úspešné vykonanie. Zavolám na tieto druhy cieľov, malých cieľov alebo procesných cieľov.

Procesné ciele pomáhajú športovcovi v ich zameraní na vhodné úlohy potrebné na úspech v súťaži. Preto pri tréningu usporiadajte svoje myslenie, aby ste sa zamerali na ciele v procese.

Pre rôzne prvky vášho športu je možné stanoviť rôzne ciele procesu. Napríklad, plavci by mali mať procesné ciele na začiatok, zákruty, začiatok, strednú aj koniec závodu. Jedným z procesov môže byť zvýšenie reakčného času pre vaše štarty.

Zameranie sa na vaše procesné ciele by ste sa mali zaoberať počas tréningu.

Stanovenie cieľov procesu počas metódy vám tiež pomôže vylepšiť zameranie počas vašej metódy, ako aj v súťaži, aby ste mohli vykonávať čo najlepšie.

Rovnako chcete stanoviť ciele na vylepšenie svojej mentálnej hry. Chápeme konkrétne, že ak sa vaša myseľ dostane do metódy vášho výkonu, nezáleží na tom, ako veľmi trénujete fyzické prvky svojej hry.

Jedným z najvýznamnejších mentálnych blokov pre športovcov je dôvera. Bežne počujem športovcov, ktorí tvrdia, že strácajú dôveru v obrovské súťaže, po chybách alebo po slabo vykonaní. Presné objavenie toho, ako zvýšiť dôveru, je nevyhnutné pre úspech v športe.

Pozrite sa na pozitívneho atléta, 14-dňový plán pre výnimočnú dôveru, ako aj začnite sa zlepšovať dnes!

Zvýšte svoju dôveru v oblasti mentálnych hier koučing!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo vašim atlétom, vo veku 12 rokov, ako aj hore, dobyť problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefónne volajte nám mýto úplne zadarmo na čísle 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný vykonať s istotou, ktorá umožnila môjmu štýlu vyžarovať – ​​nie oveľa viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som naozaj opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Identifikovali ste sa ako porazeného, ​​zlý bližšie alebo priemerný atlét, ako aj tieto štítky, ktoré vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na akýkoľvek typ týchto otázok odpovedali, skontrolujte pozitívneho športovca!

Pozitívne športovec CD, ako aj program zošita je 14-dňový plán pre najvyššiu sebavedomie. Tento program je vhodný pre akýkoľvek typ športovcov alebo trénerov, ktorý si želá nájsť preukázané metódy posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené dramaticky rozvojom dôvery a zvýšenia športového výkonu.

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých prominentných programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán najvyššej sebavedomia

Pozrite sa na všetky produkty v sérii pozitívnych športovcov!

Čo hovoria klienti?
„Najprv som kúpil pozitívneho atléta, aby som presne zistil, ako program prešiel, a okamžite videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok pozitívnej série športovcov a objavil som pozoruhodné vylepšenie svojej úrovne hry alebo by som mal uviesť konzistenciu. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University, ako aj moji tréneri objavili modifikáciu v metóde, ktorú metóda hry metóda. Moje myslenie ako Welnull

Camp Nou inštaluje nové „hybridné“ ihrisko

FC Barcelona opäť obnovil svoje závislé od spoločnosti Grassmaster od Tarkett Sports pre ihrisko v ich slávnom štadióne Camp Nou Stadium.

Grassmaster je 100% prírodný trávnik na trávu posilnených 20 miliónmi polypropylénových vlákien. Vlákna sa vstrekujú hlboké 18 cm a 2 cm nad povrchom, okolo každých 2 cm cez ihrisko. Posilnený prírodný trávnik bol predtým nainštalovaný v Ciutat Esportiva Joan Gamper, tréningové stredisko tímu.

Po rokoch štúdia možností na vylepšenie svojho odboru si spoločnosť FC Barcelona vybrala Tarkett Sports ‘Grassmaster, ktorá kombinuje prírodný trávnik so syntetickými vláknami, aby dodával konzistentnosť celej sezóny. Systém bol skontrolovaný v tréningovom stredisku klubu a potom nainštalovaný na niekoľkých oblastiach Ciutat Esportiva, vrátane tábora Tito Vilanova, hlavného výcvikového ihriska prvého tímu.

FC Barcelona po svojom podstatnom využití po sezóne znovu porovnáva nové ihrisko, pretože na trávniku legendárneho štadióna Camp Nou sa koná množstvo udalostí.

Vynaliezavosť systému leží pod povrchom aj nad povrchom: prírodné korene trávnika rastú okolo vlákien, čím sa ukotvujú pole. Hybridný systém zaisťuje vždy rovnomerný a stabilný povrch.

Ďalšie prestížne štadióny v Európe si tento rok v lete vybrali Grassmaster: napríklad Stadio Giuseppe Meazza v Miláne inštaluje posilnený prírodný trávnik po šiestykrát.

Pozrite si video z inštalácie online na adrese:

Hlavný obraz (hore) FC Barcelona’s Camp Nou Stadium, s láskavým dovolením: Victor Salgado/FCB

Liverpool FC Select Hybrid Grassmaster Pitch opäť v Anfielde

Bolo to ďalšie rušné leto v Anfielde po ukončení nového hlavného stánku minulý rok a Reds sa teraz pripravujú na hranie svojej anglickej Premier League (EPL) a európskych kampaní na úplne novom ihrisku Grassmaster.

Reds budú bezpochyby hrať svoje domáce hry na úplne novom povrchu. Posledná inštalácia ihriska Grassmaster v Anfielde bola pred 16 rokmi. Hybridný systém používa jednotný a vizuálne atraktívny povrch s preukázanou životnosťou oveľa viac ako 15 rokov. Prírodné korene trávnika rastú okolo vlákien PP, čím ukotvujú pole a zabezpečujú vždy rovnomerný a stabilný povrch. Výsledkom je konzistentná hracia plocha s pôsobivou stabilitou, čo je najlepšie pre klub, ktorý sa snaží hrať dlhé kampane EPL a Ligy majstrov.

Liverpool FC tiež túto technológiu využila v posledných sezónach v Melwood Training Ground.

Grassmaster dodáva najlepší hybridný hrací povrch na celom svete

Spoločnosť Grassmaster sa osvedčila na významných udalostiach ako Majstrovstvá sveta FIFA (Južná Afrika 2010, Brazília 2014, Rusko 2018), Majstrovstvá sveta v Rugby (Nový Zéland2011, Spojené kráľovstvo 2015), Európske majstrovstvá UEFA (Portugal 2004, Ukraine 2012, Francúzsko 2016) a Olympijské hry (Atény 2004, Londýn 2012, RIO 2016).

Okrem Liverpoolu FC, veľa ďalších špičkových medzinárodných klubov, ako sú Arsenal FC, Manchester City, Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Chelsea, Inter a AC Miláno, ako aj štadión Kráľ Abdullah v Saudskej Arábii , New England Patriots NFL a Wembley Stadium, si vybrali systém Grassmaster.

O hybridnej tráve Tarkett Sports
Priekopník v technológii hybridného trávnika vzhľadom na to, že Grassmaster z roku 1989, predtým známy ako Desso Grassmaster, bol vyvinutý na posilnenie trvanlivosti a životnosti prírodných trávnikov pre športy, ako sú futbal a ragby. V priebehu času sa Grassmaster, ktorý je súčasťou Tarkett Sports, stal poprednou inovatívnou inovatívnou technológiou prešívaných tónu s oveľa viac ako 650 odkazmi na celom svete.

Dnes spoločnosť Tarkett Sports naďalej vedie priemysel, má svoju šikovnú hybridnú technológiu, Grassmaster a ďalšiu novú technológiu s názvom Playmaster, systém založený na koberci založený na koberci, ktorý zaisťuje okamžitú hrateľnosť.

Zistite oveľa viac na návšteve:

NB: Čoskoro vám prinesieme rozhovory s Henkom Van Raanom, hlavným riaditeľom pre riadenie/riaditeľom zariadení, Amsterdam Arena a Arjanom Knottnerusom, generálnym riaditeľom, Fieldturfom Beneluxom BV začiatkom augusta, ktorý sa zameria na rozhodnutie miesta konania v výbere Tarkett. Sports ‘New Playmaster, Lay-and-Play, hybridný trávnik založený na koberci v Amsterdamskej aréne.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Ironman, ako aj ITU indikácia tímovej zmluvy

Ironman a Medzinárodná triatlonská únia sa dohodli na tímovej zmluve na dodatočnom zriadení, ako aj na rozvoj triatlonu, vrátane sankcionovania ITU za výber udalostí spoločnosti Ironman, čím sa zakladá súťažné politiky s určitými vzdialenosťami. ako uznanie ITU ako celosvetovej federácie športu.

Pri označovaní vyvrcholenia niekoľkých rokov práce sa ponuka dosiahla po týždni stretnutí v ústredí Ironman v Tampe na Floride, medzi ktoré patrili prezident ITU, ako aj člen IOC Marisol Casado a prezident Ironman, ako aj generálny riaditeľ Andrew Messick. Obe oslavy podpísali memorandum o porozumení, ktoré sa uvádza v kľúčových prioritách, ako aj ďalšie kroky na zabezpečenie „rastu a harmonizácie športu“. MOU sa zameriava najmä na štandardizované pravidlá, navyše partnerstvo na úsilí o antidoping, vzťahy národnej federácie, sankcionovanie, jediný súbor politík, ako aj na spoluprácu reklamného úsilia o rozvoj športu na úrovni veku.

„Naše partnerstvo s ITU má významnú hodnotu pre predĺžené a neustály rast triatlonu,“ uviedol Messick. „Zdieľame typický cieľ, v posledných rokoch dobre spolupracovali a záležali sme na vedúcich skupinách ITU. Domnievam sa, že produktívne rozhovory, ktoré viedli k tomuto míľniku, sú rozhodujúce pre pokračujúci postup triatlonu. “

„Najlepšou metódou na pestovanie triatlonu, ako aj vylepšenie športu akýmkoľvek spôsobom, je to urobiť spoločne,“ uviedol Casado. „Pokračujúce silné partnerstvo s Ironmanom bude slúžiť na dodatočnú pokrok triatlonu po celom svete. Pozerám sa dopredu na veľa plodnejších stretnutí, ako aj na výrobu toho najlepšieho možného prostredia pre športovcov, čo je v súlade s týmto základným kameňom. “

Zamestnanci spoločnosti Ironman, ako aj ITU, spokojní týždeň, aby sa podrobili podrobnostiam o novej dohode.

Prezident ITU Marisol Casado, ako aj prezident spoločnosti Ironman, ako aj generálny riaditeľ Andrew Messico, podpísali memorandum o porozumení.
Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Mindset, ako aj presne to, ako dosiahnuť svoj atletický potenciálny

, ako presne vytvoriť rastové myslenie

Čo oddeľuje elitných športovcov od ostatných?

Talent?

Mnoho kvalifikovaných športovcov nikdy nežilo rovnako ako svoj potenciál.

Technické zručnosti?

Všetky technické zručnosti na svete nepomôže, ak nedokážete robiť tieto zručnosti v teple konkurencie.

Prírodný atleticizmus?

Existuje veľa príkladov v športe, kde menej atletických športovcov nakoniec boli elity, ako aj fyzicky nadaných športovcov nedokázali uspieť.

Aká je teda špeciálna súčasť, ktorá vytvára elitné atletické predstavenia?

Najväčším prispievateľom k elitným predstaveniam je zmýšľanie okrem tréningu, ako aj zručnosti, ktoré sa pečú.

Mindset je váš mentálny výhľad a presne to, ako pomáha alebo bráni vášmu výkonu v súťaži.

Niektorí nadaní športovci závisia od ich prirodzených schopností. Títo športovci sa domnievajú, že môžu prepnúť prepínač a magicky robiť svoje najlepšie proti tvrdej konkurencii.

Niekedy títo nadaní športovci môžu proti najvyššej konkurencii stiahnuť výkon na vysokej úrovni, avšak títo športovci zriedka robia na vysokej úrovni na vysokej úrovni.

Ďalej, športovci, ktorí jednoducho závisia od ich prirodzenej schopnosti, majú tendenciu pod nimi proti nižším umiestneným súperom.

Športovci, ktorí sa domnievajú, že prirodzené schopnosti sú veľké, je na jeseň dostatočne nedostatok ich potenciálu.

Na druhej strane má elitný športovec „ďalšiu úroveň“ myslenie.

Elitní športovci sa pravidelne snažia každý deň obťažovať.

Programových elitných športovcov majú talent, avšak títo športovci pracujú na zlepšovaní svojich zručností každý deň.

Elitní športovci sa počas každej praxe tlačia, platia záujem o bitové veci na konzistentnom základe a neustále sa zameriavajú na pozitívne pracovné návyky.

Všetky tieto aspekty pomáhajú elitnému športovcovi dôsledne na vysokej úrovni.

Henrik Lundqvist, brankár pre New York Rangers, vie, ak má byť najlepší, všetko začína efektívnou mentalitou.

Lundqvist bol v roku 2000 siedmym kola, ktorý sa dostal v roku 2000, avšak kvôli jeho mentality na ďalšej úrovni sa stal najkrajším víťazom brankárov v histórii Rangers, ako aj jedným z najlepších brankárov v NHL už niekoľko rokov .

Lundqvist: „Áno, myslím, že preto sa mi táto hra páči. Ak chcete zápasiť v hrách, bojovať sa v praxi, rovnako ako musíte objaviť rôzne veci, vďaka ktorým budete pokračovať. To, že viete, pomáha, že vám každý deň pracujete ešte tvrdšie, a súčasťou toho je ísť proti konkrétnym ľuďom pri metóde alebo v hrách. Je to však zábava, páči sa mi, že vždy existuje pár ľudí, ktorí majú túto ďalšiu zručnosť, keď idete jeden na jedného, a to absolútne pomáha, že zostanete aj ostrí. “

Lundqvistovo „ďalšia úroveň“ zmýšľanie o tom, že v jeho trvanlivosti, ako aj konzistencii, je dôležitou mentálnou zručnosťou, ako aj zásadným aspektom.

Tým, že budete mať „ďalšiu úroveň“ myslenie, budete sa neustále obťažovať, zdokonaliť svoje zručnosti a vylepšiť svoju hru … rovnako ako to je to, čo robí športovec zábavou!

Tip: Vytvorenie „ďalšej úrovne“ myslenia

Ak chcete vylepšiť svoju mentálnu hru, výskum študujte rutiny najlepších výkonných umelcov.

Ako techniky súťaž? Ako sa presne zahrievajú?

Ako títo špičkoví športovci reagujú po súťaži? Ako presne ponúkajú porážku?

Ako môžete byť oveľa konzistentnejším umelcom, ak ste zmenili svoje myslenie?

Vyžadujete si zvýšenie prípravy, efektívnosti metódy, presne ako sa psychologicky pripravujete, presne to, ako reagujete na chyby alebo presne na to, ako reagujete na zlyhanie?

Vyberte si jednu oblasť svojej mentálnej hry, na ktorej budete pracovať, a ísť po ďalšej úrovni vášho výkonu.

Naučte sa metódy mentálnej hry, aby ste zlepšili svoju dôveru v šport!

Ak ste športovec, ktorý zápasí s pochybnosťami, stráca dôveru alebo nemôžete „praktizovať dôveru“ v súťaži, pozitívny športovec je pre vás!

Sebadôvera je to, čo oddeľuje športovcov šampiónov od ostatných konkurentov …

Môžete sa zapojiť do môjho porozumenia, ako aj skúseností, aby ste zistili, ako presne priniesť maximálnu dôveru v súťaž!

Pozitívne športové CD, ako aj program zošita, pozostáva z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní cvičenia na podporu dôvery, ako aj základné, aby ste mohli dodržiavať zošit, ktorý vás vedie 14 dní. na vaše osobné potreby.

Pamätajte, že dôvera je možnosť, ktorú urobíte. Musíte si uvedomovať úsilie, aby ste aktívne hľadali sebavedomie budovania myšlienok a správania. Pozitívni športovci sú proaktívni, keď sa týka dôvery!

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých prominentných programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán pre maximálnu sebavedomie

Vezmite si správu o svojom myslení a výkon dnes!

Čo hovoria klienti mentálnych hier o našom programe na zlepšenie dôvery?
„Som odborník na kvalifikáciu sveta ASPnull

Nový Zéland, ktorý bude hosťovať turnaj play -off žien First First FIFA

.

Úvodný play-off turnaj, ktorý sa koná na Novom Zélande od 17. do 23. februára, bude zahŕňať 10 tímov, ktoré súťažia o posledné tri kvalifikačné miesta.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, ktorý čelí Nemecku na Floride v New Jersey

Boom Stadium USL: Budovanie fanúšikov a komunít

Skutočné soľné jazero predstavuje nové meno pre štadión

Najnovší vplyv na Covid na šport: Nová sezóna NFL, žiadne cudzinky

Veľký východ pohybuje mužské a ženské futbalové turnaje do Maryland Futbalplex

„Rozhodnutie v roku 2019 rozšíriť majstrovstvá sveta žien FIFA z 24 na 32 tímov už malo významný vplyv na širší rast a rozvoj ženskej hry,“ uviedla šéfka futbalového úradníka pre žien FIFA Sarai Bareman. “Viac krajín má teraz šancu hrať na najväčšej scéne na svete a to všetko začína play -off turnajom.”

10 zúčastnených tímov v turnaji pochádza z Ázie (dva), Afriky (dva), Concacaf (dva), Južná Amerika (dva), Európa (jedna) a Oceánia (jedna). Dva národy z Ázie – Thajsko a čínske Tchaj -pej – potvrdili svoju účasť, pričom zvyšných osem tímov sa kvalifikovali prostredníctvom svojich kontinentálnych turnajov.

Štadión Waikato v Hamiltone/Kirikiriroa a North Harbor Stadium v ​​Aucklande/Tāmaki Makaurau bol vyhlásený za hostiteľské mestá pre play -off.

“Turnaj play -off a priateľstvá poskytnú fanúšikom všetkých vekových skupín príležitosť sledovať krajiny z celého sveta, ktoré súťažia o posledné tri kvalifikačné miesta, pretože vzrušenie pokračuje v budovaní svetového pohára žien FIFA,” uviedol FWWC2023 Nový Zelenland Prevádzkový úradník Jane Patterson.

Turnaj poskytne testovací beh na usporiadanie svetového pohára žien FIFA o päť mesiacov neskôr.

“Poskytne FIFA, hostiteľské mestá, štadióny, výcvikové miesta a vládu príležitosť otestovať pripravenosť operácií, infraštruktúry a zdrojov,” uviedol Patterson. „Organizácia súťaže Veľkosť a rozsah svetového pohára žien FIFA je veľmi vzrušujúcou príležitosťou, takže usporiadanie play -off turnaja a pripravenosť na testovanie bude skutočným prínosom.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail