5 dní ohňostroja na 4. júla 2018

V štáte Green Mountain by ste mohli vidieť ohňostroje každú noc v štáte Green Mountain.

3. júla | Ohňostroje City of Burlington, Park Waterfront Park
Oslavujte skoro s mestom Burlington. Toto Groovy Get Geting obsahuje skvelé jedlo, veľa zeleného prikrývky a skvelých ľudí, ktorí sledujú. Potraviny a slávnosti sa začínajú o 17:00. pri vode. Ohňostroj začína o 21:30.

3. júla | Ohňostroj pre slobodu, Mt. Snow
Party sa začína na hlavnej ulici a obsahuje BBQ z Reuben’s Smokehouse, Beer, Ice Cream, Lawn Games, Firepits a úplne zadarmo od 7:30 do 30:00, po ktorej nasleduje živá hudba z Beaste Mode a Greye. Ohňostroj začína v tme alebo okolo 21:15.

3. júla | Summer festivalu TD Bank 2018, Grafton Trails a Outdoor Center
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

4. júla | Ludlow Fireworks Display
Mesto Ludlow bude hostiť ohňostroj v rekreačnej oblasti West Hill, ktorý sa začína o 21:30. Príďte skoro, aby ste chytili živý koncert Chris Kleeman o 19:00.

4. júla | Starý Vermont 4., Billings Farm a Múzeum
Jazda na koni, jazdy na vare, vrece, tvorba vlajok, historické prejavy a debaty, čítanie Deklarácie nezávislosti v poludnie a hra baseballu robí túto oslavu 4. júla veľkou rodinnou možnosťou. beží od 10:00 do 17:00.

4. júla | 70. Warren 4. júla Parade
Táto divoká, šialená a bezbožná zábavná prehliadka, Street Dance a Family Festival sa začína o 10.00 hod. Na hlavnej ulici vo Warrene. Strana ide celý deň, do 20:30 a je tak populárna, že od 8:00 do 16:00 budú mať úplne bezplatné kyvadlové autobusy. do satelitného parkovania mimo mesta.

Tohtoročné podujatie sa nachádza množstvo predajcov potravín vrátane American Flatbread, Green Mountain Grillbillies, Grace’s Tamales a Pingala Cafe. Nenechajte si ujsť úplne bezplatnú živú hudbu od Skrarkestra na verande Warren Store, ako aj od šialencov Scramblers a VA-ET-Vient.

Oslava je povinná byť extra veľká – mesto oslavuje 60. výročie založenia strediska Sugarbush Mountain Resort so založením ohňostrojov na vrchu.

5. júla | TRIPTIVAL TRIPTIVAL TD TD BANK 2018, Chittenden
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom v Mountain Top Inn. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

7. júla | Ohňostroj na Magic Mountain
Dňa 7. júla organizuje Magic Mountain svoju každoročnú oslavu Dňa nezávislosti, doplnenú živou hudbou, grilovaním a ohňostrojmi. Po prehliadke v Londonderry, Vt., Ktorý začína o 11:00, ponúka hora golf Disc. Od 17:00 sa podáva grilované jedlo. Goofyfoot bude hrať živú hudbu od 7: 30-11: 30:00. Na palube bude pivo a červené víno plus grilované jedlo a vyprážané cesto. Ohňostroj začína medzi 9:15 a 21:30.

7. júla | Deň nezávislosti, ohňostroj, Burke Mountain
Nenechajte si ujsť úplne bezplatnú súťaž Bounce House and Kids Waľing v Sherburne Base Lodge, plus veľa skvelého jedla a živej hudby s Aerolites. Brány otvorené o 17:00. (Vstupenky 5 dolárov) a ohňostroj idú za súmraku.

7. júla | Summer festivalu TD Bank 2018, Randolph
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom v Brunswick School. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

8. júla | TRIPTIVAL TRIPTIVAL TD TD Bank 2018, koncertná lúka TRAPP Family Lodge Meadow
Gates sa otvoria o 17:30. Na tento koncert s otvoreným symfonickým koncertom. Vermontový symfonický orchester (réžia Sarah Hicks) sa uskutoční od 7:30, s ohňostrojom, ktorý skončí večer. Podporujú sa piknikové prikrývky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.