Americká organizácia Cornhole, ktorá je pripravená rozšíriť značku

, svetové ústredie pre riadiace telo športu Cornhole je pripravené na drapáky.

Americká organizácia Cornhole hovorí, že sa sústreďuje zvyšok roka na rozširovanie svojich hlavných ponúk turnajov po celej krajine a nájdu trvalý domov, ktorý bude slúžiť ako centrum značky pre nadchádzajúce roky.

Na rysovacej doske sú také vlastnosti ako sieň slávy, múzeum, mediálne štúdio a centrum udalostí. ACO bude pokračovať v skautských zariadeniach, ktoré by boli schopné prispôsobiť sa týmto plánom. Neexistuje stanovený termín na rozhodnutie o ústredí.

“Je to ďalší logický krok v raste ACO a Cornhole,” uviedol Frank Geers, zakladateľ a generálny riaditeľ ACO. „Aj keď máme národnú stopu pre naše súťaže, chceme si založiť stredobod, kde nielenže dokážeme usporiadať hlavné podujatia v kukurici, ale môžeme prilákať fanúšikov a hráčov počas celého roka. Pozerali sme sa na miesta v našej domovskej oblasti Milford, ako aj v severnom Kentucky, v centre mesta Cincinnati a na severných predmestiach. Zatiaľ čo každá oblasť má svoje pozitíva, chceme sa ubezpečiť, že máme priestor na rozšírenie a z toho, aby sa naše sídlo stalo cieľom pre rodiny, aby mohli hrať a zostať. “

ACO je vo svojej 17. sezóne a 30 súťaží naplánovaných v sezóne 2021-2022, končiace majstrovstvami sveta v júli v Branson v Missouri. Letná sezóna je zvýraznená festivalom „Go the Didaly“ na filmovej stránke Film of Dreams 26. augusta.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.