Nominácie tímov pre lyžiarske a snowboardové tímy 2018-2019 sú 21. mája

21. mája, americký tím pre lyžovanie a snowboard začal rozvíjať svoje členské nominácie na sezónu 2018-2019. V rokoch 2018-2019 bolo nominovaných desať Vermonters do amerického tímu pre lyžovanie a snowboard. Štrnásť oveľa viac športovcov vyškolilo alebo chodilo do školy vo Vermonte. Tímy budú dokončené na jeseň. tu sú:

Alpský tím:
Tento rok boli za americký alpský lyžiarsky tím nominovaní traja Vermonters. To je napoly početné, ako boli nominované v rokoch 2017-2018. Do tímu B bol nominovaný veterán Ryan Cochran Siegle z Starksboro a lyžiarsky a snowboardový klub Mount Mansfield. Je súčasťou dynastie za Cochranovou lyžiarskou oblasťou, kde jeho matka Barbara Ann Cochranová, ktorá na olympijských hrách v roku 1972 získala zlatú medailu v Slalome, ho naučila lyžovať v druhom veku.

18 -ročná Abi Jewett z Ripton a Green Mountain Valley School získala tento rok svoju prvú nomináciu. Spoločnosť Jewettho spolužiaka Ben Ritchie (17 rokov) z Waitsfieldu bola tiež nominovaná za vývojový tím.

Tím pre bežecké krajiny:
Vermont je šľachtiteľská pôda pre olympijských bežeckých lyžiarov. Sophie Caldwell z Peru a Ida Sargent z Orleans zastupovali USA na olympijských hrách v PyeongChang druhýkrát a boli nominovaní na tím lyžiarskeho tímu amerického lyžiarskeho tímu 2018-2019. Caldwell skončil šiesty vo freestyle sprintoch na majstrovstvách sveta na rok 2017. Nominovaní boli aj súrodenci Benjamin

Sophie Caldwell (vľavo) objala spoluhráč Jessie Diggins (vpravo). Foto s láskavým dovolením USSA
a Katharine Ogden z Landgrove Vermont. Obaja boli nominovaní do tímu D. Benjamin je nováčikom amerického tímu, ale toto bude tretia sezóna Katharine v tíme. Ogdens aj Caldwell sa vyškolili na Stratton Mountain School. Sargent je produktom Craftsbury Green Racing School a sponzoruje ju výrobca javorových sirupov Butternut Mountain Farm.

Snowboardový tím:
Alex Deibold a Lindsey Jacobellis boli nominovaní na tím SnowboardCross A. Deibold je z Manchesteru a Jacobellis pochádza zo Strattonu. Obaja sa vyškolili na Stratton Mountain School. Deibold vzal bronz v Skynickej kritike na olympijských hrách v Soči v roku 2014 a na druhom mieste sa dostal na majstrovstvách sveta v roku 2017. Jacobellis prišiel na prvom mieste na majstrovstvách sveta 2017 pre SnowboardCross.

Tím voľného štýlu:
Tento rok bol Shelburne’s Megan Nick nominovaný do tímu Aerials. Nick trénoval s programom elitného leteckého rozvoja v Lake Placid a je bývalým gymnastkou. Počas sezóny 2015-2016 mala na výlete Norram na výlete Norram sedem top Toto je jej druhá nominácia.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.