Bach okolo Ameriky: Vedúci IOC vidí LA28, majstrovstvá sveta atletiky, svetové hry

celosvetové olympijské výbor, prezident olympijského výboru Thomas Bach, ktorý bol za posledný týždeň v Spojených štátoch v sérii stretnutí s národnými a celosvetovými zúčastnenými stranami ako zainteresované strany Hodnota v utorok hĺbka IOC.

V minulom týždni Bach odhlásil New York City; Birmingham, Alabama; Eugene, Oregon; Rovnako ako Los Angeles, kde organizátori LA28 v pondelok oficiálne odhalili dátumy súťaže o olympijských a paralympijských letných hrách v roku 2028, ako aj paralympijských letných hier, ktoré budú v Los Angeles.

Súvisiace príbehy

Phil Andrews: Budúcnosť podujatí oplotenia USA

Analýza: MOV hranie hry oneskorenia pre hostiteľa zimných hier 2030

John Farra vymenoval americký biathlon riaditeľ pre rozvoj športu

Finančné stresy pre budúce hry Zameriavajú sa na stretnutia MOV

Starosta Sapporo ruší IOC, ktorý uspokojuje, aby prešiel cez olympijskú ponuku v roku 2030

Zatiaľ čo v L.A., Bach sa zúčastnil tímu organizujúcich výborov pre LA28, ako aj aj v programe Playla, ktorý bol predstavený v roku 2021, aby sa ubezpečil, že deti majú možnosť zúčastniť sa cenovo dostupných alebo bezplatných športov-vrátane adaptívnych športov- vo svojej komunite ako súčasť investície 160 miliónov dolárov z MOV a LA28. Bach bol celý deň preč s viceprezidentom IOC, ako aj predsedom kompenzácie koordinácie IOC Nicole Hoevertsz. Podobne prítomní boli členovia MOV Anant Singh, ako aj Luis Alberto Moreno.

Bach tiež prešiel spolu s LA IOC Anitou DeFrantzom, ktorý bol nápomocný v organizácii olympijských hier v Los Angeles 1984. Bach tiež spokojný s regionálnymi politikmi, ako aj zainteresovanými stranami, vrátane odchádzajúceho starostu Los Angeles, Eric Garcetti.

Jedným z Spotlight Sports počas akéhokoľvek typu letných hier je trasa aj Field, kde bol Bach predtým, ako sa vydal do Los Angeles. Strávil čas v Eugene v Oregone na majstrovstvách sveta atletiky a tešil si súťaže vrátane finále 100 metrov mužov, kde tím USA mal zametanie. Rovnako mal šancu uspokojiť legendárneho sprintera Allysona Felixa, ktorý sa uklonil z konkurencie bronzovou medailou v zmiešanom relé 4 × 400 metrov.

Od trate sa Bach zúčastnil Svetovej výkonnej rady pre atletiku po tom, čo bol predstavený prezidentom, ako aj členom IOC Sebastianom Coe. Bach tiež išiel na recepciu poskytnutú Olympijským a paralympijským výborom Spojených štátov, kde sa zúčastnil nový predseda predstavenstva USOPC, Gene Sykes, ako aj jeho predchodkyňa Susanne Lyons.

Sprevádzaný prezidentom združenia svetových svetových hier José Perurena, okrem starostu Birminghamu Randalla Woodfin, predsedu Birminghamského organizačného výboru Jonathan Doorperson, ako aj generálneho riaditeľa policajta Nicka Sellarsa, Bach sa pozrel na akciu na mnohých súťažiach.

“Svetové hry ukazujú rozmanitosť športu, ako aj vidíme presne to, ako sa športy vytvárajú a rastú,” uviedol Bach počas raňajok medzi vodcami MOV, ako aj IWGA.
Bach’s USA See začal v New Yorku s A SEE do OSN. Rovnako uspokojil vedúcich pracovníkov NBC Universal Mark Lazarus, predseda NBC Universal, ako aj Jeff Shell, generálny riaditeľ NBC, okrem tímu spoločnosti Visa, sponzora IOC.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.