Melbourne Cricket Ground vymenuje Delaware North za dodávateľa pohostinských služieb

Delaware North, celosvetovú pohostinnosť, ako aj zábavné podnikanie so značnými operáciami v Austrálii viac ako 30 rokov, bol vymenovaný za dodávateľa pohostinských služieb pre historickú melbournú kriketovú zem (MCG).

Sedemročná zmluva s operátorom štadióna Melbourne Cricket Club sa má začať v apríli 2022. So schopnosťou viac ako 100 000 je MCG najväčším športovým štadiónom na južnej pologuli. Je držiteľom niekoľkých tímov Australian Football League (AFL), okrem kriketových zápasov, koncertov, ďalších špeciálnych udalostí, ako aj funkcií, ktoré nie sú udalosťami.

Delaware North sa bude zaoberať službami pohostinstiev v MCG v priebehu dní podujatia, bez udalostí, ako aj pre všetky obchodné apartmány, ako aj funkcie.

Toto vymenovanie, integrované s dlhodobými partnermi spoločnosti Delaware North, s Marvel Stadium v Melbourne, ako aj s Melbourne & Olympic Parks, House of Australian Open Tennis Championships, podporuje stav spoločnosti ako vodcu v austrálskom pohostinskom priemysle.

Gary Brown, generálny riaditeľ spoločnosti Delaware North v Austrálii, na Novom Zélande a Ázii, povedal:

Sme nadšení, že sme boli vymenovaní za nového dodávateľa pohostinských služieb v MCG. MCG je ponorený do bohatej histórie a je jedným z najznámejších štadiónov na svete. Pre Delaware North je skutočne česť slúžiť ako pohostinský partner štadióna.

Delaware North očakáva, že nové partnerstvo s MCG sa rozšíri a prehĺbi jej skupinu zručností v Melbourne, čím poskytuje členom tímu väčšie kariérové šance na niekoľko miest. Podnikanie sa tiež bude snažiť udržať súčasných členov tímu MCG pohostinstva.

Víťazná ponuka
Stuart Fox, generálny riaditeľ kriketového klubu v Melbourne, manažér MCG, uviedol, že Delaware North vyhral proces výberu výberov tým, že preukázal bezkonkurenčný návrh na poskytovanie vynikajúcich služieb pre klientov členom aj fanúšikom:

Sme radi, že môžeme privítať Delaware North v rodine MCG, ich vízia pre skúsenosti fanúšikov odzrkadľovala našu strategickú víziu a pozeráme sa dopredu, aby sme ju oživili v priebehu nasledujúcich siedmich rokov.

Okrem austrálskych operácií štadiónov, Delaware North prevádzkuje pohostinnosť na viac ako 50 hlavných športoch, ako aj na zábavných miestach v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Novom Zélande a Ázii, vrátane londýnskeho štadióna Wembley, štadióna Metlife v blízkosti New Yorku. Busch Stadium v St. Louis, ako aj 10 ďalších hlavných ligových baseballových ballparkov, Wellington’s Sky Stadium, Singapurský športový centrum, ako aj Boston’s TD Garden, ktorú podnikanie tiež funguje, ako aj funguje.

Chris Maddison, priemyselný riaditeľ, Delaware North UK, sa pripojil k panelovému zasadnutiu „Budúcnosť pohostinstva“ spolu s Becci Thomsonom, vedúcim prémiového predaja, Co-op Live, Megan Ashfield, hlavným, pýkom, ako aj Liam Doyle, riaditeľ Štúdiá Jump. Sledujte reláciu na internete tu.

Delaware North je tiež partnerom potravín a nápojov služieb v nedávno otvorenej aréne klimatického záložného záložného priestoru v Seattli, ako aj čoskoro otvorená aréna UBS na Long Islande, ktoré držia tímy národnej hokejovej ligy.

Delaware North plánuje vyrobiť kombináciu miestnych značiek uznávaných, ktoré zahŕňajú prístup najlepšie z Melbourne na doplnenie obľúbených fanúšikov, ako aj zlepšenie hosťa, ako aj skúsenosti s členmi. Okrem toho podnikanie prinesie do MCG nové štýly služieb, ako aj technológie orientované na zákazníkov, ktoré sa ukázali ako mimoriadne úspešné pri prekročení rýchlosti potravín a nápojov na športových miestach v Spojených štátoch.

Pán Brown povedal:

Máme celosvetové skúsenosti s poskytovaním pohostinnosti štadióna s operáciami na štyroch kontinentoch. Je to táto kompetencia, ktorú Delaware North poskytne MCG, čo zabezpečí, aby sme v nadchádzajúcich rokoch poskytovali svetovú službu členom, fanúšikom aj návštevníkom.

Medzi ďalšie operácie spoločnosti v Austrálii aj na Novom Zélande patrí extravagantné letovisko Lizard Island na vynikajúcom bariérovom útese, rezort Mindile Beach Casino v Darwine, ako aj reštaurácie na letisku v Melbourne, letisko Adelaide, letový terminál Perth a tiež .

Zdroj a snímky, zdvorilosť: Delaware North

ALSD Worldwide poskytuje každoročný seminár a výstava, okrem komunity 365 so zameraním na zvyšovanie príjmov s novými stavbami, renováciami a službami prostredníctvom inovácií vo výklenkoch vrátane prémiového sedenia a pohostinnosti, dizajnu a dizajnu fanúšikov, prestavby a prestavby a Obnova, ako aj technológia.

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub Liverpool a predstavil okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena aj výstavnú sálu na vysokej úrovni, výstavnú sálu, ktorá predstavila špičkové produkty, služby a riešenia. Udalosť 2022 bude vyhlásená v nadchádzajúcomtýždne!

#AlsDinternational – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie prémiového sektora kresiel za posledných 30 rokov
#sportsvenuebusiness – popredná platforma pre sektorové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Leave a Reply

Your email address will not be published.