Hannah Kay vymenovala manažérku športového pokroku v spoločnosti Experience Columbia

Experience Columbia Sports v Južnej Karolíne, najala Hannah Kay ako nového manažéra športového pokroku v kancelárii.

„Hannah je vynikajúcim doplnkom a sme nadšení, že môžeme privítať jej nadšenie a dychtivosť byť súčasťou športového tímu ECSC,“ uviedol výkonný riaditeľ Scott Powers. „Je osobná, skúsená v športovom marketingu, má rád Columbia a bude schopná najlepšie skočiť a pokračovať v našom úsilí o stanovenie Columbie ako najvyššieho cieľa športových udalostí. Je najlepšou osobou pre túto prácu. “

Kay, absolvent University of South Carolina, ako aj rodák zo štátu, sa pripojí k skúsenostiam Columbia Sports po nákladoch takmer tri roky so spoločnosťou Sree Hotels ako obchodný manažér spoločnosti. Pracovala ako obchodná manažérka v oblasti pre kolegyne, ako aj pre akademické trhy, ako aj predtým pracovala ako koordinátorka predaja pre Springhill Fits Downtown Place v Columbii. Rovnako pracovala ako obchodník pre národný golfový klub Augusta v Gruzínsku.

“Som neuveriteľne nadšený, že sa môžem podeliť o svoje nadšenie pre pohostinnosť v našom rastúcom susedstve rozšírením nášho portfólia v športovom výklenku a zároveň zachovávať naše spojenia v rámci skúseností Columbia SC,” uviedol Kay. “Som oveľa viac ako poctený tým, že mám skúsenosti s Columbia SC Sports ako môj nový domov.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.