Greg O’Dell vymenoval OVG360 Prezident pre správu polohy

Greg O’Dell opustí svoju funkciu na udalostiach DC, aby sa pripojil k OVG360, divízii skupiny Oak View Group, ako prezident organizácie pre správu polohy od apríla.

O’Dell povedie vedúcu linku spoločnosti v spoločnosti OVG360 a bude dohliadať na prevádzku polohy pre oveľa viac ako 230 nehnuteľností. Návšteva spoločnosti O’Dell je v súlade s nákupom spoločnosti OVG spoločnosti Spectra, jednej z popredných administratívy polohy v tomto odvetví, ako aj poskytovateľov pohostinstiev, s cieľom vyrobiť poprednú spoločnosť v oblasti úplných služieb online podujatia. O’Dell sa bude podávať správy generálnemu riaditeľovi OVG360 Chris Granger.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, aby sa vysporiadal s Nemeckom na Floride v New Jersey

Zažite Kissimmee vymenovaný za oficiálny cestovný cieľ NFL London Games

Pridružené špičkové hotely na celom svete Dan Meisler ako celosvetový obchodný riaditeľ

Historický návrat NASCAR na North Wilkesboro Speedway v roku 2023

Západné pobrežné súťaže mužov, ako aj ženských basketbalových súťaží, zostávajú v Las Vegas

“Možno nebudem viac nadšený, že sa pripojím k tímu OVG360,” povedal O’Dell. „Pod vedením Chrisa máme silnú víziu presne o tom, ako poskytneme našim klientom personalizované lokalizačné služby, ktoré produkujú nezmazateľné zážitky pre štvrte, ktorým slúžime. Som tak šťastný, že táto funkcia je ideálnym tvarom – vyvrcholením mojich skúseností v športe, ako aj zábave, pohostinstve, ako aj rozvoja, spojené s mojím nadšením pre rast, s kultúrou budovania a prijímaním inovácií. Pozerám sa na vedenie poplatku, keď zvyšujeme naše miesta, ako aj naše aktíva, zlepšujeme predaj, ako aj reklamné úsilie, štruktúrovanie taktických partnerstiev pre veľké udalosti, ako aj vytvárajú nové udalosti, ako aj nový obsah. “

Vo svojej predchádzajúcej funkcii prezidenta, ako aj generálneho riaditeľa policajta udalostí DC, O’Dell dohliadal na dohovory, stretnutia, športy, ako aj domácu zábavu, ako aj špeciálne udalosti. Medzi jeho hlavné povinnosti patrili dohľad nad vývojom, ako aj propagácia pohostinnosti, atletickej, domácej zábavy a kultúrne aktivity. Rovnako riešil podujatia Portfólio pokroku DC, s pracovnými miestami, ktoré zahŕňajú novú viacúčelovú domácu zábavu, ako aj športovú arénu na škole St. Alžbeths East v Kongrese Heights, ako aj prestavbu areálu štadióna/zbrojnice RFK.

O’Dell tiež predtým pôsobil ako generálny riaditeľ, ako aj generálny riaditeľ Úradu Washington Convention Center, kde bol zodpovedný za operácie kongresového centra 2,3 milióna. Pred nástupom do úradu Washington Convention Center bol O’Dell prezidentom a výkonným riaditeľom D.C. Sports, ako aj komisie pre domácu zábavu, kde viedol tím pracovných miest, ktorý dokončil Nationals Park a bol zodpovedný za operácie ako operácie Rovnako ako údržba štadióna RFK, ako aj areál.

“Greg je skutočne jednorožec na trhu s online udalosťami v tom, že jeho obrovské skúsenosti s vodcovstvom pokrývajú športy, ako aj domácu zábavu, ako aj konvencie, ako aj stretnutia,” uviedol Granger. „Prinášať Grega ako našu novú hlavu správy polohy je v súlade s naším záväzkom najímania, ako aj s vytvorením najtalentovanejších, najinovatívnejších, ako aj ľudí zameraných na hodnoty, aby rozšírili tím OVG360. Jeho záväzok voči hospodárskym, sociálnym a environmentálnym zlepšovaním štvrtí, ktorým slúžime, pomáha pri riadení nášho cieľa vytvárať obohacujúce zážitky, ktoré pomáhajú ľuďom zvolať sa, ako aj znovu sa znovu pripojiť, a zároveň podporujú regionálne ekonomiky. Som nadšený, že sa Greg pripojí k tímu. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.