Nový hlavný stánok LFC na Anfielde vyhrá Best ‘Interior & Fit Out’ na Awards Stadiumbusiness Awards

Nový hlavný stojan navrhnutý KSS na štadióne Anfield, vyhral najlepší „interiér & fit out“ na štadióne Design & Development Awards 2017 v utorok 2017 V Barcelone.

Sudcovia sa vyjadrili k tomu, ako nové koncy na renomovanom štadióne Anfield zdôraznili excelentnosť a rozvoj v dizajne, čím sa vizuálne pôsobili v oblasti udržateľných služieb, ktoré boli nielen efektívne pri vedení fanúšikov, ale tiež posilnili známu značku Liverpool FC.

Zakladajúci riaditeľ KSS, Andy Simons, povedal:

Sme radi, že hlavný stánok vyhral proti silnej kategórii projektov vrátane pohostinských priestorov West Ham FC na londýnskom štadióne a jeden z našich nedávno dokončených projektov v One Twenty Club, Wembley Stadium.

Andrew Parkinson, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Liverpool FC, povedal:

Interiéry boli vyvinuté na základe cieľov majiteľov pre stánok, ktorý poskytol všeobecným fanúšikom najlepšie prostredie vo svojej triede, ktoré odráža jedinečnosť Anfieldu.

Nový hlavný stojan navrhnutý KSS na renomovanom štadióne Anfield v LFC

V júli hovoril Jamie Carragher, bývalý defender LFC, o úspechu nového hlavného stánku na štadióne v Anfielde vo videu YouTube (kliknite sem, aby ste si prezreli), v ktorom povedal:

Prvá domáca hra s novým stojanom som bol úplne odfúknutý. Bol to „wow“ moment. Je to obrovské, ale úžasné je, že nestratíte túto blízkosť. Stále ste najlepší na vrchole ihriska a skutočne blízko akcie. Páči sa mi nový stojan toľko, že som si v hlavnom stánku kúpil nový sezónny lístok. Myslím, že to, čo KSS urobil, bolo, že je to najlepšie štadión na svete ešte lepšie, a to je nejaký úspech.

Vývoj je súčasťou regenerácie väčšej oblasti Anfield Liverpool mestskej rady a hlavný plán zahŕňa hlavný program na vylepšenie obyvateľov, plus nový verejný priestor na verejnú ríšu, ktorý sa koná za hlavným stánkom a prepojenia Waltona Breck a Walton Breck a Links Walton Breck. Cesta na juh do historického parku Stanley na sever.

Nové nastavenie umožnilo hlavnému stojanu pozerať sa smerom von, ako aj dovnútra, a to vyvolalo príležitosti na vybudovanie pamätnej záhrady pre premiestnený pamätník Hillsborough v jadre zeme a atraktívne prostredie, ktoré nie je v deň zápasu miestna komunita.

Kapacita hlavného stánku sa zvýšila z 12 200 na viac ako 20 500 kresiel, čo z neho robí najväčšiu kapacitu v krajine. Existujúca nižšia úroveň si zachováva všeobecné vstupné kreslá, ale zahŕňa aj nové pohostinnosti a boxové sedadlá vzadu, zatiaľ čo nová stredná úroveň ponúka ešte viac sedadiel pohostinstva a novú hornú úroveň ešte viac 8 000 všeobecných vstupných sedadiel.

Zatiaľ čo rozšírený hlavný stojan je veľkým vyhlásením viditeľným z kilometrov okolo a ďalšie sedenie pridá do zreteľného zážitku z zápasu Anfield Match Day ďalšiu dimenziu, stále sa cíti, akoby bol súčasťou zeme ako celku a architektúra a vnútorné priestory Posilňujte koncept prémiového stáť pravdivým a sympatickým spôsobom, ktorý odráža hodnoty klubu a jeho priaznivcov.

Viac informácií o KSS, vrátane podrobností o ich službách a podpisových projektoch, nájdete v adresári SVB a poznamenajte, že jednoducho kliknite tu.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Leave a Reply

Your email address will not be published.