Tom Brady a duševná tvrdosť

Ako zlepšiť duševnú húževnatosť vo futbale

Ako sa cítite, keď váš inštruktor prebieha dlhá, namáhavá prax? Keď vám váš inštruktor spustí 20-30 minút šprintov po tom, čo ste práve trénovali dve hodiny.

Mnoho športovcov má praktiky, ktoré sa obávajú, pretože tieto relácie sú fyzicky a psychicky vyčerpávajúce.

Boli ste v situácii, keď vám váš inštruktor predstavuje výzvu. Ako váš inštruktor popisuje, čo táto výzva znamená, cítite, že vás predbieha vlna úzkosti.

Spochybňujete svoju schopnosť prekonať reláciu. Držíte úsilie, pretože to chcete len zvládnuť, pretože z tvrdých relácií nevidíte žiadny úžitok. Hneváte sa na svojho inštruktora za všetky tieto zbytočné školenie.

Napriek tomu si všimnete, že niektorí z vašich spoluhráčov sa zdajú byť nadšení a pripravení prijať ťažké postupy. Zaujímalo by vás, prečo nemáte rovnaký druh motivácie.

Rozdiel je vaše myslenie. Ako príležitosti na rásť a stať sa lepším a tvrdším športovcom môžete vnímať tvrdé školenia. Alebo môžete vnímať tvrdé školenia ako trest alebo bezúčelní.

Vaša mentálna húževnatosť zistí, či prijímate tvrdý výcvik alebo len vynakladáte dostatočné úsilie na to, aby ste to prešli.

Jedným z najväčších konkurentov našej doby je 7-násobný neuveriteľne misa šampión Tom Brady. Brady je silným konkurentom z mnohých dôvodov, jednou z kľúčových charakteristík je jeho mentálna tvrdosť.

Bradyho mentálna tvrdosť prispela k jeho dlhovekosti a úspechu vo futbale.

Brady: „Zistil som, že výzvy prinášajú vo mne to najlepšie, dnes si na ne spomínajú ako dary. Tvrdo som bojoval, aby som sa dostal tam, kde som dnes, čo naznačuje, že viem, čo naznačuje tvrdo bojovať. Keď ste v neuveriteľne miskovej hre a váš tím je tri pristátia dole a hodiny bežia, mentálna húževnatosť je na konci rozdielom. “

Bradyho mentálna tvrdosť vychádza z jeho úsilia a odhodlania pripraviť sa.

Brady: „Ak chcete robiť na najvyššej úrovni, musíte sa mentálne pripraviť na najvyššej úrovni.“

Športovci nie sú zadržiavaní nedostatkom fyzických schopností, ale ich mentality. Najlepší športovci sa môžu posunúť vpred prostredníctvom fyzických výziev a čo najlepšie využiť svoje schopnosti.

Myšlienka ovplyvňuje vašu schopnosť plnej prípravy. Keď sa rozhodnete presadiť tvrdé tréningy, budujete mentálnu húževnatosť.

Ako vybudovať duševnú tvrdosť

Máte bezplatnú vôľu zvoliť si svoje myslenie, keď je napadnutá pri tvrdých školeniach. Vyhľadajte príležitosti na vybudovanie duševnej tvrdosti a rásť ako športovec.

Keď máte od svojho trénera výzvu, povedzte si: „Toto je môj mentálny tréning.“

Opakujte frázu počas celej relácie, aby ste boli motivovaní. Toto myslenie nielenže udržuje vaše úsilie, ale bude si tiež vybudovať duševnú tvrdosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, keď sa súťaže stanú náročnými.

Súvisiace články o duševnej tvrdosti

Ako sa zbaviť nepriaznivého pre športovcov
Športovci, ktorí sú označení ako superhviezdy
Mentálna húževnatosť v tlakových situáciách

Dôležitý športovec: 14-dňový plán pre maximálnu sebavedomie

„Dôležitý športovec“ je priekopnícky systém, ktorý vám ukáže, ako myslieť ako majster a mať maximálnu sebaúctu, kedykoľvek vstúpite na ihriská, súd, stopy alebo kurz.

„Dôrazný športovec“ pozostáva z 2 zvukových CD (alebo digitálneho sťahovania), ktoré zahŕňajú 14 dní cvičenia na podporu dôvery a základné sledovanie zošita, ktoré vás prevedie cez 14 dní, pomôže vám uplatňovať stratégie a prispôsobuje cvičenia na vaše osobné osobné potreby.

Nižšie si môžete kúpiť verziu digitálneho sťahovania alebo nechať program odoslať.

Kúpiť digitálnu verziu

Získajte verziu zvuku CD

Leave a Reply

Your email address will not be published.