Efektívne stanovenie cieľov pre športovcov v novom roku

stanovenie cieľov

Stanovenie cieľov je nevyhnutnou súčasťou metódy štruktúrovania, ako aj zlepšenia vysokej kvality vášho školenia pre nový rok.

Je typické pre športovcov, s ktorými pracujem na odstránení cieľov o tom, aký úspech chcú dosiahnuť vo svojom športe. Keď sa však týka výcviku, ako aj metód, mnohí športovci nemajú dobre definované ciele.

Ako viete, školenie pre akýkoľvek druh športu je dôležité pre úspech v konkurencii. Najlepší športovci na svete sú tí, ktorí trénujú inteligentne.

Tréningom Smart, naznačujem, že mám dobre štruktúrované ciele pre každú reláciu metód, ktoré môžete z každej relácie vyťažiť z maximum.

Takže ako presne stanovíte oveľa lepšie ciele metódy na stanovenie zamerania? Jednou z možností je dosiahnuť, aby vaše ciele boli konkrétne s tým, s čím sa budete vysporiadať v konkurencii.

Neexistujú žiadne výcvikové časti vašej hry, ktoré nie sú relevantné pre výkon. Napríklad zameranie sa na to, čo ostatní konkurenti vykonávajú vo svojom tréningu, nie je vhodné pre vašu prax.

Namiesto toho stanovte ciele, ktoré vám pomôžu zamerať sa na procesy potrebné na úspešné vykonanie. Zavolám na tieto druhy cieľov, malých cieľov alebo procesných cieľov.

Procesné ciele pomáhajú športovcovi v ich zameraní na vhodné úlohy potrebné na úspech v súťaži. Preto pri tréningu usporiadajte svoje myslenie, aby ste sa zamerali na ciele v procese.

Pre rôzne prvky vášho športu je možné stanoviť rôzne ciele procesu. Napríklad, plavci by mali mať procesné ciele na začiatok, zákruty, začiatok, strednú aj koniec závodu. Jedným z procesov môže byť zvýšenie reakčného času pre vaše štarty.

Zameranie sa na vaše procesné ciele by ste sa mali zaoberať počas tréningu.

Stanovenie cieľov procesu počas metódy vám tiež pomôže vylepšiť zameranie počas vašej metódy, ako aj v súťaži, aby ste mohli vykonávať čo najlepšie.

Rovnako chcete stanoviť ciele na vylepšenie svojej mentálnej hry. Chápeme konkrétne, že ak sa vaša myseľ dostane do metódy vášho výkonu, nezáleží na tom, ako veľmi trénujete fyzické prvky svojej hry.

Jedným z najvýznamnejších mentálnych blokov pre športovcov je dôvera. Bežne počujem športovcov, ktorí tvrdia, že strácajú dôveru v obrovské súťaže, po chybách alebo po slabo vykonaní. Presné objavenie toho, ako zvýšiť dôveru, je nevyhnutné pre úspech v športe.

Pozrite sa na pozitívneho atléta, 14-dňový plán pre výnimočnú dôveru, ako aj začnite sa zlepšovať dnes!

Zvýšte svoju dôveru v oblasti mentálnych hier koučing!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo vašim atlétom, vo veku 12 rokov, ako aj hore, dobyť problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefónne volajte nám mýto úplne zadarmo na čísle 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný vykonať s istotou, ktorá umožnila môjmu štýlu vyžarovať – ​​nie oveľa viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som naozaj opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Identifikovali ste sa ako porazeného, ​​zlý bližšie alebo priemerný atlét, ako aj tieto štítky, ktoré vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na akýkoľvek typ týchto otázok odpovedali, skontrolujte pozitívneho športovca!

Pozitívne športovec CD, ako aj program zošita je 14-dňový plán pre najvyššiu sebavedomie. Tento program je vhodný pre akýkoľvek typ športovcov alebo trénerov, ktorý si želá nájsť preukázané metódy posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené dramaticky rozvojom dôvery a zvýšenia športového výkonu.

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých prominentných programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán najvyššej sebavedomia

Pozrite sa na všetky produkty v sérii pozitívnych športovcov!

Čo hovoria klienti?
„Najprv som kúpil pozitívneho atléta, aby som presne zistil, ako program prešiel, a okamžite videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok pozitívnej série športovcov a objavil som pozoruhodné vylepšenie svojej úrovne hry alebo by som mal uviesť konzistenciu. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University, ako aj moji tréneri objavili modifikáciu v metóde, ktorú metóda hry metóda. Moje myslenie ako Welnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.