2021 USA Wrestling World World Team Trials smerujúce do Nebraska

USA Wrestling’s 2021 Senior World Team Trials sa budú konať v Pinnacle Bank Arena v Lincolne v Nebraske, od 11. septembra.

Táto udalosť identifikuje tím USA, ktorý bude súťažiť v októbrových majstrovstvách sveta v Nórsku v Osle. Na stretnutí sa predstaví 10 váhových kurzov majstrovstiev sveta v mužskom freestyle, ženskom freestyle a grécko-rímskom.

V Lincolne by mohli existovať niektoré váhové triedy, ktoré nie sú spochybnené v závislosti od výsledkov z olympijských letných hier v Tokiu a na základe rozhodnutia olympijských medailistov, či budú súťažiť vo svete.

USA Wrestling spolupracuje s Lincoln Convention a návštevníckym úradom a MWC Wrestling Academy, aby usporiadali túto udalosť.

„Pinnacle Bank Arena je poctená privítaním skúšok tímu USA 2021 Senior World World,“ povedal Tom Lorenz, generálny riaditeľ miesta konania. „Po tom, čo sme najlepšie po podívaní, ktoré sú letné olympijské hry v Tokiu, sme poctení, že Wrestling USA prináša túto prestížnu dvojdňovú štvorsesnú udalosť do mesta Nebraska v meste Capitol Capitol. Lincoln nie je na druhom mieste ako cieľ pre významné športové podujatia, kde sa pretína úžasné zariadenia s skutočne dobre informovanou základňou fanúšikov. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.